t A ÖysrJüileii 32 {familieberichten woensdag 18 mei 2011 O IDensenlinq.nl Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Maatje van den Bosch-Biersteker sinds 3 juni 1980 weduwe van Anthonie van den Bosch in de leeftijd van 88 jaar. Ria van den Bosch Jos en Karina, Laura, Sjors Mathilda en Laurens, Demi, Shanaya Annet en Barry, Nick, Fleur Paula en Teun Moerland - van den Bosch René en Yvonne Martje en Antoine, Alvin, Joey, Quinty Anne en Ricardo Middelburg, 17 mei 2011 Zorgcentrum Gasthuis Correspondentieadres: Ericalaan 35 4401 HPYerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 21 mei om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik vraag de beken en rivieren Ik vraag 't aan het spiegelend meer Help me lachen Help me huilen want ik kan het zelf niet meer. Met de voorbereiding van ons 60 jarig huwelijk op 31 mei a.s. hebben we met heel veel verdriet afscheid moeten nemen, van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter de Groot Egmond aan Zee, 1 juni 1928 t Kapelle, 16 mei 2011 Jantje de Groot - de Boer Hans Ruben Annelies en Mark Thomas Charlotte Bruëlisstraat 106, 4421 CT Kapelle De uitvaartdienst, waarin voorgaat rector R. Robinson, zal worden gehouden op 20 mei om 13.00 uur in gemeenschapcentrum "De Vroone", C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. De crematieplechtigheid zal om 14.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Diepbedroefd moeten wij u melden dat onze lieve zoon in Sharm el Sheikh is overleden Cornelis Jan Koole Kees Echtgenoot van Cynthia Harinck Hij is maar 48 jaar geworden, begrafenis heeft op 13 mei 2011 plaats gevonden. In de buurt van Sharm el Sheikh. Tijdelijk verblijf La marina Spanje T.G. Koole S. Koole-Verhage Correspondentie-adres: Ifssellaan 25,4417 DB Hansweert waar je ook gaat, je blijft altijd een deel van ons" Op weg naar zijn geliefde Ardèche is tot onze droefheid overleden mijn lieve man, onze zorgzame papa en opa Wilhelmus Albertus van Meegen Wim Amsterdam 25 augustus 1924 Valence (Fr) 113 mei 2011 CJ. van Meegen - Buschmann Willy en Eddy Henny Thomas Kees en Rik Conny en Peter Pim en Mieke Lisa Stella Jan en Judith Rein Cato Roel Hoge Hilleweg 8 4328 RB Burgh-Haamstede Zaterdag 21 mei om 10.30 uur gedenken wij hem tijdens een Gregoriaanse Mis in de Onze Lieve Vrouwe op Zee - kerk (Strandkerk), Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamstede. Aansluitend begeleiden wij Wim naar zijn laatste rustplaats op Begraafplaats Vredehof, Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Na afloop ontmoeten wij elkaar rond 13.30 uur in restaurant Zeelust, Steenweg 15, Westenschouwen. Na 12 fijne jaren voor elkaar gezorgd te hebben, is tijdens onze vakantie hier een abrupt einde aan gekomen. Mijn lieve maatje, zorg en toeverlaat Bas Plaisier is overleden. Ik ben dankbaar dat er voor Bas een lange lijdensweg bespaard is gebleven. Joppa van den Houten Kloostemolstraat 4 4322 BK Scharendijke 15 mei 2011 Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij van hem mochten genieten, laten wij u weten dat op 84-jarige leeftijd, onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve Cornells Schrama (Kees) 5 augustus 1926 Goes: Amsterdam: Eindhoven: Amsterdam: Utrecht: s-Heer Arendskerke: Wolphaartsdijk: Goes: t 15 mei 2011 Suus Eversdijk Ed Herbert en Marike Ilse Birgit en Bram Marleen en Chris, Maurice, Tom Karen en Henk, Boris, Rens, John, Angela Kate Eversdijk Correspondentieadres: Tulpstraat 13, 4461 NW Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 20 mei om 12:15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Amadore Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:00 tot 12:10 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. =ÉZ Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen Psalm 103:17 De Here heeft Thuisgehaald onze lieve moeder en oma Janna Soeters-Pekaar sinds 17 oktober 1970 weduwe van Eliza Lambregt Soeters Yerseke, 24 januari 1917 Goes, 16 mei 2011* Kapelle: Bert Soeters Rie Soeters-Toorenaar Ede: Addy Huijzer-Soeters Aad Huijzer Zaltbommel: Lenny Meijvogel-Soeters Arie Meijvogel, in herinnering Zierikzee: Kees Soeters Meggy van Oudenhoven-Soeters Amersfoort: Rob Soeters Dorothea Soeters-van Nee Neerijnen: Harry Soeters Gerrie Soeters-Ooms Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij danken het personeel van zorgcentrum 'Randhof voor de goede en liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. Correspondentieadres: Melkmarkt 11 4301 HB Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 20 mei om 13.45 uur in de 'Maranathakerk', Berg weg 43a te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen en tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32