roncau! van dereepe Docenten: Ondersteunend personeel: Voorman/~vrouw (teamleider) Oesters (full-time) Engels economie wiskunde (schaal LB) 0,8 fte informatica geschiedenis geschiedenis roostermaker Operator kleinverpakking (m/v) (full-time) Administratief medewerker (m/v) (full-time) Parttime verkoopster m v) Q JobTrack.nl zaterdag 21 mei 2011 Heb je belangstelling voor de schaal- en schelpdierensector, leidinggevende capaciteiten en weet je van aanpakken? Dan hebben wij eèn leuke baan voor je als: Roncalli Scholengemeenschap, Bergen op Zoom Roncalli is een in het groen gelegen scholengemeenschap voor atheneum, havo en vmbo-t met bijna 1200 leerlingen. De school streeft ernaar leerlingen op een vooruitstrevende manier onderwijs te bieden. De werkwijze op onze school doet recht aan individuele verschillen tussen leerlingen en mondt uit in een eigen tempo werkwijze waarbij leerlingen leren in toenemende mate eigen keuzes te maken. Zo ontwikkelen zij zich tot volwasse nen die in de huidige maatschappij verantwoordelijkheid kunnen dragen en goed kunnen samenwerken met anderen, Roncalli Scholengemeenschap heeft met ingang van het nieuwe schooljaar de volgende vacatures: Voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. De kandidaat beschikt over een 1 e graad bevoegdheid of is bijna klaar met deze opleiding. (schaal LD) 1,0 fte Voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. De kandidaat beschikt over een 1 e graad bevoegdheid of is bijna klaar met deze opleiding. (schaal LD) 1,1 fte Voor bepaalde tijd wegens vervanging tof uiterlijk 31 juli 2012. Voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. De kandidaat beschikt over een 1 e graad bevoegdheid of is bijna klaar met deze opleiding. (schaal LD) 0,4 fte Voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. Voor bepaalde tijd van 1 december 2011 tot en met 31 juli 2012 wegens vervanging. De kandidaat beschikt bij voorkeur over een 1 e graad bevoegdheid. (schaal LB) 0,7 fte (schaal LD) 0.5 fte Voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. kennis van Untis en Magister is een pré. (schaal 8) 0,5 fte Informatie: voor informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de heer H. Ertürk, personeelsfunctionaris. Telefoon: 0164 - 241050. Solliciteren: uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 1 juni 2011 richten aan: Roncalli Scholen gemeenschap, t.a.v. de heer L.J.M. Heesters, rector, Postbus 258,4600 AG te Bergen op Zoom of via de mail: l.heesters@roncalli-boz.nl. Als teamleider Oesters geef je leiding aan tien productiemedewerkers. Mét je team zorg je er ondermeer voor dat onze oesters op tijd en volgens de juiste hygiëne- en veiligheidsvoorschriften verpakt worden, zodat ze in goede conditie bij onze klanten bezorgd kunnen worden. Tot je taken behoren ondermeer het: in overleg met de productieleider bepalen welke oesters op wélk moment gesorteerd en verpakt worden. regelen van de snelheid van de productielijnen, afgestemd op vraag en aanbod. uitvoeren van controles en preventief onderhoud. - (laten) schoonmaken van de afdeling. toezien op naleving van hygiëne- en veiligheidsregels op de afdeling. voorraadbeheer van zowel oesters als verpakkingsmaterialen. Wij zoeken iemand met: leidinggevende capaciteiten. een zelfstandige, enthousiaste en flexibele werkinstelling. ervaring met MS Office (Word en Excel). Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie met goede mogelijkheden voor je persoonlijke ontwikkeling in een dynamische omgeving. een informele werksfeer in een professionele organisatie, waarin kwaliteit en service voorop staan. een bij de functie passend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je een technische opleiding, vind je het leuk om in een productieomgeving met dagverse producten te werken, ben je stressbestendig en weet je van aanpakken? Dan hebben wij een leuke baan voor je als: Als operator kleinverpakking sta je aan het einde van het productieproces en zorg je ervoor dat het verpakken van onze producten goed en vlot verloopt. Tot je taken behoren ondermeer: het bedienen van de Tramper kleinverpakkingsmachine. het werken met geavanceerde afweeg- en inpakapparatuur. het optimaliseren van zowel de kwalitatieve als kwantitatieve aansturing van het verpakkingsproces in onze fabriek. het oplossen van storingen en stagnaties in het productieproces. HÜHHMI Wij zoeken iemand met: technische kennis en interesse. inzicht om storingen op te lossen. een'hands on'mentaliteit. Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie met goede mogelijkheden voor je persoonlijke ontwikkeling in een dynamische omgeving. een informele werksfeer in een professionele organisatie, waar kwaliteit en service voorop staan. een bij de functie passend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. afgeróndeadministrpiievé opleiding, ben je collegiaal en kun je zelfstandig erken? n wij emeuke baan voor je als: Tot je taken behoren ondermeer: onderhouden van prijsafspraken met klanten. controleren en boeken van inkoopfacturen. verzorgen van de facturatie. debiteurenbeheer. ondersteunen van financieel controller. Wij zoeken iemand met: met een afgeronde administratieve opleiding, minimaal op MBO-niveau. met uitstekende kennis van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk. die bij voorkeur ook de Franse taal beheerst, of bereid is tot het volgen van een opleiding daarvoor. met een uiterst nauwkeurige werkwijze die het fijn vindt om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Wij bieden: een zelfstandige, afwisselende functie met goede mogelijkheden voor je persoonlijke ontwikkeling in een dynamische omgeving. een informele werksfeer in een professionele organisatie, waar kwaliteit en service voorop staan. een bij de functie passend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. ons middelbaar onderwijs Voor onze schoenenwinkel zoeken wij een +/- 15 tot 20 uur per week Je hebt gevoel voor mode. Ervaring in mode of schoenen is een pré. Stuur je sollicitatie en C.V. voor 10 juni naar: Schoenmode van de Reepe, Papegaaistraat 8, 4461 AD Goes Of email naar: info@vandereepe.nl e Reepe - Papegaaistraat S - Goes Krijn Verwijs Yerseke B.V. y Korringawe,g 2#29 Postbus 67 tel. 0113-579010 '4401 NT Yerseke 4400AB Yerseke fax 0113 - 573820 www.krijnverwijs.com Heb je belangstelling voor één van deze functies? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. vóór 3 juni a.s. aan Krijn Verwijs Yerseke B.V., t.a.v. mevrouw M. Verwijs, Postbus 67,4400 AB Yerseke. Wil je vooraf meer informatie over deze vacatures? Neem dan contact op met: mevrouw M. Verwijs (tel. 0113 - 579020, e-mail: martine@verwijs.com). (Telefonische) acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Krijn Verwijs Yerseke BV is een internationale organisatie met een uitstekende reputatie als het gaat om het kweken, verwerken en verkopen van schaal- en schelpdieren. Continue kwaliteitsverbetering en innovatie én een klantgerichte aanpak vormen de basis van deze zorgvuldig opgebouwde reputatie. 'agelijks leveren wij onder de naam'Premier'en onder private label ;idoor heel Europa verse mosselen, oesters, kreeften en alikruiken. Onze belangrijkste afnemers zijn supermarktketens en horecaleveranciers in België, Frankrijk, Nederland, Duitsland, Spanje, Italië en Engeland. De medewerkers van ons bedrijf in Yerseke en onze verkoopkantoren in België en Duitsland zorgen elke dag weer dat onze klanten via een uitgebreide distributienetwerk hun producten tijdig en vers aangeleverd krijgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 107