It Gastvrijheid en culinair genieten met spectaculair zicht op de Grevelingen Advertorial Brasserie Sailor's Inn en Restaurant De Etage aan de jachthaven van Bruinisse Met de uitbreiding van de jachthaven van Bruinisse heeft ook brasserie Sailor's Inn op een nieuwe locatie een volledige metamorfose ondergaan. Aan de punt van de jachthaven, met spectaculair uitzicht over de Grevelingen en de fraaie jachten, vinden we een modern ingerichte Brasserie met daarboven het stijlvolle klassenrestaurant De Etage. Kom binnen in een wereld van sfeer, gastvrijheid en bovenal culinair genieten! Eigenaar Ben Verloo heeft de dagelijkse leiding over de Brasserie en De Etage aan zijn beide dochter Iris en Fleur in handen gegeven. De vriend van iris, Marco Verspeten, zwaait als chef de scepter in de keuken terwijl moeder Verloo de touwtjes op de fina- ciële afdeling strak in handen houdt. Kortom, we hebben hier te maken met een zeer toegewijd managementteam. Met de nieuwbouw is voor de familie Verloo een lang gekoesterde wens in vervulling gegaan. De afgelopen jaren is bewust gewacht met moderniseren zodat nu op deze nieuwe locatie een restaurant kan worden neergezet dat in alle facetten aan de wensen voldoet. "Het is heerlijk om een perfecte ambiance te kunnen creëren zoals we die al langer voor ogen hebben", vertelt Ben Verloo enthousiast. "Binnenhuisarchitect Kees Mar- celis, winnaar van de Architectuurprijs Achterhoek 2009, verwerkte onze wensen qua sfeer en ambiance met de eisen die we stellen aan ergonomie en professionaliteit in een zeer aansprekend interieur." Hoewel de sfeer in de Brasserie en in restaurant De Etage elk een eigen karakter hebben combineren deze samen ook bijzonder goed. Sai k or's Inn Brasserie Sailor's Inn Telefoon 0111 - 48 29 02 Jachthavenweg 61a, Bruinisse sailorsinn@planet.nl www.sailorsinn.nl Restaurant De Etage Telefoon 0111 - 48 42 48 de-etage@sailorsinn.nl www.de-etage.nl De fraaie nieuwe locatie wordt door klanten wel vergeleken als het St. Tropez van Schouwen-Duiveland. Zittend op het uitgebreide drijvende terras met uitzicht over het water en de fraaie jachten, genietend van een rosétje of koel biertje met lekkere ver snaperingen kun je zomaar even de wereld van alledag achter je laten. Het is werkelijk bijzonder deze oase van gastvrijheid, design en culinair genieten die hier tot stand is gekomen. Ontdekt u het zelf en kom langs voor een romantisch diner, gezellige of zakelijke lunch of gewoon een lekker drankje tijdens een fiets of autotocht. Voor de kinderen zijn ruime (buiten)speelmogelijkheden aanwezig. In de Brasserie ademt de sfeer toegankelijkheid, modernisme en comfort uit. De grote haard waaromheen een ruime groep gasten zich heerlijk sfeervol kan laven is daar een goed voorbeeld van. "In de Brasserie vinden gasten een ongedwongen sfeer waarin ze lekker een hapje kunnen eten of wat kunnen drinken. Men vindt hier een gezellige mengeling van eigen bevolking, toeristen en jachteigenaren. De Brasserie is ook een prima locatie voor het vieren van bruiloften en partijen", legt Iris ons uit. Restaurant De Etage bevindt zich op de vide en verschaft zich daarmee een aangename rust. Het riante uitzicht over de Grevelingen is spectaculair en is beeldbepalend voor de verder modern klassieke inrichting. "Dit is de basis voor een avondje hoogstaand culinair genieten", verzekerd Fleur ons. "De Etage voert een Frans mediterrane kaart waarbij gewerkt wordt met dagverse biologische producten, gevarieerd van lijngevangen vis tot een heerlijk malse biologische Tournedos van het Goscange rund. Aangevuld met een mooie collectie wijnen die op juiste temperatuur worden geschonken is culinair genot tijdens een romantisch diner of zakenlunch verzekerd."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65