Jouw ■8 kn banen 35 j m upuiui.werkenbijdekerncentrale.nl Project managers Senior Ingenieur Uergunningen Project Ingenieur Elektro WTB mechanical Engineer Twee Leerkrachten VSO (2x 1.0 fte) Gymleerkracht (V)SO (0,8 fte) Koken OOP (0,5 fte) Technisch onderwijs assistent voor natuur- scheikunde (0,5 fte) Ambulant Begeleiders m/v (3,0 fte) ÖJobTrack.nl zaterdag 14 mei 2011 Wil jij bijdragen aan een veilige en grotendeels klimaat- neutrale energievoorziening? EPZ biedt je inspirerende technologie in een informele maar ambitieuze werk omgeving. EPZ exploiteert een windpark, een kolencentrale met biomassa-installatie en een kerncentrale. In het licht van de gebeurtenissen rond de Japanse kern centrales staat de veiligheid van kernenergie volop in de belangstelling. Bij EPZ staat de veiligheid van de energie systemen en met name die van de kerncentrale voorop. Wij zijn voortdurend op zoek naar de beste ingenieurs die met gevoel voor verantwoordelijk heid en met open blik willen werken aan de toekomst van onze energie- IQp EMPLOYERS NEDERLAND systemen. Wij zijn voor onze kerncentrale op zoek naar hoogopgeleide collega's. Als Project Manager ben je verantwoordelijk voor de realisatie en het projectmanagement van grootschalige technische wijzigingen aan installaties of onderdelen daarvan dan wel vergunningstrajecten met een budget vanaf €5 mio. Je stelt hiervoor de projectplannen op, richt de projectorganisatie in en stuurt op KPI's als budget, tijd en kwaliteit. Je hebt een academische technische en/of bedrijfskundige opleiding. Als Senior Ingenieur Vergunningen ga je vanuit het wijzigingsvoorstel aan de slag met de daarbij behorende complexe vergunningsprocedures en aanvragen. Natuurlijk heb je inhoudelijke kennis en werk je in het voortraject intensief mee aan het voorstel. Maar jouw expertise ligt voornamelijk in het in goede banen leiden van de vergunningstrajecten. Je hebt een afgeronde academische opleiding WTB Natuurkunde Elektra. Als Project Engineer Elektra WTB bij het Constructiebureau ben je verantwoordelijk voor de onderzoeksfase van projecten. Daarvoor analyseer je het op te lossen probleem, kom je met onderbouwde oplossingen en coördineer en controleer je de basisengineering.van wijzigingen. Je hebt een afgeronde HBO of academische opleiding Elektra of WTB. Als Mechanical Engineer zorg je ervoor dat de integriteit van de installatie in onze kerncentrale wordt gewaarborgd in jouw expertiseveld. Je adviseert de onderhoudsorganisatie met betrekking tot materialen en verouderingsbeheersing. Je hebt een technisch academische opleiding WTB Materiaalkunde /Aerospace Engineering. Meer informatie vind je op www.werkenbijdekerncentrale.nl of bel met onze recruiters: Tim Brouwer, tel. 0113 - 356 107 Esron Loupatty, tel. 0113 - 356 422. N.V. EPZ, Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, www.epz.nl Stichting Respont is een stichting met acht scholen voor speciaal basisonderwijs, voor praktijk onderwijs en voor (voortgezet) speciaal onderwijs en een dienst voor ambulante begeleiding. Met 450 medewerkers die voor bijna 2000 leerlingen werken is Respont één van de grootste schoolbesturen van Zeeland. Respont is dé onderwijsexpert voorkind, jongere en jong volwassene met specifieke ontwikkelings- en opvoedings- vragen. Respont biedt deze leer lingen speciaal onderwijs op maat in een veilige leeromgeving, in sa menwerking met alle betrokkenen en maatschappelijke organisaties. Het vertalen van onze ervarin gen in de praktijk naar nieuwe concepten en onze hoogwaardige expertise stellen ons in staat onze bijdrage aan de ontwikkeling van elk individu continu té verbeteren. Dit maakt ons een professionele organisatie met meerwaarde voor alle betrokkenen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OdyZee te Goes, is een REC-4 school voor SO en VSO en biedt onderwijs op maat aan leerlingen met psychiatrische problemen. Leerlingen met autisme is onze grootste doelgroep. Het onderwijs wordt in een rustige en veilige leeromgeving aangeboden. In het VSO werken we toe naar Staatsexamens op VMBO b, t en HAVO niveau. In de onderbouwgroe- pen werken de leerlingen met een vaste leerkracht. Vanaf leerjaar 3 worden er sectoren en profielen gekozen en krijgen leerlingen ook te maken met verschillende vakleerkrachten. Daarnaast volgen de leerlingen een arbeidstoeleidingstraject. Per 01-08-2011 starten wij in een nieuw, op onze doelgroep ingericht- gebouw. Hierdoor hebben wij ruimte voor nieuwe collega's. Wat vragen wij: - een betrokken leerkracht/collega, - een flexibele instelling, - iemand die wil meedenken/praten en meedoen, - affiniteit met psycho-sociale problematiek, - voor de leerkrachten is de Master SEN gewenst of bereid zijn hier voor te studeren. Wat bieden wij: - goede sfeer in een actief team, - goede begeleiding en coaching, - professionele cultuur, - een school volop in ontwikkeling. Alle vacatures zijn tijdelijke benoemingen. Interesse gewekt? Schrijf of mail naar: OdyZee, Postbus 253,4460 AR Goes Email: info@odyzee.nl Voor informatie: Tonia de Groene (directeur) Telefoon: 0113 267900 of 0618653883 www.odyzee.nl De Korczakschool Dienst Ambulante Begeleiding verzorgt ambulante begeleiding voor leerlingen met gedrags- en/of psychiatrische stoornissen in hetprimair-, voortgezet-, en middelbaar beroeps onderwijs in de gehele provincie Zeeland. De ambulante begeleiding richt zich op het versterken en ondersteunen van de onderwijsprofessional die werkzaam is met leerlingen die een specifieke onderwijsbehoefte heb ben, met als doel het onderwijsaanbod zo passend mogelijk voor de leerling te maken. De Korczakschool Dienst Ambulante Begeleiding maakt Passend Onderwijs in Zeeland mogelijk! Het bestuur van de Stichting Respont vraagt voor de Korczakschool (REC4) Dienst Ambulante Begeleiding Wij zoeken nieuwe collega's met: - bij voorkeur een volledige onderwijsbevoegdheid (PABO), - ervaring in het basis- en/ of voortgezet onderwijs, alsmede middelbaar beroeps onderwijs, - kennis, kundigheid en affiniteit met de doelgroep: leerlingen met gedrags- en/of psychiatrische problematiek, - deze kennis, kundigheid en affiniteit over kunnen dragen op collega's in het regulier onderwijs, zowel het PO als ook het VO en MBO, - flexibiliteit, standvastigheid en humor, - in bezit van rijbewijs en eigen vervoer, (werkgebied de gehele provincie Zeeland). Minimale baanomvang 24 uur/week (wtf 0,6511), met een verplichte werkdag op maandag. Wij bieden: - een gezellig team, - een boeiende baan in een uitdagende werkomgeving, - goede begeleiding en coaching, - scholingsmogelijkheden, - een dienst die volop in ontwikkeling is. De vacature betreft een tijdelijke benoeming voor één jaar. Informatie: Linda Janssen (directeur) 0113-230525 of 06-10543264 Taakomschrijving: www.korczakschool-dienst-ab.nl Sollicitatiebrieven voorzien van C.V. voor 21 mei 2011 naar: Korczakschool Dienst Ambulante Begeleiding t.a.v. Linda Janssen Nassaulaan 8,4461SX Goes Of via mailadres: L.Janssen@korczakschool-dienst-ab.nl De gesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 24 mei 2011. De Korczakschool is betrokken bij het SCHOOL Regionaal Expertise Centrum Cluster 4 ljj| Meander, kamer Zeeland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 125