361 sport All Ready gaat in slotseconden Tweedeklassers sluiten RCS wacht bizar slot met overwinning af van de competitie KORFBALCOMPETITIE All Ready is dicht bij een stunt in de derde klasse. De ploeg snoept Stormvogels bijna een punt af, maar verliest toch nog in de slotfase. Versterkingen voor volleyballers Forza Oostkapelle begint met een nederlaag Cortgene/JVOZ pakt drie bekers Elles Kole maakt goed debuut in klasse Z2 Jean Paul de Bruijn reikt tot kwartfinale maandag 16 mei 2011 ZIERIKZEE De selectie van de volleyballers van Forza wordt volgend seizoen uitgebreid met vier spelers. Len- nen Jonker en Maurits van de Vel de komen van eerstedivisïonist Mikro Electro/Roosendaal, Valen- tijn Luijcks keert terug van Mytilus en Giulio van Lint speelde afgelo pen seizoen bij tweedeklasser In termezzo. Volgens coach Hennie van Liere betekent de komst van het kwartet een kwaliteitsimpuls voor de Schouwse eersteklasser. „Ze hebben allemaal op een hoger niveau gespeeld." OOSTKAPELLE De vrouwen van Oostkapelle heb ben de eerste nacompetitiewed- strijd om een plek in de topklasse met 1-2 verloren van Oranje Nas sau. Halverwege de eerste helft viel de eerste goal. Aruni Slagter .scoorde uit een vrije trap van twintig me ter voor de Groningers. Na rust pak te Oostkapelle de de draad goed op en liet Marieke Kwast de gelijkma ker noteren. De kleine, maar ui terst snelle invalster Stephanie He- ijenga zorgde via een solo echter voor 1-2. Zaterdag is de return. MIDDELBURG De voetballers van Cortgene/JVOZ grossierden zaterdag in titels bij de bekerfinales in Middelburg. De club werd drie keer kampioen, bij de Di-pupillen, Cl- en Bi-junioren. De uitslagen zijn: Categorie A: JVOZ Di-Roosendaal Di 11-0; JVOZ Ci-Steenbergen Di 1-0, JVOZ Bi-Kloetinge Bi 6-0, RBC Ai-Internos Ai 4-2. Categorie B: Seolto Di - Kloetinge Di 0-4, Steen Ci-Tholense Boys Ci 3-1, Zeelandia Middelburg B2-Rood Wit Bi 0-8, Meto Ai-De Meeuwen Ai 3-1. NIEUWLAND Elles Kole kon met een overwin ning, zaterdag in de dressuurwed- strijd van de Stichting Hippische Sport Nieuwland bij stal de Kroo, op een goed debuut in de klasse Z2 terugkijken. De eerste proef werd gewonnen door Annemarie Hertz berger uit Wolphaartsdijk met Ven- toux. In Zi eiste Tessa Baaijens met de Darlingtondochter Riana met 62,64 procent in de warmloopron de de overwinning op. In de her kansing nam Miranda Boogaard re vanche (63,82 procent). VLAARDINGEN Jean Paul de Bruijn is in de tweede elite ranking van het seizoen uitge schakeld in de kwartfinales. Hij ver loor van Herman Slikker. Na een moeizame poulefase die De Bruijn op basis van moyenne overleefde kreeg zijn optreden een merkwaar dig vervolg. In de achtste finale won hij van Harrie van der Ven na een uitstekende wedstrijd met 50-44 (32 beurten) om vervolgens van eerstedivisiespeler Herman Slikker te verliezen met 44-50 (30). Jean van Erp won het toernooi. door Aector Dooms TERNEUZEN - De Zeeuwse voetbal ploegen hebben gisteren de compe titie in de tweede klasse E met winst afgesloten. Zo won Aarden burg thuis met 4-2 van Dubbel dam. In Dordrecht behaalde Goes een 0-1 zege tegen EBOH, terwijl Temeuzen zijn tiende overwin ning (3-4) op rij boekte bij RCD. Aardenburg-Dubbeldam 4-2 (3-0): De Zeeuws-Vlamingen wer den vooraf door insiders tot degra datiekandidaat bestempeld. Aar denburg eindigde uiteindelijk knap in de middenmoot. De ploeg van trainer Robbie de Muynck hoefde zodoende niet meer zo no dig, maar wilde de laatste thuis wedstrijd nog wel winnen. Het trof in Dubbeldam een zwakke te genstander. Bij de rust leidde Aar denburg met 3-0 door treffers van Steven de Croock, Bart van den Hemel en Quinten de Muer. In de tweede helft scoorde De Croock zijn tweede treffer: 4-0. In de slot fase deed Dubbeldam nog iets te rug via Sven Koster en Rory Wil- lemstein: 4-2. EBOH-Goes 0-1(0-0): De gezapi ge partij voetbal verdiende geen winnaar, maar Goes pakte in de slotminuten de winst dankzij een treffer van Yves Nyemb. RCD-Terneuzen 3-4 (0-2): Domi nique Verlinde zette Temeuzen voor rust op een 0-2 voorsprong. De spits scoorde twee maal, waar van één met een kopbal. Na rust scoorde Robin Hartenbol voor de thuisclub de aansluitingstreffer, waarna Tom Janssen er 1-3 van maakte. Leon de Kievit zorgde voor 2-3, maar Roel Alberti 2-4 scoorde. Sven van der Geer bepaal de de eindstand op 3-4. MIDDELBURG - RCS heeft gistermid dag met 3-2 gewonnen van Best Vooruit. Omdat de concurrentie ook punten verspeelde ontloopt de ploeg van Michel Leonhart voorlopig directe degradatie uit de eerste klasse van het zondagvoet bal. De Souburgers kwamen op achter stand, maar sleepten de overwin ning binnen door treffers van Kjell van der Haeghen, Besar Xhoxhaj en Len Eversdijk. Er volgen nu be slissingswedstrijden met RKJW en Nulandia, om uit te maken wie er direct degradeert. Leonhart: „Ik heb alle vertrouwen in de beslis singswedstrijden in deze krankzin nige competitie." VC Vlissingen verloor het laatste competitieduel van WSC uit Waal wijk: 4-2. Vlissingen eindigde door de nederlaag op een knappe derde plek in de eerste klasse. Het sei zoen is nog niet klaar voor Vlissin gen, want volgende week wacht Juliana'31 in de nacompetitie. „Voor de wedstrijd hadden we af gesproken dat dit duel niet zo be langrijk is als de wedstrijd van vol gende week", zei Roy Hendriksen na afloop. Vlissingen gaf een paar spelers rust. „In het begin ging de wed strijd gelijk op, daarna gaven we een slordige goal weg." Na rust stel de Vlissingen orde op zaken door de gelijkmaker te scoren. „We kre gen ook nog goede mogelijkheden op de voorsprong." De goal viel echter aan de andere kant. Vanaf dat moment liet Vlissingen het een beetje lopen. WSC-VC Vlissingen 4-2 (1-0). 25. Roel Duquesnoy 1-0, 51. Jonathan Con- stancia 1 -166. Rob van Ravenstein 2-1, 72. Onur Ulusan 3-1, 81. Saïd Bou- zambou 3-2, 89. Kevin Vissers 4-2. VcA" v/«V.. Desireé de Loof (rechts) is sterk in de rebound tijdens de wedstrijd tegen Stormvogels. foto Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 62