DE STOEL H oe bevalt deze stoel? stoel 07 Tekst: Henk van de Voorde Foto: Mark Neelemans Naam: Jerry van Zuijlen (49) Functie: directeur-eigenaar Bedrijf: Amadore Zeeuwse Ho tels en Restaurants is een jong dynamisch bedrijf binnen Zee land, bestaande uit vier luxe ho tels, zeven grand cafés, wellness en een bloemen- en decoratie zaak. Bovendien wörden er de ze maand twee nieuwe concep ten van de Amadore Groep ge lanceerd. De noviteiten zijn de veelbelovende renovatie van het eerste Amadore bedrijf Stefano's op de Vlissingse boulevard en het after work event dat iedere tweede donderdag van de maand zal plaatsvinden bij Grand Café Jersey in Goes. Deze stoel bevalt super! Amadore bruist en straalt gezelligheid uit. Dat geeft mij iedere dag weer nieuwe •energie en nieuwe ideeën. Samen met mijn team geven we het bedrijf ruggengraat en mogelijkheden tot verdere ontplooiing. Op welke stoelen heeft u hier voor gezeten? Van beroep ben ik banketbakker. Dat was toch niet helemaal mijn ding. Ik ben op de golfbaan gestart waar ik in de keuken pannenkoe ken stond te bakken. Vervolgens kreeg ik de kans om op de boule vard in Vlissingen te beginnen. Mijn eerste zaak werd Stefano's. Het grand café is een echte parel aan de boulevard en krijgt zijn glans weer helemaal terug: trendy, chic en toch hip. Welke stoel heeft u het meest ge vormd? Je wordt gevormd door het leven datje leidt. Ik was altijd nieuwsgie rig naar horecabedrijven, van schnit zel tot hotelkamer. Overal waar ik kwam keek ik goed rond. Wat betekent het bedrijf voor u? Het bedrijf is mijn manier van leven en heeft mij gemaakt tot wie ik ben. Iedere dag geniet ik van de dag en de mensen om mij heen. Samen werken we hard maar genieten we ook! Wat betekent u voor het bedrijf? Ze zeggen wel eens dat ik de papa van het bedrijf ben. Ik houd me nog puur bezig met nieuwe concepten, reclame-uitingen, trends en de ont wikkeling van mijn creatieve team. Ik ga langs de zaken om te onder steunen waar nodig; daar voel ik mij het prettigste bij. Waarover piekert u? Ik pieker gelukkig niet zoveel maar als het gebeurt is het meestal over za ken die ik anders had kunnen doen binnen Amadore of hoe ik het ga aanpakken. Ook vind ik het belang rijk dat alle medewerkers zich ont wikkelen en groeien binnen de orga nisatie. Ik geef graag het positieve gevoel mee. Wanneer bent u het meest in uw element? Ik ben helemaal in mijn element als ik mijn team met veel spirit bezig zie, met volle blije terrassen en vro lijke mensen. Als Amadore er niet was ge weest, dan..? Woonde ik waarschijnlijk in Amster dam en had daar enkele horecaza ken. Ik moet wel bekennen dat ik me dit helemaal niet kan voorstel len. Ik ben ambassadeur van Zee land en middels mijn bedrijf vind ik het heerlijk om hier te aarden. Waar komt u uw stoel voor uit? Voor een heerlijke training in de sportschool of een lekkere wande ling met mijn hond door de bossen en over het strand. Wat is uw ambitie? Mijn ambitie is om samen met mijn team Amadore nog verder uit te breiden en nieuwe concepten te ont wikkelen. Nu is Stefano's in verbou wing, maar er liggen nog veel ande re zaken in de planning. We zijn al tijd op zoek naar nieuwe groeimoge lijkheden. Waarom John de Wolf ingescha keld? John treedt op als coach voor de me dewerkers van de Amadore groep, om de dienstverlening nog verder te optimaliseren. De reden voor de sa menwerking heeft te maken met het Feyenoord-motto 'geen woor den maar daden'. Dat is in het bij zonder op icoon John de Wolf van toepassing. Het motto sluit even eens zeer goed aan bij de visie van ons bedrijf. John maakt ons team nog enthousiaster. Je kan nog zo'n mooie zaak hebben, maar zonder goede medewerkers ben je nergens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 121