m üyaifeilajj Ko de Bart Jannie van Ham-van Leeuwen Jannie van Ham-van Leeuwen Familieberichten 3 o I familieberichten donderdag 19 mei 2011 i IDcnsenlinq.nl Bezige handennu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil, nu heb je rust, met lichaam en geest Wij zullen ons vaak herinneren hoe je bent geweest Na een ernstige ziekte van enkele weken, laten wij met veel verdriet weten dat op 74 jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Jacobus Marinus Hoedekenskerke, 27 juli I936 Goes, 18 mei 2011 Kruiningen P.F. de Bart-Quinten 's-Heerenhoek René en Pascalle Goes Ricardo, Carlo 's-HeerenhoekNiek, Robin Goes Pedro Zorgcentrum 'Ter Valcke' Eindje de Rondte 22,4416 CT Kruiningen. Onze dank gaat uit naar dr. Risseeuw voor de goede begeleiding en allen die Ko hebben bijgestaan. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 23 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er vanaf 15.15 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Peter Butler' aan de Maalstede I a te Kapelle. Vertrouwende ditzelve, dat Hij Die in u een goed werk begonnen heeft, dat voleindigen zal tot op den dag van Jezus Christus. Filippenzen 1 vers 6 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van onze zijde is weggenomen, na een kortstondig ziek bed, in de zekerheid des geloofs, onze geliefde, zeer zorg zame moeder, oma en overoma Jannetje Jacoba Berman-Wesiveer sinds 15 maart 1992 weduwe van Adriaan ïacobus Berman in de leeftijd van 87 jaar. St. Catharines (Canada): A.M. Berman A. Berman-van Dijk Kapelle: M.P. Zuidweg-Berman J. Zuidweg Kapelle: M.J. Berman H.M. Berman-Kamerling Kruiningen: P.A. van Pelt-Berman W.J. van Pelt St. Catharines (Canada): J.J. Berman J. A. Berman-van Hoorn Kruiningen: M.J. de Wolf-Berman P.J. de Wolf Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, 17 mei 2011 Correspondentieadres: Einsteinstraat 7,4416 EL Kruiningen Onze moeder, oma en overoma is thuis opgebaard, even tueel bezoek na telefonisch overleg. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 21 mei om 9.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertse- straatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Intens verdrietig zijn wij, dat na een toegewijd leven van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Jannetje Jacoba Berman-Westveer in de leeftijd van 87 jaar. Kapelle: J. Westveer t J.M. Westveer-Sebregts Kapelle: P.J. Westveer S.A. Westveer-Bruinooge Kapelle: Marcel en Wietske Kapelle: Angelique en Jan Kees Kapelle, 17 mei 2011 Bedroefd en tocht dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Henry Thérèse Lauren tius Coster Harry 17 december 1940 1 17 mei 2011 Riny Coster-Overweel Kinderen en kleinkinderen Olmenhof 25 4334 CN Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 23 mei om 13.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving Zoals ik kwam, zoals ik ben, zoals ik ben geweest, zo ben ik heengegaan. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven we u kennis dat vredig is ingeslapen onze zeer zorgzame moeder, oma en omi Francina Krombeen weduwe van Marinus Dek Kruiningen, 30 april 1920 t Goes, 14 mei 2011 Rinus en Lia Michel en Jantine Lorann Evelien Correspondentieadres: Rnrg Flpnhnncctrnat 14. 4416 AP Kruiningen Het personeel van verpleeghuis "TerValcke" zeggen wij hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en omi. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden op woensdag 18 mei te Middelburg. Draag mij mee in je hart Denk met vreugde terug aan mij Blijf niet om mij treuren Het leven is mooi, vol van kleuren Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder weduwe van Henk van Ham Koudekerke, 24 juni 1940 Vlissingen, 17 mei 2011 Wij blijven achter met mooie herinneringen Steenbergen: Corine en Max Schemkes-van Ham Jeroen, Bas Amsterdam: Arianne en Erwin Keuning-van Ham Correspondentieadres: Noordwal 29, 4651 AH Steenbergen De uitvaartdienst, waarin ds. A.V. de Nooij voorgaat, zal plaatsvinden op zaterdag 21 mei om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Jo de Plaa-van Leeuwen Kees de Plaa Corrie van Leeuwen Leny Bellaart-van Leeuwen Huub Bellaart neven en nichten Meeuwen vliegen met wijde vluchten of deinen zachtkens op de zilte haren. Over het water hoor ik wat verre geruchten van schepen, die als schimmen door de nevel varen. J.C. Nijssen Met vele mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze vader, opa en opa Jo Jozias Cornells Nijssen echtgenoot van Krina Minderhoud t 2006 Veere, 6-05-1916 t Vlissingen, 13-05-2011 Wij zullen zijn humor, betrokkenheid, inlevingsvermogen en medeleven moeten missen. Zoutelande: Willy van Ierssel-Nijssen Pieter van Ierssel Biggekerke: Suzanne en Willem Madelief Rhoon: Gijs en Anneth Liselotte Jasper Maryse Correspondentieadres: Randduinhof 3 4374 EW Zoutelande Naar de wens van de overledene heeft de plechtigheid voorafgaand aan de crematie in familiekring plaats gevonden. E-mail pzcfamiiieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30