Colofon de emotie... Q Hl familieberichten sa Wat blijft is amüieberichten familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 0 IH0nsenlinq.nl dinsdag 17 mei 2011 familieberichten 129 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig man gedaan. Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Diep ontroerd door zijn moed en kracht hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vriend, onze lieve vader en de liefste opa Cornelis Eduard Priester Kees weduwnaar sinds 27 december 1987 van Adriana Kuijper vriend van Nel van den Bos Eremedaille in de Orde van Oranje Nassau in goud Kats, 30 maart 1928 t Middelburg, 15 mei 2011 Pemis: Nel van den Bos Breda: Heieen en Jaap f Ter Aar: Annet en Bert Utrecht: Anne en André Ter Aar: Bas Middelburg: Lianne Tim Esmée Onze speciale dank gaat uit naar dr. Wielinga en zijn team, dr. van de Haak en de verzorgenden van Hof Ter Veste. Hof Ter Veste 13 4333 HG Middelburg U kunt afscheid nemen op woensdag 18 mei a.s. van 19.00 tot 19.30 uur op bovengenoemd adres. De rouwdienst, welke geleid wordt door Ds. J. Nauta, zal gehouden worden op donderdag 19 mei om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar na de dienst de bijzetting zal plaatsvinden. Wij vragen u om uiterlijk om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buiten- hovelaan 1 Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze adver tentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis dat op 83-jarige leeftijd te Middelburg is overleden onze altijd behulpzame zwager en oom Cornelis Eduard Priester Gehuwd geweest met Adriana Kuijper Ouwerkerk: G.N. Vijverberg-Kuijper Peter Vijverberg Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van Maria Rejack-Willemse weduwe van Hendrik Rejack in de leeftijd van 85 jaar. r? Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'De Zoute; Viever' en dr. H. Meyer voor de goede begeleiding en verzorging. Tonnie Rina en Roberto Mineke en Adrie Eddie Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 15 mei 2011 Correspondentieadres: M. Saaman Berghoekstraat 2 4416 BK Kruiningen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen, op woensdag 18 mei van 19.00 tot 19.45 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 19 mei om 10.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid overleed na een moeilijke levensavond onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Rejack-Willemse in de leeftijd van 85 jaar. Baarland: J. van Wingen-Willemse Oostkapelle: W. Willemse H. J. Willemse-Dekker Vlissingen: J. Willemse A.L. Willemse-Wisse Neven en nichten Oost-Souburg, 15 mei 2011 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden op 85-jarige leeftijd van onze zwager en oom Jacob Abraham van Schouwen Hij leeft voort in onze herinnering. Grijpskerke: Rinus Karreman Ann Karreman-Soewarto Utrecht: Olof Karreman Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager Bram van der Weele levenspartner van onze zus Gré Verhulst Kats: Rinus t en Digna Leiden: Dick t en Ann Kortgene: Ko en Corrie Kats: Jan en Marie Colijnsplaat: Gerard f en Marie Gieterveen: Mientje f Wim en Gré Wij zullen hem missen in de familiekring. De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29