WERELDBEDRIJF IN GLAS UB Cegelec heeft de toekomst Cegelec Dynamische, uitdagende jobs in Zeeland? Ja zeker, die zijn er voldoende! Er heerst op de arbeidsmarkt een vooroordeel als het gaat om kleine bedrijven in onze mooie provincie. Laat u niet voor de gek houden door de omvang; het draait namelijk om de klanten, de omzet en het afzetgebied waarin de ondernemer zijn uitdaging vindt. Standard Glas B.V., gevestigd in Kortgene, is zo'n bedrijf een wereldspeler en tophandelsonderneming in glas! Wereldwijde handel Standard Glas B.V. is de handelspartner van producenten en toeleveranciers in vlak glas producten, die het bedrijf ver koopt, bestelt en verscheept, volledig af gestemd op vraag en aanbod in de we reldmarkt. Een bestelling omvat vrijwel altijd 20 tot 24 tón, in standaard pak ketten en verpakkingsafmetingen, ver voer per container, volgens de gewenste specificaties van de koper. Standard Glas B.V. werkt met meerdere leveranciers, met name in Azië en zorgt voor afzet in landen met een groei-economie in Zuid- Amerika en Afrika, en in West- en Oost- Europa. Standard Glas B.V. verhandelt alle mogelijke soorten glas, maar altijd in volle ladingen voor toeleveranciers overal ter wereld. Een nieuwe ruit voor uw keu kenraam kunt u bij Standard Glas B.V. dus niet krijgen! Familiebedrijf met toekomst Standard Glas B.V. is een familiebedrijf opgericht in 1973 door A. Huibregtse vanuit een zolderkamer en inmiddels on der de dagelijkse leiding van zoons Paul en Hans uitgegroeid tot een wereldbedrijf in glas met een omzet van meer dan 20 miljoen euro. Naast de handel in floatglas, zonreflec- terend glas, gelaagd glas, figuurglas, ge- etst glas en spiegels, ontwikkelt Standard Glas B.V. zich steeds verder op de markt van bewerkt glas en richt het zich op het ACP (aluminium panelen) om een nieu we handelsunit te creëren. Bij Standard Glas B.V. wil men niet stilstaan; er blijven initiatieveri en ontwikkelingen, die deze belangrijke speler in de top van de glas- markt, een speler van formaat maken. Solide thuisbasis Bij Standard Glas B.V. werken momen teel ca. 15 mensen, van wie het merendeel kantoor houdt in het fraaie pand in Kort gene. In het nieuwe moderne gebouw is een hoofdrol weggelegd voor fraaie Standard Glas B.V. Hoofdstraat 101 4484 CD Kortgene Tel. 0113 302055 standard glas bv E-mail: pz@standardglas.com public@standardglas.com Website: www.standardglas.com glaspanelen en raampartijen. Van mede werkers op de thuisbasis wordt naast een Hbo-opleiding in commerciële economie en marketing, een aantal stevige kernkwa liteiten gevraagd; snel kunnen schakelen, analytisch vermogen, beslissingen durven nemen, adequaat inspelen op situaties. Een negen tot vijf mentaliteit heeft zeker niet de voorkeur bij een internationaal bedrijf als Standard Glas B.V. De voertalen van de meeste medewerkers zijn Frans en Spaans, naast een uitstekende beheersing van Nederlands en Engels. De beheersing van meerdere exotische talen als Portu gees of Russisch zijn zeker welkom. Binnen het bedrijf is een vacature voor een enthousiaste Assistent Inkoop/Logis tiek op Hbo-niveau. Voor deze nieuwe medewerker is een uitdagende en dyna mische functie beschikbaar in het mooie kantoorpand in Kortgene.Vanwege sterke Vacatures: Nu: Assistent inkoop Intern Accountmanager Kerneisen: Hbo-niveau, brede talenkennis, flexibel groei heeft Standard Glas B.V. zeer re gelmatig versterking nodig voor de com merciële binnendienst, eveneens op Hbo- niveau. Toekomst: Accountmanagers Binnendienst Er is regelmatig vraag naar versterking van het commerciële team. Vlnr Dimitri Bos, Mark van Pagee. Corné Razenberg en Sjors Kamminga. GOES - Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Het is een oude wijsheid, die zeker in de techniek springlevend is. Een tekort aan technische vakmensen dreigt de economie te ondermijnen. Cegelec heeft in Zuidwest Nederland de bakens op tijd verzet. In de afgelopen jaren zijn diverse talentvolle technische jongeren aangeno men bij Cegelec. Deze onderneming, die enkele jaren geleden een nieuw regiokan toor opende in Goes, is wereldspeler op het gebied Van innovatieve technologie. Cegelec Zuidwest beschikt over een hon derdtal gekwalificeerde medewerkers. Het team is een ideale mix van ervaring en jeugdig talent dat voor een aanzienlijk deel werkzaam is bij de grootste industriële be drijven in de regio: DOW Chemical, To tal Vlissingen en Sabic Bergen op Zoom. Cegelec bedient de markt met technolo gische dienstverlening voor bedrijven en overheden. Het internationale concern verleent haar diensten met eigen specia listische teams in het complete traject van ontwerp tot en met onderhoud. Mark van Pagee (26) uit Goes, Sjors Kamminga (24) uit Wissenkerke en Dimitri Bos (23) uit Westdorpe zijn allen voor Cegelec werk zaam op locatie bij Dow Chemical in Ter- neuzen. Mark is na het ROC (niveau 4, studierichting elektrotechniek) inmiddels anderhalfjaar werkzaam als E&ITechnicus bij de chemiereus in de kanaalzone. ,,lk ben op de Dow raffinaderij begonnen als inspecteur Atex en uitgegroeid tot sto ringsmonteur waarbij ik mijn eigen werk kan indelen. Ik houd me bezig met het oplossen van storingen op hoger niveau. Het werk is afwisselend", vertelt Mark. Zijn collega Sjors is opgeleid als Eerste Monteur Sterkstroom Installaties (MBO niveau 3) en Technicus elektrische Be- drijfsinstallaties (TBI, niveau 4). „Het werk bevalt me prima. Het is de bedoeling dat ik zelfstandig storingsmonteur wordt. Als technicus elektrische bedrijfsinstallaties ben je in staat om elektrische besturings installaties van industriële machines en apparaten te installeren, te onderhouden en te repareren. Zowel kennis van elektro techniek als elektronica is daarbij van be lang." Dimitri (MBO 4 elektrotechniek): „Toen Cegelec mij een mooie kans bood heb ik niet geaarzeld. Ik mocht bij Dow gasdetectie apparatuur onderhoud ver richten (storingen, metingen). Het leuke is dat er veel gelegenheid is om je door te ontwikkelen omdat het werkpakket zo breed is, met enerzijds veel instrumenta tie en anderzijds veel elektronica." Corné Razenberg (25) is namens Cegelec werk zaam bij Sabic in Bergen op Zoom. Hij heeft de studie automatiseringstechniek (MBO niveau 4) afgerond en volgt onder tussen via Cegelec de cursussen Installatie Werkverantwoordelijke Hoogspanning en Ontwerpdeskundige Hoogspanning. „Ik doe veel engineering, voor een breed werkgebied. Het ad hoe werk maakt het boeiend: je weet s ochtends, nooit wat er 's middags gaat gebeuren. De ene keer ben je binnen aan het ontwerpen, de andere keer ga je het veld in voor onderhoud van hoogspanning." Rinus van den Driest is business manager Zuid van Cegelec. „Wij investeren veel in jonge technische mensen. Nu de econo mie weer opbloeit zijn wij toch in staat om jonge mensen aan te trekken. Een team met veel jongeren zorgt voor een goede uitstraling. De negatieve beeldvor ming over werken in de techniek is onte recht. Er werken bij ons diverse gemoti veerde jongeren. Je krijgt veel terug voor het vertrouwen datje ze schenkt. Cegelec biedt leuke uitdagende jobs in de tech niek met een heel scala van activiteiten, van engineering tot constructie, onder houd en ICT. De schroevendraaier is ver vangen door de laptop. Er is steeds meer sprake van hoogwaardige technische toe passingen op HBO werk- en denkniveau. Er komt tegenwoordig steeds complexere apparatuur die een grote hoeveelheid data produceert, welke ook nog eens aan elkaar gekoppeld is; dus ook storingen worden steeds complexer", aldus Van den Driest. Sanne ter Haar is HR contactpersoon voor instroom nieuwe medewerkers. Wij zoeken voor de regio Zeeland (BU Industrie Infra) - E/I/A Technician - (Aankomend) Hoogspanning Technicus -Junior Technician - Meet- Regeltechnicus - Supervisor Solutions Services Cegelec, Columbusweg 16 Goes Tel: 0113-362228 Fax:0113-362220 E-mail: sanne.ter-haar@Cegelec.com Website: www.cegelec.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 134