DE ROOI PANNEN li EASY avans docenten (m/v) 44 banen BeteöK Dongemond college Depot Lead (Fulltime) Warehouse Lead (Fulltime) medewerker reserveringsafdeling www.easyway.nl Docent hbo bedrijfseconomie m/v onderwijsassistenten (m/v) zaterdag 21 mei 2011 JobTrack.nl Het Dongemond college is een Katholieke scholen gemeenschap voor vmbo, havo, vwo en technasium aan de zuidkant van de Biesbosch met ruim 2200 leerlingen en 260 medewerkers. Het Dongemond college is een ondernemende school, waar de leerling centraal staat, in een omgeving die gekenschetst wordt door een inspirerend en veilig leef- en werkklimaat. Het Dongemond college staat voor een veelzijdige en open leeromgeving - die recht doet aan verscheidenheid. School voor vwo - havo - vmbo Het Dongemond college met vestigingen in Raamsdonksveer en Made zoekt: Voorzitter en twee leden voor de Raad van Toezicht Gelet op de aanwezige ervaring en kennis, is voor de vacatures lid Raad van Toezicht aanvulling gewenst met toezichthouders die over juridische expertise, respectievelijk expertise op het gebied van (maatschappelijk) ondernemen beschikken. Informatie over het Dongemond college en over de benoemingsprocedure vindt u op www.dongemondcollege.nl. Belangstelling? Stuur dan uw motivatie en uw cv vóór 2 juni 2011 naar de Raad van Toezicht, p/a Collegeweg 1, 4942 VC Raamsdonksveer. BeteoR Organisatie Adviesgroep - Werving en Selectie in het Onderwijs al^cco An ALGECO SCOTSMAN Company Algeco is al sinds 1955 dé specialist op het gebied van tijdelijke en semi-permanente huisves ting. De combinatie van flexibiliteit en kwaliteit tegen scherpe tarieven heeft ervoor gezorgd dat Algeco is uitgegroeid tot marktleider in Europa met een verhuurvloot van ruim 225.000 verhuur bare units. Algeco is succesvol actief in diverse segmenten zoals Bouw, Kantoren, Onderwijs, Evenementen en Industrie. Algeco Benelux heeft een zestal vestigingen van waaruit onze klanten bediend worden. Ter versterking en uitbreiding van ons Operations team te Moerdijk, zijn wij op zoek naar en thousiaste kandidaten voor onderstaande functies: Als Depot Lead ben jij eindverantwoordelijke voor het tijdig en juist beschikbaar maken van onze units ten behoeve van de klant vanuit ons Depot in Moerdijk. Op basis van organisatie talent, people management, performance management en continue verbeterprocessen (LEAN) draag je zorg voor optimale resultaten van het Depot team, variërend tussen 15 - 25 medewer kers. Je maakt deel uit van het Moerdijk Operations leidinggevenden team en rapporteert aan de Operations Manager Nederland. Als Warehouse Lead draag je zorg voor het beheer van het Technisch Magazijn, de uitgifte en registratie van in- en uitgaande technische materialen. Naast de uitvoering van het operationele magazijnbeheer biedt deze functie een aantal leidinggevende aspecten. Op basis van professi oneel voorraadbeheer en administratieve organisatie draag je zorg voor de optimale ondersteu ning aan het Depot Moerdijk. Je maakt deel uit van het Moerdijk Operations leidinggevenden team en rapporteert aan de Operations Manager Nederland. Bezoek onze website www.algeco.nl voor meer informatie en de wijze waarop je je sollicita tie aan ons kenbaar kunt maken. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld- STUDENTEN PRIVE-CHAUFFEURS Easy Way b.v. is een organisatie die studenten inzet voor chauffeurswerk- zaamheden Landelijk werken er 1350 chauffeurs voor ons bedrijf en op ons hoofdkantoor in Breda zijn 24 medewerkers werkzaam. Voor de afdeling reserveringen planning zoeken wij een fulltime medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het aannemen en verwerken van reserveringen en het koppelen van een geschikte chauffeur aan een reservering. De voorkeur gaat uit naar een stressbestendig persoon met - computerervaring en een prettige telefoonstem. Opleidingsniveau minimaal; MBO met probleemoplossend vermogen.en een gedreven inzet zonder 9-5 mentaliteit. Sollicitatiebrief met CV graag uiterlijk 31 mei sturen naar annemieke@easyway.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Avans Hogeschool behoort met zo'n 23.000 studenten en circa 2000 medewerkers tot de grote hogescholen van Nederland. Wij verzorgen hogere opleidingen in Breda, 's-Hertogenbosch en Tilburg. Studenten, docenten, lectoren en professionals in het werkveld vormen in ons onderwijs een levendig netwerk. Kennis- en competentieontwikkeling is daarin de drijvende kracht en de verbindende factor. Onze gevari eerde en moderne leeromgeving maakt het mogelijk dat iedere student zijn of haar talent en ambitie maximaal kan ontwik kelen: Inspirerende docenten met inhoudelijke expertise en ver stand van leerprocessen dagen studenten 'uit hun grenzen te verleggen en te excelleren. De academies hebben de onderwijs programma's, de didactiek en de toetsing ingericht op basis van onze visie op leren en onderwijs. Avans Hogeschool werkt in on derwijs en onderzoek samen met een palet aan bedrijven, beroepen en organisaties hogeschool De Academie voor Marketing (AM) in 's-Hertogenbosch leidt toekom stige marketingprofessionals op tot echte deskundigen die zichzelf voortdurend blijven ontwikkelen. Er studeren zo'n 2.000 studenten aan de academie. Een team van honderd toegewijde medewerkers is hen daarbij binnen vier opleidingen van het commerciële domein van dienst. De academie verzorgt de opleidingen Commerciële Economie, Small Business en Retail Management, International Business and Languages en Advanced Business Creation. Deze opleidingen behoren momenteel tot de top van Nederland. Voor AM in 's-Hertogenbosch zoeken wij: in een retailcontext 0,8 -1,0 fte, salarisschaal 11, vacaturenummer 11/090 De volledige tekst van deze vacature is te vinden op onze website. Informatie/sollicitatie: www.werkenbijavans.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Avans Hogeschool: verbindt mensen, creëert kennis. "Beste grote hogeschool van Nederland, bron Elsevier en Keuzegids Hoger Onderwijs" CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS is een verticale scholengemeenschap voor VMBO en MBO bestaande uit tien autonome onderwijsafdelingen met de studierichtingen Handel, Horeca, Toerisme Recreatie en Vormgeving gevestigd in Tilburg, Eindhoven en Breda. De school telt thans ruim 7.600 leerlingen en 740 personeelsleden. Wij zoeken met ingang van het nieuwe schooljaar voor onze afdelingen in Tilburg Nederlands 0,8 fte Duits 0,6 fte economie 1,0 fte serveren 1,0 fte MBO Horeca (vervangingziekteverlof) MBO Horeca (vervanging zwangerschapsverlof) MBO Horeca (vervangingzwangerschapsverlof) MBO Horeca (vervangingzwangerschapsverlof) evenementen communicatie consumptieve technieken voor onze afdelingen in Breda MBO Handel (0,4 regulier en 0,6 vervanging zwangerschapsverlof) MBO Handel (reguliere uren) 1,0 fte 0,4 fte 0,8-1,0 fte VMBO (reguliere uren) Duits 0,8-1,0 fte M BO Toerisme Recreatie (reguliere uren) Daarnaast zijn wij in Tilburg op zoek naar consumptieve technieken 1,2 fte VMBO (reguliere uren) Docenten dienen in het bezit te zijn van een tweedegraads bevoegdheid of, voor MBO-afdelingen, een diploma van een vierjarige HBO-opleiding in het desbetreffende vakgebied aangevuld met een pedagogisch/didactisch diploma ten behoeve van de BVE. De geboden functies hebben een carrièrepatroon LB (maximaal 3.778,00 bruto/mnd. fulltime). Van onze onderwijsassistenten verwachten wij een diploma MBO niveau 3-4 Horeca en daarnaast een diploma MBO niveau 4 Onderwijsassistent danwel de bereidheid dit diploma op eigen kosten en in eigen tijd te behalen. De functie onderwijs assistent heeft een carrièrepatroon schaal 5 (maximaal 2.302,00 bruto/mnd. fulltime). Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met dhr. R. Cohen (hoofd Personeelszaken), telefoon (013) 595 56 16. Voor meer gerichte informatie verwijzen wij u naar de vacaturebank op onze website (www.derooipannen.nl). De Rooi Pannen streeft in de samenstelling van haar personeelsbestand naar een afspiegeling van de samenleving en nodigt daarom ook kandidaten uit minderheidsgroepen van harte uitte solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw sollicitatiebrief, voorzien van een CV. gelieve vóór 2 juni a.s. te zenden aan: scholengemeenschap De Rooi Pannen, t.a.v. dhr. C.J.C.M. Pheninckx, voorzitter College var) Bestuur, Postbus 1458,5004 BL Tilburg. PANNEN CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 114