Colofon mmmm m'diiiü&din amilieberichten Jan Weststrate De Uitvaart Informatie Hulplijn 0 (H9nsenLinq.nl maandag 16 mei 2011 familieberichten 121 Doorgrond, o God, mijn harthet ligt toch open voor uw aangezicht. Psalm 13914 (berijmd) Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze zorgzame moeder en oma Wilhelmina Abrahamina Westveer-Schrier - Mientje - sinds 26 september 1990 weduwe van Dirk Westveer in de leeftijd van 90 jaar. Goes: Tanrrie Westveer Goes: Nellie Bauer-Westveer Sas Bauer Jacqueline en Adriaan, Saskia, Carmen Erik en José, Denise, Susan, Amy Goes: Kees Westveer Yerseke: Addie Stobbelaar-Westveer Frans Stobbelaar Stephanie en Eric Delft: Matty Westveer Cees Rieke Diana en Ruben Vera Roosendaal: Diny Westveer George Klijberg Kapelle, 13 mei 2011 Zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Grintweg 12 4401 NE Yerseke Onze moeder en oma is opgebaard in haar eigen kamer, nr. 4 in Cederhof, Cederlaan 9 te Kapelle. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 17 mei van 19.30 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, geleid door mevrouw Cobi Lammers, wordt woensdag 18 mei om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Raadhuisstraat 15 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in het Hervormd centrum, Koninginne weg 2 te Waarde gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed, voor ons nog onverwacht, onze zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Abrahamina Westveer-Schrier weduwe van D. Westveer Krabbendijke: L.J. Schrier-Openneer Waarde: G. Waterman-Schrier M. Waterman Krabbendijke: E. Tramper-Schrier J.J. Tramper Neven en nichten Kapelle, Cederhof 13 mei 2011 De donderdagmiddag zal nooit meer hetzelfde zijn dag lieve Fieke je golfvriendinnen, Corry, Gré, Cora, Ineke, Coby, Annie, Ineke, Riet Nolly, Gerda, Wilma en Lies Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve Fieke Rijk - ten Brink Wij wensen Bert, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bewoners van Residentie "D'n Nieuwendiek" Addie Eversdijk Frans en Nelly Hamann Gert-Jan de Koeijer Cor en Lidy Koster Frans en Elly van der Tweel Adrie en Janny Verschuure André en Janny Verschuure Eddy en Ria de Vilder Bram Verwijs Jan en Truus Warbout Hetty van de Zande Wemeldinge, 12 mei 2011 Voor iedereen het allerbeste. Bram Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde levenspartner, onze onvergetelijk stiefvader, onze trotse opa en mijn broer Abraham Gerrit van der Weele Bram In de leeftijd van 63 jaar. Gré Verhulst Ruth Zoë Jessica en Marcel Devin Dean Gerard van der Weele Bedankt voor alle fijne jaren die wij metje mochten hebben. "We dragen je voor altijd mee in ons hart" 14 mei 2011 Hogeweg 8 4322 TB Scharendijke Bram is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 20 mei om 10.00 uur in dorpshuis 'De Putmeet' Ingridstraat 32 te Scharendijke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Scharendijke. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Onze welgemeende dank gaat uit naar Dr. Leenhouts van huisartsenpraktijk 'De Waag'en de medewerkers van Zorgbureau van der Bijl voor de goede en liefdevolle verzorging aan Bram gegeven. Lieve Bram Hoe meer goede herinneringen, des te groter is het verdriet. Je broer Gerard Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager Bram van der Weele levenspartner van onze zus Gré Verhulst Kats: Rinus f en Digna Leiden: Dick Ken Ann Kortgene: KoenCorrie Kats: Jan en Marie Colijnsplaat: Gerard K en Marie Gieterveen: Mientje K Wim en Gré Wij zullen hem missen in de familiekring. 3 DsnStiieiufging^ Langs deze weg danken wij u hartelijk voor uw vele blijken van belangstelling en medeleven ter gelegenheid van de ziekte en het overlijden van onze lieve moeder en oma Alma Nuytinck-Hamerlinck A 6 februari 1926 t 3 april 2011 Uw condoleancebrieven en -kaarten en uw persoonlijke aanwezigheid bij de begrafenisplechtigheid hebben ons in deze moeilijke tijd veel steun gegeven en de kracht om in de geest van onze (groot)ouders voort te leven. Kinderen en kleinkinderen Goes, mei 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Wegens de grote belangstelling is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. De vele, vaak heel persoonlijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame man, vader, opa en opi doen ons eens te meer beseffen dat hij bij heel veel mensen geliefd was. Deze wetenschap neemt het gemis niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te hoeven dragen. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mien Weststrate-Koets Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2011 16-05-2007 16-05-2011 Willem Brasser Lieve Papa, voor altijd in ons hart. Mama, Rene en Vera Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21