üvfifJHdüf] Cornelis Haze 20 I familieberichten maandag 16 mei 2011 dlenseniinq.nl Vervangend weten Glijdend naar de mist Was je vergeten Wat je ooit wist Nu er weer licht is Weten - voelen wij Dat wat verricht is Als warm wassend tij In liefdevolle herinnering is zacht en kalm van ons heen gegaan onze moeder, groot- en overgrootmoeder Jozina Francina Johanna van Gilst-Mol Heinkenszand 22 maart 1922 Middelburg 14 mei 2011 weduwe van Jasper van Gilst Heinkenszand: Jacomien en Johan Ruinard-van Gilst Natalja en Jan-Pieter Jasper Aardenburg: Jan en Liesbeth van Gilst Elke en Jurgen Farali Dirk en Thirza Jan Aagtekerke: Anja van Gilst Almere: Peter en Meta van Gilst Dennis Sander Martijn Onze bijzondere dank gaat uit naar iedereen die betrokken is geweest bij haar verzorging. Correspondentieadres: Zilverschoonstraat 19 4451 LE Heinkenszand Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 18 mei van 19.00 - 19.30 uur en donderdag 19 mei van 10.45 -11.15 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 19 mei om 11.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Bedroefd stellen wij u in kennis dat is overleden onze zuster, schoonzuster en tante' Jozina Francina Johanna van Gilst-Mol weduwe van Jasper van Gilst Heinkenszand: Leens: Calgary (Canada): Kattendijke: Edmonton (Canada): Calgary (Canada): J. Mol L.C. Mol-van de Guchte C. Otte F.J. Otte-Mol t I. Mol t E. Mol-Morrison P. van Ham t M. van Ham-Mol Joh. Mol t L. Mol-Hulschebos P. Mol A. Mol-van Beek Neven en nichten Bedroefd om het verlies, deel ik u mede dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame echtgenoot Dingenis Krombeen Dies geb. 5 juli 1923 te Kruiningen overl. 13 mei 2011 te Kapelle Sally Krombeen - van Aartsen Zorgcentrum 'Cederhof Cederlaan 9, kamer 208 4421 BZ Kapelle Mijn dank gaat uit naar de goede zorg van "Cederhofin de afgelopen maanden aan ons besteed. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op woensdag 18 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangendan kunt u deze advertmtie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Bij U, o Here, schuil ik. Na een leven vol zorg voor alles wat hem lief en dierbaar was, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader en lieve opa Cees sinds 23 juni 2008 weduwnaar van Janna Adriana van der Weele in de leeftijd van 92 jaar. Rinus en Coby Jeannette en Johan Wijnanda Martin en Meriam Evelyn Bruinisse, 13 mei 2011 Zorgcentrum 'In 't Opper', kamer 138 Correspondentieadres: Elkerzeeseweg 51 4322 NA Scharendijke Woensdag 18 mei zal er om 13.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de 'Bethlehemkerk' van de protestantse gemeente aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Hoeksteen' bij de kerk. Geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'In 't Ópper' voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zwager en oom, in de leeftijd van 92 jaar Cornelis FJaze weduwnaar van Janna Adriana van der Weele Scharendijke: F.C. van der Weele Serooskerke: N. van der Weele Neven en nichten Serooskerke, 13 mei 2011 Draagt elkanders lasten en vervul zo de wet van Christus. Moegestreden is door zijn Vader thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Cornelis Jacob Koole echtgenoot van Maria Iza Tramper A Wissenkerke, 23 mei 1930 t Wolphaartsdijk, 13 mei 2011 M.I. Koole-Tramper Ella Arjan en Nicole Vivian Rian en Ellen Matthijs Reinier Emma Daniël Cees en Wanda Elvira en Nico Jeffrey Jason Michelle Vliedbergstraat 16 4471 CG Wolphaartsdijk Kees is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 17 mei van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal geleid worden door ds. C.A. van Eek op woensdag 18 mei om 13.00 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Cees Koole echtgenoot van Marie Tramper Best: Jaap Koole t Dien Koole-Verdonk Wolversdijk: Betsy Schriër-Koole Rinus Schriër Goes: Arie Koole Rie Koole-Kloosterman t en kinderen Ruud Koole t Goes, 13 mei 2011 Heden overleed onze fijne en altijd behulpzame zwager en oom Cornelis J. Koole Dat onze Hemelse Vader onze zus en haar gezin wil sterken in hun grote verdriet. Wolphaartsdijk: C.M. Schoolmeester-Tramper Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke: C. Tramper Kinderen en kleinkinderen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze mede-oprichter, oud-bestuurslid, oudste lid en trouwe supporter Izaak Nijsse Onze deelneming gaat uit naas-Nelly en de andere familie. Bestuur en leden S.V. Hoedekenskerke Je moeder blijft je moeder Al wordt ze nog zo oud Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je hart zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze liefhebbende, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Martina Johanna Sonke-Korstanje sinds 5 juni 2000 weduwe van P.C. Sonke Geboren te Kloetinge Overleden te Goes 14-01-1923 13-05-2011 We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in Zorgcentrum 'Ter Valcke' Roosendaal: Chris en Janny Sonke-Duinkerke Yvonne en Danny, Rick Peter en Lisette Dinteloord: Mieneke en Jan van Liere-Sonke Patrick en Sonja, Nienke, Joost Wendy en Alex, Kyra, Dunya Lewedorp: Marja en Hans Huijsen-Sonke Huib en Lucinda Marina 13 mei 2011 Correspondentie-adres: Postweg 25 4456 AB Lewedorp Onze moeder, oma en overgrootmoeder is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 18 mei om 10.00 uur in het 'Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'Geerteshuis'. Lieve Oma Verdrietig maar met een glimlach Denken wij terug aan U Bedankt voor alles, We zullen U missen Patrick en Sonja, Nienke, Joost Yvonne en Danny, Rick Peter en Lisette Wendy en Alex, Kyra, Dunya Huib en Lucinda Marina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20