c EE HOUSE 1 I YACHTS Nieuwe stap voor het team van House of Yachts 8 Advertorial House of Yachts is een jonge full service jachtmakelaardij, lid van de Hiswa vereni ging en Bond van makelaars in schepen. Wij zijn gespecialiseerd in bemiddeling van gebruikte zeil - en motorjachten met een gemiddelde lengte tussen de 30 en 65 voet en hebben een permanent aanbod van meer dan 50 zorgvuldig geselecteerde jachten. Met ons dynamische team, dat o.a. bestaat uit beëdigd en gecertificeerde jachtma kelaars taxateurs, organiseren wij de aan- en verkoop van uw jacht en geven we deskundig advies over verzekeringen, financieringen, onderhoud, taxaties, BTW en registratie. Wel zo gemakkelijk en efficiënt. Het enige dat u hoeft te doen is genieten van uw vrije tijd en de watersport Onze ambitie? Op een professionele en bijzonder servicegerichte manier de aan- en verkoop van uw jacht begeleiden! Onlangs hebben we weer een mooie nieuwe stap gezet! We betrokken een unieke locatie in de jachthaven van Bruinisse waar onze manier van werken helemaal tot zijn recht komt. We beschikken er over alle benodigde watersportfaciliteiten met 300 meter verkoop steiger en 24 uur camerabewaking, een uitgebreide watersportwinkel, een winterber- ging, een zeilschool met optimale verhuurmogelijkheden èn een uitstekend restaurant met groot terras en uitzicht over het Grevelingenmeer. De strategische positie in Zeeland, de optimale bereikbaarheid via weg en water en de centrale ligging tussen Amsterdam en Brussel, is voor al onze klanten van groot belang. Het spreekt vanzelf dat u van harte welkom bent in Bruinisse; de plek voor de aan - en verkoop van uw ingevaren jacht Team House of Yachts Dian de Waal Arjan van der Raad Marco van der Sluis Joeri Saly House of Yachts B.V. Jachthavenweg 71e 4311 NC Bruinisse T: (+31) 111 -483890 F: (+31) 111 -482262 www.houseofyachts.nl Jachthaven Bruinisse House of Yachts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68