zeeland 129 maar gewoon zingen Il_ Publiek pakt berover van bejaarde vrouw ZIE JE NU WEL,... BINNEN 2 MINUTEN' Diefstal uit boot 1 paar 10% korting 2 paar 15% korting Nu 20% korting op alie Giquadro natuursteen wastafels! www.dominicus.nl zaterdag 14 mei 2011 het er ooit nog van zou komen, laat staan op zijn 8ie - al zou je hem dat er niet voor geven. Maar het was Radio Hollandio die hem op het idee bracht. „Daar hoorde ik een paar jaar geleden eens wat nummers van mijzelf voorbijko men. O Eliza en Wacht op mij Belinda. Ik heb gelijk een mailtje gestuurd met de vraag of ik er nog meer zou sturen. Dat wilden ze wel. Nu hebben ze er vier, die re gelmatig worden gedraaid." Zo begon het weer te kriebelen. Wim ging weer schrijven, achter zijn keyboard, en kwam toevallig op een verjaardagsfeestje in con tact met Henk Bernhardt, een pro- trad indertijd op in Hotel Britannia. foto Ruben Oreel ducent/musicus uit Hengelo. Het klikte, muzikaal zeker. Bernhardt, die op het drumstel na alle instru menten beheerst, was bereid de muziek de componeren en het al bum uit te brengen. Samen zou den ze op zoek gaan naar artiesten om de liedjes te zingen. Wim: „Hoe heet die krullebol nou? Die bij Tros op dat plein? Kroes, Wol ter Kroes. En Jannes, Grad Damen. Maar toen ik de liedjes voorzong, klonk dat eigenlijk best aardig. We besloten dat ik het net zo goed zelf kon doen." En zo geschiedde. Na twee jaar is het album er, Laat opa maar schui ven. Zo heet ook de titelsong, met daarin de volgende verse: Hij zit ook al op Facebook en ook Hyves is hem bekend, hij vindt een potje twitteren een fluit je van een cent. Hoe of het zo is gekomen, dat is een goeie bak, nadat hij zijn geraniums het raam uit had gekwakt. Het zou zomaar een carnavalskra ker kunnen worden. Wim knikt bevestigend. „Mijn stijl is cabare tesk. Liedjes over hoeveel je van ie mand houdt, dat kunnen we alle maal. Ik onderscheid me liever." Dat deed Wim al, toen hij in de ja ren zestig zijn muziekcarrière niet doorzette. „Ik zag te veel jongens na één hit in een dip belanden en vervolgens aan de drank. Nee, dan stond ik toch liever langs de zijlijn. Overdag had ik mijn werk als ver tegenwoordiger van breiwol en la ter in herenmode, in mijn vrije tijd dook ik de televisie- en radio studio in. En ook maar bij vlagen hoor, en altijd nam ik mijn vrouw en dochters mee. Prachtig was dat. Liepen we daar tussen André van Duin en Willy Alberti. Ha, ik weet nog dat Willy Alberti tegen mij zei: jij kunt je teksten ook niet ont houden hè. Hij zag mij spieken op het blaadje achter op mijn gitaar. Maar ja, hij had geen gitaar!" Op televisie bij de Tros -in de tijd dat dat slechts een paar uitverkore nen overkwam-, zijn plaatje als Treiterschijf: Wim heeft het toch maar mooi allemaal meegemaakt. Laat opa maar schuiven... ligt voor 11.95 euro bij de Primera in Vlissin- gen. Er zijn er vijfhonderd gedrukt. Lisanne Krauwel (11), Thalita Thomaes (11) en Suzan Kikkert (10) hebben een actie opgezet om meer geld op te halen voor het adoptiekind van basis school De Wissel. Joran Flamman (10, op foto rechts) staat altijd klaar voor zijn klasgenootje Danil die vaak ziek thuis is of in het ziekenhuis ligt. Op www.pzc.nl/video is een filmim pressie te zien van de opening van het Mottekasteel in Terra Maris. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto MIODELBURG - Terrasbezoekers heb ben donderdagavond een jonge man in de kraag gevat die even daarvoor een 75-jarige Middelburg se vrouw op de Goese Korenmarkt in haar woonplaats beroofd had van een boodschappentrolley. Een man die liep achter de vrouw en trok de trolley uit haar handen. De vrouw ging de man achterna en bij een terras vertelde zij bezoe kers wat er was gebeurd. Alle aan wezigen gingen de dief achterna. Zij hielden twee Middelburgers van 18 en 19 jaar staande die zij even later aan de politie overdroe gen. De 18-jarige bleek niets met de diefstal te maken te hebben en is in vrijheid gesteld. De 19-jarige Middelburger is in verzekering ge steld en naar Torentijd gebracht. De trolley, waaruit niets werd ver mist, is terug naar de eigenaresse. ARNEMUIDEN - Tussen donderdag middag en vrijdagochtend is er in gebroken in een sleepboot die op het Kanaal door Walcheren bij Ar- nemuiden lag. Uit de stuurhut is een verrekijker met onbekende waarde weggenomen. De Walestraat 17 Koudekerke Ons volledige ■voiiing^anbod Ruime twee-onder-één-kap woning met extra grote garage in het gezeliige dorp Koudekerke. Dit fijne Huis is goede onderhouden maar heeft een eenvoudige keu ken en badkamer, dit biedt de mógelijkheid het huis geheel naar eigen smaak in te richten. M2makelaars.nl Vu,n,dfi,A Vraagprijs 224.000,- k.k. I -(oVde zuidschor NAUTIC LIFESTYLE WATERSPORT I Meer dan 600 paar dames/heren vrijetijds- en zeilschoenen! Zandkreekweg 5 Jachthavens Wolphaartsdijk 0113-582310 7 dagen per week open Kom naar de showroom in Wesfkapelle of Goes en vraag naar de actievoorwaarden! .Giquadro wastafels zijn ook in onze webshop te bestellen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29