Linkedin Lounge op Contacta Eerste regionale gezondheidsbeurs beurs ort Kelder, Arnold VanderLy- 1 de en onze 'eigen' ex-premier an-Peter Balkenende; onderne mend Zeeland heeft het er nog re gelmatig over en weet dat deze persoonlijkheden Contacta 2010 iets extra's gaven. LMG|KCND wil ook in 2011 spraakmakende BN-ers naar Goes halen, want Contacta is de smaakmaker en in spiratiebron voor de onderne mers in Zuidwest-Nederland. Ontmoeten, inspireren en bele ven, dat is de basis voor succes van Contacta 2011 door Annet van de Reé GOES - Iedere ondernemer in een" straal van 60 minuten rond Goes moet zich tot Contacta 2011 aange trokken voelen kan hier zijn of haar relaties ontmoeten en genieten van za kelijk entertainment. In de Twitter- bar volgt u het actuele nieuws, met een snel drankje of u spreekt af in de Linked-In Lounge; het ideale meet ing point voor uw relaties inclusief hapje en drankje. Zo kunt u alle actu ele momenten meebeleven, terwijl u met uw contacten bijpraat over uw nieuwste plannen. Dat past in het the ma 'visie op de toekomst', steeds meer doen in minder tijd via uw tele foon, i-Pad of uw laptop. Contacta Arena Contacta zou Contacta niet zijn als er geen aandacht was voor de serieuze kant van het zakendoen. De samen werking tussen beursorganisator LMG|KCND en haar partners Ka mer van Koophandel ZuidWest Ne derland, Rabo-bank Oosterschelde en De Ondernemer biedt een breed platform naar ondernemend Zeeland. De Kamer van Koophandel zorgt voor een direct contact met geïnteres seerde ondernemers en een extra aan Jort Kelder is belangstellend op de Contacta van vorig jaar. bod van workshops op de beursvloer. Rabobank profileert zich sterk als be trouwbare en serieuze zakenbank en gaat in de op de financieel economi sche aspecten van het ondernemen in de toekomst. Als extra service biedt de Rabobank de exposanten op 22 september a.s. een masterclass beurs- profilering aan. De Ondernemer is, evenals voorgaande jaren, de media partner met een bereik van ca. 200.000 lezers. "Met deze partners krijgt Contacta nog meer body!," on derstreept Perry Kentin, directeur LMG|KCND en organisator van Contacta deze samenwerking. Rode draad; Galerie 25 jaar Een fraai ingerichte galerie over 25 jaar Contacta wordt de rode draad over de hele beursvloer. Foto's van stands, de bijzondere openingen, on dernemers die alle edities meegedaan hebben en nog veel meer. Een stukje ondernemersnostalgie spreekt altijd aan. Terugkijken is prima, de toe komst is belangrijker. Hoe doen we zaken binnen nu en een jaar of tien? Foto: Marijke Folkertsma Wat betekenen internet, E-commer- ce en sociale media voor onderne mers? Wat voelen we nog van de fi nanciële crisis of is die crisis al voor bij? Allemaal vragen die nu, in 2011 spelen. "Met het thema 'Visie op de toekomst' wil Contacta 2011 ingaan op ondernemen nu en in de toekomst met visie op personeel, financiën, communicatie, wonen en werken. De meest innovatieve ondernemer krijgt de kans zich te presenteren en te profileren met als beloning de eer ste Contacta Trofee!" Contacta 2011 gaat scoren met Thema 'Visie op de toekomst' Contacta Trofee voor meest innovatieve deelnemer Seminars met bekende sprekers Meer oppervlakte (naar 15.000 m2) Workshops voor startende ondernemers olv Kamer van Koophandel Onbeperkt online uw eigen relaties uitnodigen Linkedin lounge, het meeting point Twitter Bar voor een snel drankje Gratis Masterclass beursprofilering Contacta Arena met interactieve workshops 25 jaar Contacta Galerie Nederland vergrijst. In 2040, zo is de verwachting, is een kwart van de bevolking ouder dan 65. Belangrijk is het dus om te zorgen voor goede voorzienin gen straks. "Zorginstellingen, or ganisaties en bedrijven zullen moeten samenwerken om ant woorden te vinden hoe de zorg beheersbaar te houden", zegt Frank de Bot van Smart Expo's. Dat houdt op vrijdag 11, zater dag 12 en zondag 13 november de Healthy Happy Life Beurs in de Brabanthallen. DEN BOSCH - De beurs voorziet in een platform, waarin consumenten zich kunnen informeren over alle mo gelijkheden die worden aangeboden betreffende hun zorgvraag. De wereld van de gezondheidszorg is volop in beweging. Zowel vanuit de overheid, de verzekeraars, de consu menten en andere instanties wordt er gekeken hoe de zorg verbeterd kan worden en tegelijkertijd hoe de kos ten kunnen worden gereduceerd. Dat alles vanuit het oogpunt 'marktwer king'. Het is hoog tijd dat alle betrokkenen eens goed nadenken hoe het nu ver der moet in de zorgsector, vindt Bre- danaar Frank de Bot. De Bot is part ner van Smartexpo's, een vrij jong bu reau dat beurzen ën evenementen or ganiseert. De Bot heeft als sales- en marketingspecialist, na een internatio nale traditionele commerciële carrière in de logistiek en verpakkingen, in 2003 zijn bakens verzet richting het pro- activeren van MKB verkoopor ganisaties. Als zelfstandige startte hij met zijn evenementenbureau Zinn Events en organiseerde vele busi- ness-to-business- evenementen. Daarna was hij vooral ook in Zeeland actiefbij de Zeelandhallen en de orga Frank de Bot, organisator van de gezondheidsbeurs. nisatie van de verschillende bedrijfs- en consument gerichte beurzen. Zo als de Horeca Vakbeurs, de Thuis en Tuin Trendsbeurs, en de Contacta. Een nieuwe uitdaging is de organisa tie van de Healthy Happy Life Beurs. De Healthy Happy Life beurzen wor den regionaal georganiseerd. Dit om dat de meeste zorginstellingen vooral regionaal werken. Het is de bedoe ling dat ze beurs het land in trekt, vier beurzen, verspreid over het hele land. Waarbij de eerste wordt georgani seerd voor de regio Brabant en Zee land. In de Brabanthallen in Den Bosch, vooral sinds de renovatie daar van een perfecte locatie voor dergelij ke evenementen. Momenteel- worden gesprekken ge voerd voor de organisatie van de beurs in 2012 in de IJsselhallen in Zwolle, en met de Ahoy organisatie spreekt de Bot over een samenwer king en een uitvoering van de beurs in 2012 in Rotterdam. De Bot: "We hebben gekozen voor een landelijke dekking, maar met de opzet van vier regionaal georganiseerde beurzen." De eerste is in de regio Zuid- Neder land.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 148