zeeland 127 De dorpsraad De ontwikkelaar grote bron van ergernis IA li vera LlNDESSA Prikposten in Vlissingen wisselend open GERARD N Inbraken in twee woningen Basisscholen halen geld op voor Juvent Telfort mobiel vrijdag 20 mei 2011 'Het Hofje van Janse is inmiddels een 'verkrotte zooi'. Er is de afgelopen tien 'Ik heb nog steeds de intentie om daar iets moois van te maken. Het is 'Het Hofje van lanse is inmiddels een 'verkrotte zooi'. Er is de afgelopen tien jaar helemaal niets gedaan. Waarom legt de gemeente de eigenaar niet een soort onderhoudsplicht op.' Voorzitster Jeanette Marcusse 'Ik heb nog steeds de intentie om daar iets moois van te maken. Het is een prachtige locatie. We moeten rond de tafel gaan zitten om te kijken wat goed zou zijn voor Zoutelande.' Projectontwikkelaar Piet Juten VLISSINGEN - Volgende week kun nen mensen geen bloed laten prik ken bij twee prikposten van de trombosedienst in Vlissingen. Het gaat om de posten in sociaal cultu reel centrum Het Bolwerk aan de Lindeyerlaan en die aan het Open Hof aan de Alexander Gogelweg. Mensen kunnen wel terecht in Ter Reede, in de Schutterijstraat en in het ziekenhuis. Het Admiraal .De Ruyter Zieken huis heeft besloten wekelijks een aantal prikposten te sluiten omdat er te weinig personeel beschikbaar is. Welke posten dicht gaan, is- na te lezen op de website van het zie kenhuis. www.adrz.nl, bij het kop je trombosedienst. verhuizingen eh meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217S31 www.gerardbouwense.nl B^^ssgssasasesa ZOUTELANDE In twee woningen in Zoutelande is in de nacht van woensdag op don derdag ingebroken of een poging daartoe gedaan. Van een woning aan de Nieuwstraat is tussen 22.50 en 06.30 uur een raampje gebro ken. De woning werd doorzocht. Er zijn bankpassen en contant geld gestolen. De bewoners van een woning in de Deurlostraat hoorden om streeks 04.00 uur een deur open gaan. Ze stonden op om die dicht te doen en zijn verder gaan slapen. Donderdagochtend rond 07.00 uur ontdekten ze dat er een poging was gedaan om in te breken in hun huis. Er is niets gestolen. MIDDELBURG Leerlingen van de Middelburgse ba sisscholen Acaciahof en Cederhof hebben gisteren 6139 euro overhan digd aan Juvent, de organisatie voor jeugdzorg. Het geld is op 20 april door 550 kinderen bij elkaar gerend tijdens een sponsorloop die door de studentenvereniging van de Roosevelt Academy was georga niseerd. Juvent besteedt het geld aan fiet sen voor jongeren die bij Juvent worden opgevangen en die zelf geen fiets hebben. Er wordt ook speelgoed van gekocht. Nu 150 minuten plus internet op je mobiel De eerste 9 maanden van 28,90 voor maar Werkt In je voordeel telfort.nl I Telfort winkels «HSt 1 -■■■ ".TT Jeanette Marcusse: „Dit huis hoort ook bij het gebied van het hofje van Janse en staat al tien jaar leeg. Het balkon valt er bijna af. foto Ruben Oreel live life love livera

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27