i I lil 8111 ||||B|| WttÊM Dv^rJederj Else Mommaas - Rosenkranz ■mi mm Sf Geschiere - Wondergem Johanna Pieternella Jacobus de Nooijer 28 I familieberichten dinsdag 17 mei 2011 'Het gekrookte riet zal Hij niet verbreken en het rokende lemmet zal Hij niet uitblussen, Matth. 12:20a Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van onze zijde weggenomen onze innig geliefde dochter, zus en tante in de leeftijd van 57 jaar Jannetje Cornelia Goudswaard Janneke Geboren te Geersdijk op 30 juli 1953 Overleden te Goes op 14 mei 2011 Geersdijk: M.P. Goudswaard en E.P. Goudswaard-Heijstek Goes: C. Goudswaard en W.L. Goudswaard-van Gilst Marieke en Pieter Wisse Elsbeth en Arjan Matthijsse Reinier Jasper en Janine Goudswaard Wilco Harry Waarde: A. Goudswaard Goes: O. Goudswaard en L. Goudswaard-Hoekman Annemieke en Comé Hoogstrate Raymond Goudswaard en Lisanne Sylvia, Promise Lunteren: T.L. van Weelden-Goudswaard en C. van Weelden Elles Wendelien en Cees Arie Marie-Anne Marien Talitha Catinga Achterneefjes en -nichtjes. Correspondentieadres: M.P. Goudswaard Provincialeweg 4,4494 NA Geersdijk. Janneke is thuis opgebaard, alwaar D.V. gelegenheid is tot condoleren op dinsdagavond 17 mei van 19.00-20.30 uur en op woensdag 18 mei van 14.30-16.00 uur en van 19.00-20.30 uur. De rouwdienst, geleid door dominee C.J. Meeuse, wordt D.V. gehouden op donderdag 19 mei om 12.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76, 4484 AV Kortgene. Aansluitend vindt de begrafenis om ongeveer 13.00 uur plaats op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. De Heer' is mijn Herder 'k Heb al wat mij lust Hij'zal mij geleiden Aan grazige weiden Hij voert mij al zachtkens Aan waat'ren der rust. Op Zijn tijd en wijze.heeft de Heere mijn innig lieve zusje Janneke tot Zich genomen. Adrie Goudswaard Waarde, 14 mei 2011 Met droefheid delen wij u mede, dat door de Heere is weggenomen onze lieve nicht Janneke Goudswaard Namens de neven en nichten: Temeuzen: Fam. Goudswaard Kamperland: Fam. Wisse Kamperland: Fam. Bouterse Kamperland, mei 2011 "Auf Dich vertraut meine Seele und unter dem Schatten Deiner Flügel habe ich Zuflucht gefunden. Intens verdrietig omdat ik haar moet missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij mij omringde, geef ik u kennis dat is heengegaan mijn lieve en zorgzame moeder sinds 1-1-2005 weduwe van Geerard Mommaas Emmerzhausen (D), 2 augustus 1922 t Vlissingen, 15 mei 2011 Vlissingen: Arthur Mommaas Vredehoflaan 336 4382 CJ Vlissingen De dankdienst voor haar levên, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 19 mei om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2, Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de bijzetting plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in de Sint Jacobskerk. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Dina Knape Sommelsdijk 20 maart 1920 Oost-Souburg 14 mei 2011 Leny en Doom Tan ja Corry en Kees Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lange Achterweg 23D 4458 AA 's Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 19 mei om 13.00 uur in het kerkgebouw "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de. dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren van 12.15 -12.45 uur in "de Ark" naast de kerk. Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in "de Ark". Liever geen bloemen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Kees Koole Wij hebben hem leren kennen als een trouwe, opgewekte en zeer betrokken man. Zijn inzet, collegialiteit en behulpzaamheid zullen we ons blijven herinneren. We wensen de familie sterkte om dit verlies te dragen. Directie en personeel AMZ/Fa. de Muynck Afgelopen vrijdag 13 mei is toch nog onverwachts overleden Kees Koole Kees verzorgde, samen met andere vrijwilligers, het vervoer voor de cliënten van de dagverzorging van de Meuleweie. Wij kennen hem als een trouwe vrijwilliger en zullen zijn aanwezigheid dan ook erg missen. We wensen zijn vrouw Marie en de kinderen en klein kinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Ruud de Groot, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Rien Heijboer, directie SVRZ f WM (j| fl1ensent1nq.nl lilllillltMIIMlIMillllMIliaMMÜ pi! MK ill, Z- WÊt.Ijl te ps .v m Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zus,schoonzus en tante Oost Souburg Kees en Tanny Wondergem- Breel Ritthem Willem en Lena Wondergem- Pouwer Zoutelande Miep Wolf- Feddema Neven en nichten 15 mei 2011 In Gods liefde geborgen/ Kolossenzen 3,3b Vol vertrouwen en in alle rust is bij God thuisgekomen mijn liefdevolle man, onze vader, opa en overopa Jacobus de Nooijer echtgenoot van Pieternella Hendrika van der Maas Wissenkerke, 4 maart 1922 Wouw, 14 mei 2011 Klazien Hamelink -de Nooijer Jan Hamelink Maaike en Joep Annemieke en Hicham, YasminaAdil Martin en Lucia Lien de Looff - de Nooijer Co de Looff Rob Erik en Sacha, Jip, Jinte Seraphina Markt 14 H 4724 BK Wouw De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 19 mei om 11.00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. Hierna begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Wilhelminastraat 12 te Wissenkerke. Schriftelijke condoleances voor aanvang van de dienst. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze broer, zwager en oom echtgenoot van RH. de Nooijer- van der Maas A.A. de Nooijer in herinnering - C J. de Nooijer- de Kam A. de Nooijer in herinnering J.J. de Nooijer- Leendertse in herinnering C. de Nooijer in herinnering C.E. de Nooijer- van der Maas in herinnering J. van der Graaf C. van der Graaf- Hoeks in herinnering Neven en nichten 14 mei 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28