|kö3 |f| Met waterfiets of kano over de gracht OP ALLE NACHTMODE 201 zeeland LlNDESSA H Ondernemersplein Terre des Hommes opent nieuwe winkel Dierenwinkel Pet's Place sluit deuren Ondernemersnieuws? Mail het naar de krant LORTING Grootste deel Noordhoek Groep Zierikzee houdt baan na doorstart dinsdag 17 mei 2011 W \/ök\j\ □□□□D Bfi tips: walcheren@pzc.nl MIDDELBURG Terre des Hommes opent een win kel in de Geerepassage 12 in Middel burg. De officiële opening is zater dag 28 mei om 11.00 uur. De winkel krijgt de eigen huisstijl van Terre des Hommes Nederland. Naast het gebruikelijke assorti ment van nieuwe artikelen, wordt er ook tweedehands kleding en cu riosa van hoge kwaliteit verkocht. Vanaf de opening kunnen mensen goede en schone artikelen schen ken aan de winkel. De Terre des Hommes-winkel steunt het project Cambodian Wo men Crises Centre. VLISSINGEN Dierenwinkel Pet's Place houdt het na vijftien jaar voor gezien in Vlis- singen. De zaak in de Lange Zelke is al bijna leeg. Sinds het debacle met de Fonteyne zijn de klanten weggebleven, zegt eigenaar Ton de Witte, die samen met andere on dernemers is verwikkeld in een ju ridisch conflicht met de gemeente Vlissingen. „De laatste jaren leefde ik ver beneden het minimumloon. Dan kies ik liever een andere weg." De Witte heeft van zijn 'bijbaantje' als diermedisch adviseur zijn dage lijkse werk gemaakt. Het winkel pand blijft leeg achter. WALCHEREN De rubriek Ondememersplein Wal cheren verschijnt iedere dinsdag in de PZC, editie Walcheren. Kent u iemand die een nieuwe win kel opent of die het bestaande be drijf uitbreidt met een nieuwe pro duct? Mail de tip dan naar walcheren@pzc.nl. Ook een bedrijf dat genomineerd is voor een vakprijs, een zaak waar in een directiewissel plaatsvindt, een verhuizing of een onderne ming die helaas de deuren moet sluiten, is uiteraard het vermelden waard in de rubriek Ondernemers- plein Walcheren. door Miriam van den Broek middelburg - Vanaf volgende week maandag (23 mei) kunnen in Middelburg waterfietsen of kano's worden gehuurd voor een vaartochtje over de grachten. Eigenlijk was het vorig jaar al de bedoeling dat er door de grachten gekanood kon worden, maar door problemen met de vergunning is het een jaar uitgesteld. „Nu is wel alles rond en beschikken we ook over een opstapplateau bij het Prins Hendrik Dok", vertelt Lean Guiljam van Zeeland Boten Verhuur. Het bedrijf beschikt over drie waterfietsen en tien driepersoonskano's. De waterfiets kost voor één uur 15 euro en voor twee uur 22,50 eu ro. De kano's kosten voor één uur 12,50 euro, voor twee uur 18 euro en voor drie uur 25 euro. Het is mogelijk om met een groep van maximaal dertig personen tegelijk te kanoën. Reserveren kan via www.zeelandbotenverhuur.nl. Wie liever niet trapt of roeit, maar toch Middel burg vanaf het water wil bekijken, kan een tocht maken met de rondvaartboot. Rondvaart Middelburg beschikt over een open boot die ruimte biedt aan 54 personen. Meevaren kost 6,50 euro voor volwassenen en 3,50 voor kinde ren. Ook is er een familietarief De boot ver trekt vanaf Achter de Houtkade 39. De vaartij- den zijn afhankelijk van de belangstelling. De rondvaartboot vaart tot begin november. Meer info op www.rondvaartmiddelburg.nl. KI fl '0% ES PLEIN 1940 2 MIDDELBURG zierikzee - De doorstart van de Noordhoek Groep is een feit. De investeringsmaatschappij Value En hancement uit Amsterdam neemt een meerderheidsbelang. Daarbij ondersteund door de familie Noordhoek en Hanzevast, eige naar van de Noordhoek Pathfin der. Het bedrijf wordt voortgezet op de huidige locatie in Zierikzee. Het overgrote deel van het ruim zeven tig mensen tellende personeel blijft in dienst. De verwachting is dat Noordhoek door de kapitaalinjectie en de ge plande versterking van het mana gement de specialistische kennis op het gebied van Diving, Subsea IRM, Survey en onderwater equip ment verder kan uitbouwen. De werkzaamheden en voorbereidin gen op een aantal recentelijk ge wonnen projecten worden onver anderd voortgezet. Op dit mo ment is Noordhoek betrokken bij onder meer de aanbouw van de tweede Coentunnel. Uit het exploot d.d. 11-05-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoe ke van Bert De Petter, wonend te Boom (B), aan de besloten vennootschap Thymircal B.V., thans zonder bekende woon- of ver blijfplaats dan wel vestigingsplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend het proces-verbaal d.d. 03-05-2011 waarbij ten verzoeke van requirante ten laste van gere- quireerde beslag werd gelegd onder de daarin gemelde derde. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl Onder sommige bruggen moet wel gebukt worden. Zelfs als kanoër. archieffoto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20