TE KOOP PZC PZC Uniek aanbod: Gratis uitgave Buitenleven! Verzorgenden thuiszorg Meursault banen 33 www.schulting- partners.nl V Molstraat 13 te Middelburg pzc.nl/webwinkel Geeft u haar een kans op ruim twee weken zorgeloos spelen? Een glossy over de goede dingen in het leven O JobTrack.nl zaterdag 14 mei 2011 SCHULTING Molenwater 81 4331 SE Middelburg T 0118 - 61 66 17 F 0118- 62 82 78 Heb je een frisse kijk op zorg? Wegens groei van onze thuiszorg zoeken wij enthousiaste verzorgenden (IG niveau 3) voor ons team in Vlissingen, waaronder in woonzorgcentrum Ter Reede. Interesse? Kijk op www.werktvoorouderen.nl of neem contact op met Eline van Slooten, hoofd extramurale zorg. Bereikbaar op telefoon 0118 - 448 448. Of mail naar pz@werktvoorouderen.nl. www. werktvoorouderennl werktvoorouderen Fraai, ruim Rijksmonumentaal pand "Civilien" in het centrum van Middelburg. Het totale vloeroppervlak bedraagt circa 900 m2 inclusief kelder. De perceelsgrootte is 335 m2 en de inhoud ruim 3.000 m3. Globale indeling: - begane grond - entree, gang, 2 kantoor-/werkruimtes aan voorzijde, keuken, toiletgroep, ruime werkruimte/zaal aan achterzijde, trap naar verdieping en trap naar kelder. - I ste verdieping - 3 kantoor-/werkruimtes aan voorzijde, toiletgroep, invalidentoilet, werkruimte/zaal aan achterzijde. - 2de verdieping - 3 kantoor-/werkruimtes aan voorzijde, toi letgroep, werkruimte/zaal aan achterzijde. - kelder/souterrain - entree, keuken, bijkeuken, diverse kel derruimtes met o.a. stookruimte. Het pand is uitgerust met een lift die alle etages bereikt. Het object is gelegen in de relatielijn "Gemengde Bebouwing". De huidige bestemming is "Openbare en Bijzondere doeleinden". Op deze relatielijn is mogelijk nog ruimte voor "Wonen" en "Kantoor c.q. Openbare en Bijzondere doeleinden". Richtprijs 750.000,- k.k. Oplevering in overleg. Geïnteresseerden kunnen zich met hun idee(ën) tot I juni 201 I melden bij ons kantoor via telefoonnummer 01 18-616617, of per email: info@schulting-partners.nl. Bezichtigingen uitsluitend na afspraak via ons kantoor. De ingediende ideeën zullen ter beoordeling worden voorgelegd aan onze opdrachtgever, het College van burgemeester en wethouders van Middelburg. Over de beoordeling van de ideeën is geen correspondentie mogelijk. Indien bij het College geen uitdrukkelijke voorkeur bestaat voor één van de ingediende ideeën, dan zal de verkoop bij inschrijving plaatsvinden. Aanvragen Maak nu gratis kennis met dit glossy magazine! Ga voor meer informatie en aanvragen naar www.pzc.nl/voordeelweken. Vraag vóór 25 mei a.s. een gratis nummer van het magazine Buiten leven aan. De voorraad is beperkt, dus wees er snel bij! Op op. www.pzc.nl/voordeelweken -'EürsaUIX; categorie wijnen Francois Plessy - Meursault A0C 2008 Meursault is zonder twijfel de koning van de witte Bourgognes, Wijngoeroe Hugh Johnson noemt de Meursault zelfs "één van 's werelds beste witte wijnen". Deze Bourgognewijn kenmerkt zich door een zachte nootachtige smaak. Een Meursault kan prima 10 jaar opgelegd worden. Het nadeel van deze wijn is zijn torenhoge prijs. Het is al een hele kunst om in Nederland een Meursault te vinden onder de 30,-. Wij vonden voor u de Meursault van Francois Plessy die wij u eenmalig mogen aanbieden voor een zeldzaam lage prijs. Door de combinatie van terroir en de tradi tionele vinificatie heeft deze witte topwijn een hazelnoot-amandel aroma. In de smaak duidelijke indrukken van toast en vanille naast zuivere mineralen. 18 maanden houtrijping op 30% nieuwe vaten. Topklasse! Adviesprijs €29,90 Lezersprijs 15,95 X BON Francois Plessy - Meursault AOC 2008 Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Francois Plessy Meursault AOC 2008 15,95 per fles Verzendkosten: Vanaf 24 flessen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder flessen draagt u€ 5,95 bij. QMQV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen'. Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Meldt u aan als vakantiegastouder! Bel ou8 627974 www.europakinderhulp.nl info@europakinderhulp.nl ABONNEE VOORDEEL Speciaal voor u als abonnee van de PZC kunt u tijdens de Abonnee Voordeel Weken een gratis nummer van het magazine Buitenleven aanvra gen. Buitenleven is een magazine om bij weg te dromen. Een glossy over de goede dingen in het leven. Buitenleven gaat over wonen, koken, tui nieren, natuur, cultuur en de mooiste plekjes in Nederland. Met in elk nummer prachtige fotore portages, inspirerende artikelen, tuinadviezen, tips en adresjes om te genieten van alles wat het leven de moeite waard maakt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 123