Zeilen in Zeeland begint bij Aquavitesse Agujavitepsgz- Advertorial Wie op zoek is naar een fantastische vaarervaring in de breedste zin van het woord, komt al snel bij Aquavitesse in Bruinisse uit. Gelegen aan een van de mooiste locaties van het Grevelingenmeer biedt Aquavitesse zeilarrangementen voor zowel ervaren als onervaren zeilers in iedere leeftijd. Boot huren Je hoeft zelf geen boot te bezitten om van een heerlijke dag op het water te genie ten. Het Grevelingenmeer telt vele eilandjes waar afgemeerd kan worden voor een gezellige picknick. Huur eens een Valk of Fox 22 voor een ontspannen zeiltocht. Ook voor een mooie vaartocht met een sloep kunt u terecht bij Aquavitesse. De luxe en comfortabele sloepen zijn te varen zonder vaarbewijs en biedt ruimte voor maxi maal 8 personen. Bij Aquavitesse kunnen luxe schepen gehuurd worden die van alle gewenste comfort zijn voorzien. Zeilboten en motorboot zijn in verschillende lengtes te huur voor een weekend, midweek, een week of langer. Aquavitesse BV, Postbus 1, 4310 AA Bruinisse Tel: 0111-482039 I info@aquavitesse.nl Zeilles Wie nog nooit heeft gezeild maar dit toch eens wilt proberen, leert bij Aquavitesse in korte tijd de controle te hebben over elke gewenste boot. De lessen worden geheel afgestemd op het niveau van ervaring en de wensen. Aquavitesse biedt lessen aan in de vorm groepscursussen en privé lessen. De lessen kunnen zeven dagen in de week worden ingepland. Maar ook de ervaren zeilers die hun eigen boot nog beter willen leren kennen, kunnen voor instructies terecht. Bijvoorbeeld om het motormanoeuvreren of het sluis- varen nog beter onder de knie te krijgen. Voor de jeugd betekent het leren zeilen tijdens de jeugdweken van Aquavitesse tevens een spetterende vakantie. Na het zeilen staan er dagelijks verschillende activiteiten in sport en spel op het programma voor een ontspannen en gezellig samen bezig zijn. Aquavitesse biedt diverse cursussen voor kinderen van 8 tot 18 jaar. Met z'n allen Wat is er leuker dan met een groep vrienden, collega's of familie lekker geheel verzorgd te ontspannen op het water? Aquavitesse zorgt er voor dat de gehele dag voor u van het begin tot eind wordt ingevuld, waarbij de catering en de activiteiten helemaal op de wensen worden afgestemd. Een leuk idee bijvoorbeeld voor een personeels- of vrijgezellenfeest of voor teambuil ding. Maar denk ook aan een ontspannen vergadering op een unieke locatie of wed strijdvaren waarbij samenwerking onontbeerlijk is om de overwinning te halen! Wilt u ook eens ervaren hoe het is om met de wind in de zeilen lekker een dagje te ontspannen en Zeeland van een andere kantte zien? Kijk dan op www.aquavitesse.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64