Ondernemen in De Drie Swaenen Car Village breidt uit bog 39 Zo ziet De Drie Swaenen er straks uit, de achterzijde aan een grote tuin. Nog een paar maanden en het rijzige nieuwbouwproject De Drie Swaenen in Terneuzen is voltooid. Daar aan de Alvarezlaan prij ken dan drie complexen met in totaal 52 koopappartementen en 38 huurappartementen. Voor ondernemers of mensen die een praktijk ruimte zoeken, is het nieuwbouwproject ook interessant. Want onder de luxe flats zijn enkele ruime bedrijfsruimten beschikbaar. En de voorzijde straks. door Dennis Rijsbergen TERNEUZEN - De bouw van De Drie Swaenen is begin vorig jaar al be gonnen. Naar verwachting kunnen de eerste mensen in september hun appartementen betrekken. De 38 huurappartementen zijn al zo goed als vergeven. Kindt en Biesbroeck Make laardij in Terneuzen is nog wel bezig de 32 koopappartementen en de be drijfsruimten aan de man te brengen. Aan de ligging van De Drie Swaenen zal het in elk geval niet liggen. De ap partementen kijken uit op winkelcen trum Zuidpolder. Bovendien ligt sportcentrum De Vliegende Vaart om de hoek en is het winkelhart van Ter- neuzen in een luttel kwartiertje fiet sen te bereiken. Daarnaast zijn de be langrijke uitvalswegen ook in de na bije omgeving te vinden. En dan de gebouwen zelf. Die zien er strak en mooi uit, vindt makelaar Guido Tol- hoek. "Groot pluspunt zijn de twee grote binnentuinen. Bewoners heb ben dus een mooi stukje groen voor Bij Car Village, het markante witte gebouw op bedrijven terrein De Poel II in Goes, zijn volop bouwwerkzaamheden aan de gang. Het onderkomen voor autodealers breidt namelijk fors uit. Car Village is onderdeel van de auto boulevard in Goes en is een Opvallen de deur. Bovendien hebben de appar tementen op de begane grond een ei gen terras en de andere woningen een groot balkon." Luxe, dat is waar hetin De Drie Swaenen toch ook wel 'om draait. En dus zijn de koopappartementen stan daard uitgerust met een luxe keuken en badkamer. De keuken is van alle gemakken voorzien. Koelkast, combi magnetron, vaatwasser, fornuis, kort om alle apparatuur is in de koopprijs inbegrepen. "Kopers hebben keuze uit diverse luxe keuken- en badkamer interieurs", legt Tolhoek uit. De appartementen vormen een be langrijk pluspunt voor de bedrijfsruim ten, stelt collega-makelaar Paul Sa- man. "Vooral voor zorggerelateerde ondernemingen of praktijken is het een perfecte locatie. Maar ook een schoonheidssalon of een kapsalon zou prima bij de doelgroep van de apparte menten, de 55-plussers, passen", zegt Saman. Vooralsnog gaat het om drie grote bedrijfsruimten. "Maar die zijn best aan de grote kant met 200 tot de verschijning langs de A58. Nu krijgt het pand dus een nieuwe vleu gel. Daarin komen onder meer de be drijven AutoTeam, Auto Mondo en ZuidWest Lease. De nieuwbouw wordt in dezelfde stijl opgetrokken als het bestaande: twee verdiepingen in een helder wit pand met veel glas. In het nieuwe deel zullen de auto's échter ook op de 350 vierkante meter", stelt Tolhoek. "Dus is er een geïnteresseerde die een kleinere ruimte nodig heeft, dan valt zeker te bekijken of de ruimte te split sen is." Detailhandel is vanwege het bestemmingsplan niet mogelijk in De Drie Swaenen. Tolhoek en Saman denken wel dat de ruimten erg ge- tweede verdieping te bewonderen zijn. Als alles volgens plan verloopt dan is de nieuwbouw begin 2012 klaar. Dan zijn onder een dak de automerken Opel, Chevrolet, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo, Volvo en Saab te vinden en. ook nog eens een groot aanbod aan occasions. Ook komt er een volauto matische washal naast Car Village. schikt zijn voor bijvoorbeeld een tand arts- of fysiopraktijk. Saman:' "Met zorgcentrum Ter Schorre in de buurt, een huisarts en apotheek zie je dat er toch een soort zorgcluster aan het ontstaan is. Daar past een tandarts of een fysiotherapiepraktijk perfect naast." Daarnaast zijn er nog vele an dere mogelijkheden, denkt Saman. "De gebouwen staan ook op zichzelf dus ook dienstverlening als een verze keringskantoor, een adviesbureau of een advocatenkantoor kan er prima te recht." De bedrijfsru mten zijn te huur of te koop. De huarprijs is vanaf 120 euro per vierkante meter per jaar. De vanaf koopprijs bec.raagt 1600 euro per vier kante meter vrij op naam. De prijs hangt af van welk pakketje kiest. De ruimtes zijn namelijk of casco met ba sisvoorzieningen als een pantry te huur of ingrricht. "In dat laatste geval zorgen wij n overleg met de klant er voor dat e bijvoorbeeld een mooie houten vlo ;r- in ligt 'en dat de wanden zijn afgewerkt." Kortom maatwerk is bij zowel huur als koop mogelijk. Om kopers en huurders in spe een idee te geven wat er allemaal moge lijk is, heeft Kindt en Biesbroeck Ma kelaardij een brochure laten maken met daarin ook sfeerimpressies ge maakt door een binnenhuisarchitect. Intussen gaat de verkoop van de ap partementen ook redelijk goed, zegt Guido Tolhoek. Vooral gezien deze voor de huizenmarkt barre tijden. Al le appartementen hebben twee slaap kamers. De koopappartementen zijn iets ruimer, zo'n 107 vierkante meter ten opzichte van 76 vierkante meter bij de huurappartementen. Iedere be woner krijgt daarnaast een eigen par keerplek in de parkeerkelder die on der de drie gebouwen doorloopt. "Kopers kunnen bovendien een gara gebox kopen." Prijzen voor de koop appartementen lopen uiteen van 196.5C0 euro vrij op naam tot 257.0( 0 euro. Meer informatie is te vinden op http://dedrieswaencn.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 153