PZC Bezorg jezelf een lekkere vakantie! .nl/abormee Kunt u een paar uurtjes missen? NU UIT VOORRAAD LEVERBAAR VAN BEEK AUTOBEDRIJVEN www.vanbeek.citroen.nl Meld u aan op nierstichting.nl of bel 035 697 8050 3 Uur in een Mercedes bij Safety Experience Center Collecteer ook in de derde week van september. zaterdag 21 mei 2011 De zomer is in aantocht! Heb jij ook zo'n zin in de vakantie? Met het bezorgen van de PZC verdien je een lekker zakcentje bij! Zo krijg je dus extra budget om tijdens je vakantie te besteden of om lekker van te shoppen. En, weet je wat ook zo lekker is? Je bent 's ochtends vroeg klaar, genoeg tijd dus voor nog een baantje of om gewoon lekker van je vakantie te genieten! Kijk op www.bezorgers.nl voor de vrije wijken bij jou in de buurt of meld je direct aan via het aanmeldformulier. www.bezorgers.nl C.P.V. afttibed.' Radio/CD-speler Elektr. ramen A8S Atrco Airbags **excl. rijklaar maken eri meta; I „o. „issr, 0165-313 944 Berg Let op! Geld lenen kost geld Meer bereiken. Met Wegener abonnee vb voordeel Speciaal Vaderdagcadeau: Antislipcursus Deze leerzame en leuke training is het perfecte cadeau. Bereid u voor op onverwachte omstandigheden in het verkeer. 2,5 Uur praktijktraining Op het Safety Experience Center op het terrein van Autotron in Rosmalen oefent u, in de nieuwe Mercedes A-, B- en C-klasse, de belangrijkste lessen in een ongevalsituatie. U leert om veilige uitwijkmanoeuvres uit te voeren tijdens een noodstopsituatie. U doet ervaring op met onderstuur (voorwielslip) en overstuur (achterwielslip), u leert in een te snel genomen bocht weer controle over uw auto te krijgen en algemene voertuigbeheersing. U wordt begeleid door de beste instructeurs van Nederland. Voor abonnees geldt: "Trainen met 2 voor de prijs van één!" 30 Minuten theorietraining Verkeersinzicht en voertuigkennis: gevaarherkenning. Het Nieuwe Rijdem brandstofbesparende en milieuverantwoorde rijtechnieken. 2 voor de prijs van 1! Antislipcursus op het Safety Experience Center Normale prijs 99,- per persoon Abonneeprijs 65,- per persoon* Abonneeprijs 99,- per twee personen* leder derde en volgende persoon, welke gelijkertijd geboekt wordt, betaalt ook slechts €49,50. U koopt een (cadeau)Voucher dat een jaar geldig is, of u kunt direct een trainingsdatum boeken. Voor meer informatie en boekingen kunt u terecht op: www.pzc.nl/abonneevoordeel Safety Experience Center Graafsebaan 133 5248 NL Rosmalen telefoon 073 - 523 12 22

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32