Nutswerk B.V. Teamwerk in kabels en leidingen Wie durft! NUT jpWERK Meld je nu aan als je durft! /ember 2011 Meld u nu aan op www.jkboost.nl teur of fitter vaak alleen op pad. Vakken nis en diploma's zijn onmisbaar voor het correct uitvoeren van de klussen, omdat men iedere dag volledig zelfstandig aan de slag gaat." Werken bij Nutswerk B.V. Nutswerk B.V. heeft een groot aantal ac tiviteiten en kan nog steeds nieuwe elek- tromonteurs en gas- en waterleiding fitters gebruiken. Wie vakpapieren heeft, kan bij ons direct aan de slag. Leeftijd speelt bij ons geen rol; een positieve instelling, vak manschap en de bereidheid om in de lijn van het bedrijf te werken, kan informeren naar de mogelijkheden. Nutswerk B.V. werkt vanuit twee locaties; het kantoor is gevestigd in Wemeldinge en er is een bedrijfspand met materieel- opslag en voorraad in Kapelle. Wij zoeken per direct - Elektromonteurs - Gas- en waterleiding- fitters met vakdiploma en ervaring Kernwoorden: vakkennis en zelfstandigheid Nutswerk B.V. Kantoor: Wemeldingse Zandweg 25A 4424 CP Wemeldinge Magazijn: Fleerbosseweg 2 4421 RR Kapelle Postadres: Postbus 281 4460 AR Goes Tel: 0113 - 242 800 fax:0113-242 805 E-mail: info@nutswerk.nl Website: www.nutswerk.nl Nutswerk B.V. is een specialist in kabel- en leidingwerk, de onmisbare schakel tussen uw pand en de producenten van elektriciteit, gas- en water. Nutswerk B.V. werkt als huisaannemer van Delta Infra B.V. en daar naast voor gemeenten en elektrotechnische bedrijven. Het bedrijf legt en installeert alle distributieleidingen voor gas, water en elektra. De opdrachten voeren zij volledig in eigen beheer uit. Eigen koers Nutswerk B.V. is een jong bedrijf met veel kennis en ervaring in huis. De huidige ei genaren, Jan en Lia Minnaard werden in 2001 aandeelhouder in het bedrijf, waar Jan tot op dat moment bedrijfsleider was. In 2003 namen zij de bedrijfsactiviteiten volledig over. Jan is nu verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en Lia runt de financiële en administratieve zaken van het bedrijf. Onder leiding van de fami lie Minnaard vaart het bedrijf een eigen koers. In dat jaar haalde Jan een mooi re- giocontract voor de Bevelanden binnen en werd Nutswerk B.V. huisaannemer voor Delta Infra B.V. Jan: "Onze kracht ligt in het feit dat wij alles in eigen beheer uitvoeren. De lijnen zijn kort en het ma terieel is snel inzetbaar. "Het totale werk terrein loopt nu van Vlissingen-Oost tot en met de Brabantse Wal. Daarnaast werkt het bedrijf regelmatig voor gemeenten, in combinatie met Delta Infra B.V, bij het bouwrijp maken van nieuwbouwwijken en bedrijfsterreinen. De aansluitingen in de panden worden vervolgens eveneens door de medewerkers'van Nutswerk B.V. gerealiseerd. Naast kabel- en leidingwerk kan Nutswerk B.V ook persingen en ge stuurde boringen uitvoeren. Jan Minnaard is zelf dagelijks actiefin het bedrijf en stuurt zijn personeel direct aan. Er wordt gewerkt volgens een wekelijkse planning, maar er moet altijd rekening gehouden worden met storingen. Op het moment dat er ergens de stroom uitvalt of de waterleiding is gesprongen, dan moet er snel gehandeld worden. Toch kan het meeste werk in de normale werkuren woorden uitgevoerd. Nutswerk B.V. zorgt ervoor dat uw aansluitingen vakkundig en netjes worden aangelegd en aangeslo ten. Jan: "Er werken hier nu in totaal 20 men sen. Onze medewerkers gaan dagelijks op pad met de rood/witte bedrijfswagens om- kabel- en leidingwerk uit te voeren in de straat, bij particulieren, op een industrie terrein of voor een nieuwbouwproject. Er wordt dus vaak in tweetallen gewerkt, maar voor kleine klussen gaat een mon- teamwerk in kabels en leidingen Al 10 jaar een solide partner in kabel- en leidingwerk Startende en bestaande ondernemers met innovatieve zal gaan naar de ondernemer met de meeste toege- ideeën. die voor ondernemend Zeeuws-Vlaanderen een voegde waarde voor de regio. Vorig jaar werd de UK meerwaarde hebben, worden door de Junior Kamer Boost gewonnen door Molo Beach uit Cadzand Bad. Zeeuwsch-Vlaanderen uitgenodigd zich aan te melden als kandidaat voor JK Boost 2011. Aanmelden kan tot 31 augustus! Geïnteresseerde startende en bestaande ondernemers Wint u de investeringsboost t.w.v. 50 0007 kunnen zich tot 31 augustus 2011 aanmelden als kan- Tijdens dit event, dat op 13 november 2011 plaatsvindt, didaat via www.jkbqost.nl. Uiteraard worden alle aap- wordt de JK Boost 2011 uitgereikt. De investeringsboost meldingen vertrouwelijk behandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 138