VISSER WATERSPORT BRUINISSE: 500 m2 WINKELPLEZIER -rt,* Visser Watersport Advertorial Met een ruime verdubbeling van het vloeroppervlak had Michel Visser één ding voor ogen, de sfeer in de winkel moest gezellig blijven ondanks de grootte. En dat is gelukt. De 500 m2 oogt sfeervol en voelt niet reusachtig aan. Materialen als steiger hout, aluminium en beton zijn fraai gecombineerd tot een rustig, maar stoer geheel. De nieuwe winkel oogt zeer overzichtelijk. Opvallend is de centraal geplaatste balie die bestaat uit twee halve cirkels, een vorm die is geïnspireerd op het vertrouwde logo van Visser Watersport. Er is lang en goed nagedacht over de routing in de winkel. Elke productgroep staat overzichtelijk bij elkaar. De winkel biedt een ruime collectie in onder meer navigatie apparatuur, hydrografische kaarten van binnen- en buitenlandse wateren, almanakken en boeken, schoonmaakmiddelen, verf, servies, teak, verrekij kers, maar natuurlijk ook zeil- en vrijetijdskleding, schoenen en tassen. Het is te veel om op te noemen. Het is eigenlijk zoals ze het bij Visser Watersport zelf zeggen: "Wij verkopen alles voor in en om de boot, behalve de boot zelf!" Visser Watersport is een familiebedrijf dat ruim 25 jaar geleden, in 1985, is gestart door Cor en Leny Visser. Een aantal jaren later kwam de huidige eigenaar, zoon Michel, meewerken. Laatstgenoemde heeft het bedrijf sinds 2002 onder zijn hoede, samen met zijn vrouw Leontine. In een kwart eeuw is er veel veranderd met als meest opvallende verandering de re cente verhuizing naar het nieuwe middenterrein van de jachthaven Bruinisse. Een lang gekoesterde wens is met deze verhuizing in vervulling gegaan, aldus Mi chel Visser. De oude locatie bood geen groeimogelijkheden meer en gewenste assor timentsuitbreidingen konden veelal niet doorgaan, vanwege een gebrek aan ruimte en presentatiemogelijkheden. Nu is deze ruimte er volop. En zo is ook het assortiment flink verbreed. Een van de vele vernieuwingen is een uitgebreid programma voor open bootjes, zoals bijvoorbeeld de Optimist en de RS Feva. Dit varieert van droogpakken, waterschoenen en zwemvesten van Magie Marine, tot blokjes en beslag van o.a. Har ken, Lewmar en Seldén. Naast het technisch assortiment neemt kleding een belangrijke plaats in. Op het ge bied van de zeilkleding wordt de collectie gevormd door de toonaangevende merken Musto, Helly Hansen en Tenson. Maar ook voor de vrijetijdskleding en schoenen bent u hier aan het juiste adres. De zomercollectie bestaat uit de merken Gaastra, Musto, Helly Hansen, Tommy Hilfiger, Peak Perfomance, Red Green, Tenson, Dubarry, Sperry Top Sider en ResQ. Natuurlijk is er ook aan de kleine watersporter gedacht; voor kin deren is er kleding van Gaastra, Helly Hansen en New Zealand Auckland (NZA). Klantvriendelijkheid en service staan voorop. Er wordt ook gezorgd voor maatwerk. Eén van de vertrouwde gezichten bij Visser Watersport, Stijn Ghering, is gespeciali seerd in touw- en tuigwerk. Of het nu gaat om het inmeten en op maat maken van de landvasten in de eigen box, of om het verzorgen van het staand want (tuigerij rondom de mast van het schip, red.), alles is in principe mogelijk. Onze conclusie is in elk geval: Visser Watersport heeft veel te bieden voor de zeiler, maar zeker ook voor de niet-zeiler. Jachthavenweg 71 D, 4311 NC Bruinisse, Tel.: 0111-482132 Mail: info@visserwatersport.nl, www.visserwatersport.nl 'i 'MUSTO Visser Watersport

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 71