Motorisering Gevleugelde fiets rustig van mooi plekje genieten' zeeland 115 Zeeuws-Vlaams punkrocktrio Zebrapad wint finale RegioRuis Rampmuseum genomineerde leukste uitje' Politie zoekt getuigen van verkeersagressie Recordopbrengst voor Plovdiv Hobbymarkt in kerk trekt 200 bezoekers maandag 16 mei 2011 s WK ji^^v-w^wirwii>»8Pw^eaaa!^«MBg»gwsRWK»3s-.i.>fyiujaii».jBsa»s&ssai In na-oorlogs Nederland werd in rap tempo gemotoriseerd. Wie zich het De RHC heeft een clubblad met de naam 'De Gevleugelde Fiets'. Het club kon veroorloven ging met een fiets met Berini-eitje of een andere hulpmotor blad verschijnt zes maal per jaar met daarin onder meer to erverslagen, tech- naar het werk of op vakantie. mek en stukjes uit het blad "de bromfiets" van de jaren 50 De bromfietsstoet op de Schelpweg bij Ellemeet. foto Dirk-Jan Gjeltema OUWERKERK - Het Watersnoodmu- seum in Ouwerkerk maakt kans op de titel: 'Leukste Uitje van Zee land", in een wedstrijd van de ANWB. De afgelopen maand kon den ANWB leden hun leukste uitje aanmelden en daar hebben duizenden leden gehoor aan gege ven. Zij meldden samen zo'n 6000 uitjes aan, waaronder ook het Wa tersnoodmuseum. Dankzij die aan meldingen staat het Watersnood museum in de top 12 van Zeeland. Als het museum voor 30 mei ge noeg stemmen krijgt, kan het door voor de titel: Leukste Uitje van Nederland. Er kan tot en met 29 mei gestemd worden via: www.anwb.nl/landvananwb door Piet Kleemans ZIERIKZEE - De Zeeuws-Vlaamse punkrockformatie Zebrapad heeft zaterdagavond de finale van talen tenjacht RegioRuis gewonnen. Ze brapad liet in het Zierikzeese po dium Brogum - waar ook alle voor rondes van RegioRuis zijn afge werkt - zes andere jonge bands achter zich. Het punkrockrtio maakt al een jaar indruk in het circuit voor be ginnende en jonge bands. Met cat chy eigen songs en een wervelen de - met veel rookeffecten omge ven - show wisten ze tot drie van de vier finales in dat popcircuit door te dringen. In Zierikzee lukte het zaterdagavond in een vol Brogum om belangrijke mededin gers zoals metalband Bloodshift en de dialectrock van het Zuidbe- velandse Fück voor te blijven. 'De pakkende songs en de eigenzin nige en overweldigende podium presentatie zorgen bij Zebrapad voor een vonk met het publiek. Ze weten de punkrock bovendien een eigen gezicht te geven', luidde het jury-oordeel. Zebrapad schuift met die overwinning aan bij de bands Bloodshift, Gork A27 en Ge neration After, die zich eerder kon den plaatsen voor De Zeeuwse Be lofte in september. Zanger/gitarist Kay van der Sluis van Zebrapad is blij verrast met het winnen van RegioRuis. „Ik had het absoluut niet verwacht. Ik had eerlijk gezegd gedacht dat Bloodshift zou gaan winnen. Ik was écht verrast toen de jury zei dat Bloodshift tweede was gewor den en wij eerste. Zebrapad bestaat nog maar een jaar en in dat jaar hebben ze al drie keer de finale van een talen tenjacht bereikt. „En nu voor de eerste keer gewonnen. Echt heel leuk", aldus Van der Sluis. Zebra pad bestaat naast Van der Sluis uit bassist/zanger Kasper Mols en drummer Max Le Blanc. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst DREISCHOR - De politie wil graag in contact komen met twee hardlo pers die vrijdag rond 19.45 uur ge tuige zijn geweest van een ruzie tussen twee automobilisten op de kruising van de Zuiddijk en de Bo- gerdweg. De bestuurder van een grijze bus dreigde de bestuurder van een blauwe personenauto met een stok. Vervolgens reed hij in op de automobilist. Deze rolde over de motorkap en belandde op de grond. Mogelijk zijn de twee hard lopers getuige geweest. Zij kunnen bellen met: 0900-8844. SIRJANSLAND De zaterdag gehouden rommel markt van de hervormde gemeen te in Sirjansland voor partnerge meente Plovdiv in Bulgarije heeft 5000 euro opgebracht. Volgens woordvoerder Marieke Dooge een 'ongekend hoog bedrag'. Zo'n 20 vrijwilligers hielpen mee om van de rommelmarkt een succes te ma ken. BROUWERSHAVEN De zaterdag in de Grote of Sint Ni- colaaskerk in Brouwershaven ge houden hobbymarkt heeft naar schatting 200 belangstellenden ge trokken, en dat was minder dan waar organisator Nel van Dongen op had gehoopt. De belangstelling van hobbyisten voor een plekje op de markt in de Nicolaaskerk daarentegen neemt toe. Voor oktober staat wederom een hobbymarkt in de kerk op het programma. Uit het exploot dd. 11-05-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Elisabet Maas, wonend te Sint Maartensdijk, gemeente Tholen, aan Adolf Gerardus Adrianus Rutten, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daar buiten, is betekend het namens requir- ante opgemaakt verzoekschrift tot echtscheiding, hetwelk is ingediend ter griffie van de rechtbank Middelburg, waarbij tevens is aangezegd dat gere- quireerde via een advocaat uiterlijk 31- 08-2011 een verweerschrift dan wel een verzoek tot uitstel daar toe kan indienen. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53