Steelwelding Group ijzersterk in de metaalsector MAATWERK MAAKT HET VERSCHIL K| zeeland driven by dedication M&Ë seaports r V. De Zeeuwse zeehavens vormen dé verbinding met alle continenten. Zij garanderen een snelle goederenstroom dankzij hun goede toegankelijkheid, hun ligging aan diep zeewater en hun prima voorzieningen. De twee moderne havens zijn strategisch gelegen tussen Rotterdam en Antwerpen, aan de monding van de Westerschelde. Samen met een uitgebreid filevrij netwerk van auto-, spoor- en waterwegen garandeert dit uitstekende verbindingen met het achterland. Kenmerkend is de klantvriendelijkheid, de oplossingen op maat en de grote verscheidenheid aan mogelijkheden voor logistieke en industriële bedrijvigheid. Havenautoriteit Zeeland Seaports helpt al deze voordelen in stand te houden. schelpenpad 2 o postbus 132 O 4530 AC terneuzen port@zeelandseaports.com o www.zeelandseaports.com t +31 (0)115647400 O f +31 (0)115 647500 Uw partner voor vakkundig personeel in constructie- 'fflBefttfflfflixtvn dttufhore eo. petrochemie Bedrijventerrein 's-Gravenpolder www.steelwelding.nl Steelwelding Group, Rangeerstraat 21, 4431 NL 's-Gravenpolder T: 0113 - 614024 F: 0113 - 614119 I: www.steelwelding.nl maar die zijn er onvol doende. Daarom heeft Steelwelding agentschap pen in onder meer Polen, Litouwen en Portugal. Zij verzorgen de voorse lectie van medewerkers. Steelwelding neemt zelf dé huisvesting van' deze mensen voor zijn rekening. Een reeks prima referenties en beoordelingen van klanten toont aan dat de agentschappen de werkomschrijving van Steelwelding en M-GO Jobs goed begrijpen. Bedrijfscertificering Zowel Steelwelding als M-GO Jobs is al jarenlang volledigVCU en NEN 4400-1 gecertificeerd. Dit houdt in dat halfjaarlijks een controle plaatsvindt, die opdrachtge vers de zekerheid geeft dat Steelwelding en M-GO Jobs solide en legale organisa ties zijn. Beide bedrijven zijn bovendien lid van hetVRO. Met ingang van 1 janu ari 2012 gaan er strengere regels gelden voor uitzendorganisaties. Steelwelding en M-GO Jobs juichen die ontwikkeling toe, temeer daar zij zichzelf al sinds jaar en dag een strikt beleid opleggen. Team Steelwelding Group Commercieel directeur Gerard Hem men, al vele jaren in dienst bij Steel- Krapte op de arbeidsmarkt De industrie vraagt om Nederlandse werknemers. Ook zomaar even langskomen, niet al leen van werknemers maar ook van be langstellenden, wordt op prijs gesteld. Een prima dag daarvoor is in elk geval zaterdag 4 juni aanstaande: in het kader van de Braderie van 's-Gravenpolder is er Open Dag op bet bedrijventerrein. Ook bij Steelwelding zijn bezoekers dan van harte welkom. Solliciteren Solliciteren kan via www.steelwelding.nl of wwtv.mgo-jobs.nl. Even bellen of per soonlijk langskomen kan natuurlijk ook. De Steelwelding Group, het bekende detacheringsbedrijf voor vaklieden, is al meer dan 20 jaar prominent aanwezig in de metaalsector. Sinds 2009 heeft Steelwelding een zusterbedrijf, M-GO Jobs, met medewerkers in diverse branches zoals heftruckchauffeurs, opruimers, magazijnmede werkers en grondwerkers. Steelwelding en M-GO Jobs zetten zich in voor zowel werkgevers als werkzoekenden. Jammer dat niet veel meer jongeren kie- vindt Mieke Anthonise-Guiljam, alge zen voor een baan in de techniek. Dat meen directeur van Steelwelding. 'Het is een bruisende sector, die tal van mo gelijkheden biedt. Neem de metaal: er is volop werk, in veel uitdagende branches. Bij Steelwelding krijgen vakmensen een contract op basis waarvan zij worden ge detacheerd bij grote en kleinere bedrij ven in de metaalsector. Bij ons werken vakbeden van verschillende leeftijden en de meesten van hen zijn volledig gecer tificeerd. Maar ook tech nische talenten die nog niet alle vereiste diploma's hebben, zijn welkom. Re gelmatig komt het voor dat een gedetacheerde werknemer van Steelwel ding zich bij een klant dusdanig ontwikkelt, dat deze in samenspraak met het desbetreffende bedrijf wordt "overgenomen". Bij een rondgang langs de Zeeuwse bedrijven komen we nogal eens "ex-Steel- weldenaars" tegen. Het geeft een goed gevoel dat Steelwelding daarin een rol heeft gespeeld.' welding, onderhoudt de contacten met opdrachtgevers en draagt zorg voor het detacheren van de werknemers. Sinds juli 2010 is Ruud de Wolf, commercieel manager, zijn rechterhand. Het team van SteelweldingLestaat verder uit Peter, Ronald, Eva en Leendert. Werknemers kunnen altijd een beroep doen op een van de mensen op kantoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 132