.nl/abonnee Dagtocht IJsselmeer, 2e Pinksterdag 13 juni Maas eizen Home I Abonneevoordeel Online M Contact:- Geniet op 2e Pinksterdag van een prachtige dagtocht rond het IJsselmeer. U reist per touringcar om een hele dag te genieten van een boottocht en een aantal bezoeken aan nostalgische plaatsen rond de voormalige Zuiderzee. U vertrekt in de ochtend per luxe tourist touringcar vanuit Middelburg en Goes naar Volendam waar koffie en gebak wacht. Vervolgens reist u door naar Enkhuizen waar om 12.30 uur de boot vertrekt. U vaart dwars over het IJsselmeer naar Stavoren, bekend van de legende "Het Vrouwtje van Stavore". Hier is tijd om het stadje te verkennen, daarna wordt de reis voortgezet naar Sneek, een van de mooiste stadjes van Friesland. Het diner wordt gebruikt in Urk. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze dagtocht zijn 59,50 p.p. inclusief: Vervoer per tourist-class touringcar Koffie met gebak te Volendam Boottocht Enkhuizen-Stavoren Diner te Urk De dagtocht op 13 juni gaat door bij een minimaal aantal van 25 deelnemers Dagtocht 59,50 p.p. Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen telefoon 0412-482828 o.v.v. PZC www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij b.uren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken ABONNEE VOORDEEL Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel a Boek: herinneringen aan de verdwe- Boek: Zeeland in de vorige eeuw nen stad, Middelburg 1940 15,- €12,50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24