321 sport Competitie krijgt voor RCS Nipte nederlaag voor Zeelandia Middelburg EERSTE KLASSE ZONDAG RCS wint met 3-2 van Best Vooruit en mag in be slissingswedstrijden met RKJW en Nulandia gaan uitmaken wie de nacompetitie in gaat. Voetbalreizen.com zorgt voor een onvergetelijke voetbalervaring. www.voetbalreizen.com VC Vlissingen sluit af met verlies maandag 16 mei 2011 door Peter van Kouteren middelburg - HW'24 stuurde in de derde klasse A van het zondag voetbal kampioen Dosko met een 3-0-nederlaag naar huis. Zeelandia Middelburg nam bij SC Gastel geen enkel risico met het oog op de nacompetitie. De hoofdstedelin gen verloren met 3-2, waardoor SC Gastel zich veilig speelde. SC Gastel-Zeelandia Middelburg 3-2: Met het oog op het toetje van het seizoen hield Zeelandia Mid delburg spelers die op scherp ston den aan de kant. SC Gastel, dat moest winnen om zich van lijfsbe houd te verzekeren, werkte kei hard, maar kwam door een treffer van Eddy de Looff op achterstand: 0-1. Arno Akkermans tekende nog voor rust voor de gelijkmaker (1-1). Na rust zetten Jordi Tak en Joost Ossenblok Gastel op een 3-1-voorsprong. In blessuretijd be paalde A-junior Dennis Tukker de eindstand op 3-2. HW'24-Dosko 3-0: Een goede wedstrijd tussen kampioen Dosko en het uiteindelijk als tweede geëindigde HW'24. Op papier een niemendalletje, maar in werke lijkheid een prestigestrijd. Dosko kwam sterk uit de startblokken, kreeg kansen in het eerste kwar tier, maar verzuimde die te benut ten. Niek Luime .tekende kort voor rust voor 1-0. De jeugdspeler ver dubbelde een kwartier na rust de marge (2-0). Niet veel later zette Tim de Feijter de 3-0 op het score bord. Evert van den Berg raakte daarna nog de paal. FC Bergen - Axel 0-0: Door het doelpuntloze gelijkspel stelden de Zeeuws-Vlamingen lijfsbehoud in de derde klasse veilig. De bezoe kers kregen in de eerste helft twee opgelegde kansen om op voor sprong te komen, maar zowel Dan ny Aarnoutse als Roy van Ham faalde oog in oog met doelman Jef frey Vendrig. Axel-middenvelder Remy de Die raakte kort voor de rust de lat. Na de hervatting ging FC Bergen, dat moest winnen om nacompetitie te ontlopen, op zoek naar de 1-0. Een vrije trap van Rick Heijmans leek voor de bevrij dende treffer te zorgen, maar goa lie Niels Meesen reageerde alert, waardoor de Axelaars het broodno dige punt binnensleepten en vol gend jaar weer op het podium van de derde klasse mogen acteren. se rcs, RKJW en Nulandia beëindi gen de competitie met dertig pun ten. Er volgt een driekamp. Vraag nu uw vrijblijvende offerte aan voor het seizoen 2011 - 2012 en maak kans op 1 van de 10 kortingsbonnen a 50,- per boeking te besteden in onze webshop. Meer info.? Ga naar door Yorben Weststrate waalwijk - De voetballers van VC Vlissingen hebben gisteren het laat ste competitieduel verloren van WSC uit Waalwijk: 4-2. Vlissingen eindigde door de nederlaag op een knappe derde plek in de eerste klasse. Het seizoen is nog niet klaar voor Vlissingen, want volgen de week wacht Juliana'31 in de na competitie. „Voor de wedstrijd hadden we af gesproken dat dit duel niet zo be langrijk is als de wedstrijd van vol gende week", zei Roy Hendriksen na afloop. Vlissingen gaf een paar spelers rust. „In het begin ging de wedstrijd gelijk op, daarna gaven we een slordige goal weg." Na rust stelde Vlissingen orde op zaken door de gelijkmaker te scoren. „We kregen ook nog goede moge lijkheden op de voorsprong." De goal viel echter aan de andere kant. Vanaf dat moment liet Vlis singen het een beetje lopen. Hen driksen: „We hadden afgesproken om voorzichtig te doen met het oog op volgende week. Geen onno dige kaarten en blessures op lopen." Uiteindelijk werd het 4-2 voor de ploeg uit Waalwijk. „We hebben het goed gedaan, daarom is de periode een kroon op het werk." Vlissingen begint met een uitwedstrijd tegen Juliana '31 WSC-VC Vlissingen 4-2 (1-0). 25. Roel Duquesnoy 1-0, 51. Jonathan Con- stancia 1-1, 66. Rob van Ravenstein 2-1, 72. Onur Ulusan 3-1, 81. Saïd Bou- zambou 3-2, 89. Kevin Vissers 4-2. Scheidsrechter: P. Schippers (Made). Aantal toeschouwers: 200. Besar Xhoxhaj viert de overwinning van RCS. Sander Goedegebure (links) zoekt op zijn telefoon naar de overige uitslagen. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72