Frans den Hollanderlaan 12, Goes Telefoon 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl ■eNHHHSS SmithwegGoes bezoek de open dag op zaterdag 28 mei van 11.00 - 13. NVM Woning met bedrijfsruimte Op een zeer fraaie locatie slechts enkele kilometers buiten Goes aan de rand van een bedrijventerrein bieden wij een grote en lichte woning. De woning heeft een inhoud van bijna 800 m3 en staat op een groot perceel van totaal 4.062 m2. Tevens is een ruime bedrijfsloods gerealiseerd (526 m2) met en aangebouwde overkapping (120 m2). De loods is o.m. voorzien van elektriciteit (incl. krachtstroom}, CV en een grote overheaddeur. Inpandig is een kantine gerealiseerd. Vraagprijs op aanvraag Wijngaardstraat 41, Goes In het centrum van Goes bieden wij dit kantoor-/winkelpand met karak teristieke voorgevel. De totale opper vlakte bedraagt circa 85 m2. De ruimte hoofdentree is tevens entree voor de woning op de verdieping wélke is te bereiken via klapdeuren. Een afsluitbare biedt toegang tot de kantoorruimte van circa 35 m2. Er is verder een spreekkamer en een alge mene ruimte. Daarnaast zijn nog een pantry en een toiletruimte aanwezig. Huuprijs 895 per maand koopprijs 127.500 k.k. Stationspark 47, Goes Moderne kantoorruimte op de bega ne grond en de eerste verdieping van een representatief kantoorpand. De kantoorruimte van 265 m2 bestaat uit meerdere kantoorkamers, een vergaderfaciliteit, meerdere kan toorcompartimenten, een archief-/ magazijnruimte en een keuken met kantineruimte. De kantoorruimte beschikt over 10 parkeerplaatsen op eigen terrein. Tevens bevindt zich op het terrein een fietsenstalling. Collegiaal met Synchro Bedrijfsmakelaardij Huuprijs €119 per m2 per jaar Smithweg 15 17, Goes Op bedrijventerrein "De Poef II" bieden wij fraaie bedrijfsunits aan met een begane grond opp. van 1 20 respectievelijk 144 m2. De units zijn voorzien van een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet, gevlinderde vloer en verdiepingsvloer. Op de ver dieping is een kantoorruimte aanwe zig. De vrije hoogte is ca. 7 meter. Deze panden zijn ideaal voor kleine bedrijven, starters of als opslag. Huuprijs 9.000 per jaar Plesmanpark II, Goes Op de goed zichtbare locatie aan een van de belangrijkste uitvalswe gen van Goes staat dit fraaie bedrijfs- I verzamelgebouw bestaande uit 3 verdiepingen bereikbaar via trappen- huis of lift. Het bestaat uit meerdere bedrijfsunits en momenteel is nog een ruimte van 230 m2 beschikbaar, j Het gebouw kenmerkt zich door zijn hoogwaardige materialen en geeft het pand een uitmuntend design. Huuprijs 85 per m2. Wijngaardstraat 3 Bleekveld, Goes Op een fantastische locatie in de binnenstad van Goes bieden wij twee geschakelde panden te huur aan. Restauratie en verbouwing starten binnenkort. Het pand aan de Wijngaardstraat heeft een karakteris tieke voorgevel en uitstraling en biedt vele mogelijkheden voor winkels of kantoren. De achterkant grenst aan het Bleekveld waar het cultuurplein gerealiseerd zal worden en is daar mee zeer geschikt voor horeca. Informeer naar de mogelijkheden! Oostpolderweg 2, Krabbendijke I Bedrijfsruimte op een zeer goed I bereikbare zichtlocatie geschikte j voor diverse doeleinden. Het totale I perceel betreft 7.675 m2. Het geheel I bestaat uit een kantoorgebouw van I circa 166 m2 met daarin meerdere I werk- en spreekkamers, pantry met I kantine en toiletten. Verder zijn er I 2 hallen van 2025 m2 en 2044 m2 I welke onderling verbonden zijn dmv I afsluitbare doorgangen. Verder'nog een verdiepingsvloer welke 540 m2 biedt. j Vraagprijs 1.095.000 k.k. Wijngaardstraat 53, Goes In het centrum van Goes bieden wij een karakteristieke kantoorpand j met een achterterrein geschikt voor j 6 parkeerplaatsen op een perceel I van totaal 263 m2. De begane grond heeft een opp. van ca 142 m2 en beschikt over spreekkamers, kantoorruimten, receptie, keuken en 2 toiletten. De ruime keidér is bereik baar met een Vaste trap en uitermate geschikt voor opslag evenals de zol der. De le vera, van het kantoor is ca 90 m2 groot, j Vraagprijs 39.900 per jaar Stadspoort, Goes Kantoorruimte op de begane grond met een totale opp. van 318 m2 in Business Center de Stadspoort. Gelegen op een toplocatie, in het centrum van Goes op steenworp afstand van het NS station. Het geheel bestaat uit een entree, 2 spreekkamers en een ruime kantoor tuin waar men eveneens toiletgroe pen en pantry vindt. De afwerking van dit Kantoorpand is luxe. Bij deze kantoorruimte horen parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage. Huurprijs 140 per m2 per jaar I Stanleyweg 2, Goes Zeer modern en representatieve bedrijfsruimte met showroomfunctie in uitstekende staat van onderhoud, bestaande uit 800 m2 showroom en 60 m2 archief op de begane grond en 1 10 m2 showroom op de verdieping. Het betreft een gedeelte van een groter object. Het pand is gebouwa in 1991 en is volledig geïsoleerd. Voorzieningen zijn onder meer alarminstallatie, brandalarm en 2 toiletgroepen. Op het buitenterrein is voldoende parkeergelegenheid. I Huurprijs 60.000 per jaar Zeelandlaan, Terneuzen In Terneuzen bieden wij op een fantastische locatie bedrijfsruimte aan welke geschikt is voor diverse doeleinden. Te denken valt aan leisure, winkels, recreatie etc. De locatie bij het leisurecenter met daarin de skipiste is zeer goed bereikbaar met voldoende parkeergelegenheid voor de deur. Beschikbare j ruimten vanaf 900 m2 tot 8.200 m2. Huurprijs op aanvraag Sasse Poort, Westkade/Suikerdijk, Sas van Gent Nansenbaan/Columbusweg, Goes Op een zeer aansprekende locatie op bedrijventerrein De Poel II" zal een nieuw bedrijfsverzamelgebouw worden gerealiseerd. De locatie is uitstekend, langs.de Nansenbaan welke een doorgaande weg is. Omdat dit project nog in een vroeg I stadium verkeert, zijn nog vele opties mogelijk. Laat u informeren voor een I aanbieding op maat! Prijzen op aanvraag Een perceel bouw grond met uitge breide mogelijkheden! tot ontwikkeling. De directe omgeving kenmerkt zich door grote industriële bedrijven en geldt als aanvoer en door voerroute richting België en Nederland. Het totale perceel bedraagt 9,3 hectare j en kan aan diverse zijden ontsloten I worden. De bestem ming kent royale mogelijkheden voor woon-/werkcombi- naties, bedrijvigheid, industrie, etc. Het I wordt in zijn geheel of in gedeelten aangeboden. Collegiale samenwerking met DTZ Zadelhoff. Prijzen op aanvraag. Op deze fantastische zicht locatie op de hoek met de Nansenbaan, bieden wij te huur te koop diverse bedrijfs units waarvan enkele met de mogelijkheid voor showroom. De units zijn vanaf 70 m2 op de begane grond en heb ben mogelijkheid voor een verdiepingsvloer voor extra opslagruimte of kantoorruimte. Iedere unit beschikt over eigen parkeerplaatsen. De aanwezige voorzieningen zijn o.a. een overheaddeur, aparte loopdeur, toilet en meterkast. Scottweg, Goes Op een uitstekende zichtlocatie aan de doorgaande route door bedrijven terrein de Poel II, bieden wij een zeer representatief bedrijfsverzamelge bouw met een totale oppervlakte van circa 4.117 m2 BVO. Momenteel is een ruimte beschikbaar met 606 m2 op de begane grond en 110 m2 op de kantoorverdieping. De unit is voor vele doeleinden geschikt. Informeer naar de mogelijkheden voor uw bedrijfl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 154