ndernemer Op zoek naar een uitdagende combinatie van leren en werken in de techniek, samen of in een team in binnen- en buitenland? Hydrauvision gemeente Veere Op zaterdag 16 juli besteedt de Ondernemer extra aandacht aan de Wilt u meer informatie over adverteren in deze uitgave? Neem dan contact met ons op: Team Zeeland T (0118) 434 070 E teamzeeland@bndestem-pzc.nl Zowel de praktische leergierigheid van een afgestudeerde MBO-er of HBO-er, als de ambitie om een HBO-opleiding WTB tijdens het werk te behalen, kunnen de entree zijn naar een wereld vol technische uitdagin gen. Hydrauvision biedt al deze mogelijkheden. Hydrauvision is doorlopend op zoek naar ambitieuze mensen, die er plezier in hebben om in de techniek te werken: techneuten die het als een uitdaging zien niet alleen tijdens hun schoolopleiding, maar vooral ook daarna te willen investeren in het vakge bied van aandrijf- en besturingstechniek. Actiefin zowel industriële als maritie me omgeving, ontwikkelt en realiseert Hydrauvision samen met partnerbe- drijven) hydraulische aandrijfsystemen die terug te vinden zijn in grote en spraakmakende projecten. Dit vraagt om wat specifieke voorbeelden van toepassingen: Het plaatsen van windmolens op zee, het opspuiten van eilanden, het leggen van dammen, boren van tunnels en het\ storten van stenen op 2 km diepte on der water. Overal is aandrijftechniek aanwezig om het zware werk of het precisiewerk uit te voeren. Dat de werkzaam heden verder gaan dan het realiseren van enkel en al leen de aandrij ving, is voor de medewerkers van Hydrauvision niet meer dan voor de hand liggend. Op de website www. hydrauvision.com is een kleine im pressie te vinden van deze realisa- De Hydrauvision organisatie bestaat inmiddels uit 7 producerende be drijven die zich met ontwikkeling, realisatie en service inzetten, daar waar de beweging én de oplossing nodig is, die de klant vraagt. Door het grote enthousiasme van haar medewerkers en de oplossingsgerichte benadering is het klantenbestand en de complexiteit van de vragen blijven groeien. De uitdaging om daarin mee te groei en, kunnen en willen ze aangaan, omdat binnen het team zowel de bestaande medewerkers als de nieuwe krachten ook met hun kennis en inzet blijven groeien. Om deze groei de komende jaren voort te zetten, zijn nieuwe service- gerichte collega's van harte welkom Wie zich durft te laten verrassen door een kijkje op "de website ontdekt tussen de vacatures, zoals zelfstandig lasser (MIG/TIG/RVS) en tekenaar (3D), wellicht een geschikte baan voor zich- of haarzelf! Heb je (bin nenkort) een afgeronde opleiding in de werktuigbouw, mechatronica of be sturingstechniek én werk je graag in de praktijk verder aan je kennis, dan willen ze bij Hydrauvision graag met je kennismaken. HYDRAULICS PNEUMATICS Buys Ballotstraat 14 Schoondijke Tel: 0117-407200, Fax: 0117-402184 E-mail: info@hydrauvision.com, www.hydrauvision.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 142