in de haven! uit Zuidwest Nederland C-Port verzorgt havenlogistieke dienstverlening C-PORT mm J J C-Port verzorgt met circa 130 gespecialiseerde en gecertificeerde vaste medewerkers professionele havenlogistieke dienstverlening in de Zeeuwse zeehavens Vlissingen en Terneuzen en in die van Rotterdam en Moerdijk. Om de laatstgenoemde havens (nog) beter te kunnen bedienen, heeft het in Vlissingen- Oost gevestigde bedrijf sinds 1 januari 2011 ook een kantoor in Moerdijk. Activiteiten In Zeeland is C-Port één van de grootste leveranciers van flexibele, gespecialiseerde arbeid in de havens. Daartoe detacheert zij bij haar opdrachtgevers individuele en ploegen havenlogistieke specialisten voor het: verrichten van havenlogistieke werkzaamheden, zoals het laden en lossen van schepen en andere vervoersmiddelen; in- en uitslaan van goederen in terminals, evenals het verrichten van Value Added Logistic Services, zoals het ompakken van allerlei producten. Kwaliteit, flexibiliteit en zekerheid "Kwaliteit, permanente educatie, service en flexibiliteit zijn de pijlers waarop C-Port is gegrondvest", vertelt General Manager Roe! Latuheru. Grote waarde hecht C-Port aan het bieden van vakopleidingen aan haar medewerkers. Zij moeten tenminste in het bezit zijn van de volgende basiscertificaten: Basisveiligheid (VCA-1), Heftruckcertificaat (EVO) en Havenwerkercertificaat (Scheepvaart en Transport College Rotterdam). Indien nieuwe medewerkers nog niet beschikken over één of meerdere van deze basiscertificaten, dan zorgt C-Port ervoor dat zij de ontbrekende certificaten binnen drie maanden na indiensttreding hebben behaald. Verder bezitten veel van C-Port haar geschoolde en gekwakificeerde havenwerkers aanvullende (haven) logistieke certificaten, zoals dekgast/bootsman, Rigger- (aanslaan zware lasten), Reachstacker- en/of tugmaster, Controleur /tallyman, (Bovenloop) kraanmachinist of Magazijnmedewerker. Ten slotte beschikt C-Port over eigen planners en toezichthoudend personeel. C-Port is met recht al vele jaren'Thuis in de haven!'. Vanzelfsprekend voldoet C-Port aan de NEN 4400-1 norm, hét hoogwaardige en onafhankelijke betrouwbaarheidskeurmerk van de Stichting Normering Arbeid voor ondernemingen die arbeidskrachten ter beschikking stellen van derden. Verder is C-Port VCU- gecertificeerd (Veiligheids Checklist Uitzend en detacheringsorganisaties). "Dat biedt opdrachtgevers de zekerheid dat onze medewerkers altijd volgens de voorschriften werken: veilig en gezond dus. Mede dankzij hun vaste aanstelling bij C-Port dragen de medewerkers een groot verantwoordelijkheidsgevoel uit. Middels onze meewerkende voormannen en mentoren willen we de komende jaren ons huidige personeel ook in de praktijk verder dooropleiden. Op die manier willen we samen met nieuwe jonge, in eigen huis opgeleide havenlogistieke medewerkers voorzien inde extra behoefte die in ons vakgebied ontstaat nu de economie weer aantrekt, aldus Roel Latuheru. Geografische ontwikkeling, Moerdijk Vanuit de ambitie om verder te groeien heeft C-Port ook haar oog laten vallen op de havens van Moerdijk en Rotterdam. Begin 2011 opende C-Port dan ook een kantoor in Moerdijk om op die manier (nog) meer aandacht te kunnen geven aan huidige en THUIS IN DE HAVENI C-Port Vlissingen lerlandweg 2 Viissingen-Oost Haven nummer 3989 PB 22,4453 ZG 's-Heerenhoek T 0118 - 46 42 22 F 0118 - 47 91 62 C-Port Moerdijk Plaze 24B 4782 SK Moerdijk T 0168-38 26 59 F 0168 - 38 26 63 www.c-port.nl Thuis 4-£T ifeffiEl Her laden en lossen van (zee)schepen en het - leveren van havenlogistieke specialisten voor dit soort werkzaamheden vormen de core business van C-Port. De havenlogistieke dienstverlener/ detacheèröerziet hét werk in 'ödbavensgeiëidelijk. weer toenemen. 2010 is een prima jaar geweest voor C-Port met een duidelijk herstel in de vraag. Voor 2011 en de verdere toekomst is C-Port weer op zoek naar nieuwe collega's om haar geplande uitbreiding verder vorm te kunnen geven. Momenteel is C-Port op zoek naar: Vakvolwassen havenlogistieke medewerkers (1 Ox), met ervaring met laden lossen zeeschepen en aanslaan zware lasten. Solide basis: C-Port behoort tot de Vebego Groep, een internationaal familiebedrijf dat met circa 46.700 medewerkers actiefis in facilitaire dienstverlening, personeelsdiensten en product systems en realiseèrde een omzet van 999 miljoen euro in 2010.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 140