281 sport i r Acties op tegels en badkamers! LOGUS i i imabo 1 II John Bentschapknook keert als assistent terug bij hoofdklasser Hoek Zaterdag 11 juni 2011 Fiets mee tegen kanker www.deltaride ifortheroses.nl Vanaf 9 mei 39,95 64,95 49,95 9.895,- Ride for the Roses Ga samen de strijd aan en schrijf nu in! f v*"*'* Lewedorpse Boys kiest voor zaterdag Dalglish drie jaar langer bij Liverpool Zware blessure voor Feyenoorder Swerts Porcelanosa Volga Porcelanosa Natal Porcelanosa Dekor stick pizzara Luxe relax badkamer vrijdag 13 mei 2011 DELTA\ lilt in samenwerking met PZC NL SUPPORTING LIVE STRONG LANCE ARMSTRONG FOUNDATION ten behoeve van asjgg LEWEDORP - Het eerste elftal van de voetbalver eniging Lewedorpse Boys speelt met ingang van het seizoen 2011- 2012 niet meer op zondag maar op zaterdag. Het besluit is genomen na een ledenraadpleging. Aanlei ding waren de tegenvallende resul taten en de steeds smaller worden de selectie. Met de overstap naar de zaterdag verwacht het bestuur een betere aansluiting met het tweede elftal, hetgeen al op zaterdag speel- xde, en de jeugdafdeling. De zon- dag-vijfdeklasser zal nu naar de vierde klasse zaterdag overstappen. LIVERPOOL Kenny Dalglish blijft de komende drie jaar trainer van Liverpool. De Engelse club maakte gisteren be kend dat Dalglish een contract tot de zomer van 2014 heeft gekregen. Het clubicoon van de 'Reds' werd begin januari aangesteld als vervan ger van de ontslagen Roy Hodgson. Na een stroeve start leidde de Schot (60) Liverpool weer naar de bovenste regionen van de Premier League. De club staat nu vijfde. On der Dalglish won Liverpool tussen 1985 en 1991 drie landstitels en twee keer de FA Cup. ROTTERDAM Gill Swerts heeft gisteren tijdens de training van Feyenoord een zwa re blessure opgelopen. De Bel gische verdediger voelde aan het einde van de warming-up iets knappen in zijn linkerkuit. Uit on derzoek in het ziekenhuis bleek zijn achillespees gedeeltelijk afge scheurd, waardoor hij zo'n half jaar uit de roulatie is. Swerts ging gistermiddag direct onder het mes, waarbij de pees werd gehecht. Voor zo'n blessure staat volgens de medische staf van Feyenoord een herstelperiode van zes maanden. door Barry van der Hooft OOST-SOUBURG - Na één gesprek was John Bentschapknook er al uit. De oud-voetballer gaat ko mend seizoen als assistent van hoofdtrainer Ruud Pennings aan de slag bij Hoek. Bentschapknook vertrekt daardoor eerder dan ge pland bij Nieuwland. De oefenmeester kwam in de win terstop al een contractverlenging voor één seizoen overeen met het bestuur van de zaterdag-derdeklas ser, maar werd onlangs gepolst door de gedegradeerde topklassen „Dat heb ik meteen aan het be stuur van Nieuwland gemeld", ver telt Bentschapknook. „Ze gunden me deze kans en dat waardeer ik heel erg. Werken bij Hoek is voor mij een mooie kans. Al vind ik het aan de andere kant wel jammer dat ik mijn werk bij Nieuwland niet afkan maken." De oud-verdediger/middenvelder speelde eind jaren negentig en aan het begin van deze eeuw drie sei zoenen voor Hoek. „De Wester- scheldetunnel lag er toen nog niet, waardoor het altijd een behoorlijk reis was. Nu is dat gelukkig anders. Ik vind het mooi om weer terug te keren bij Hoek. Ik hoop dat ik een beetje voor een frisse wind kan zorgen." Bentschapknook werd naar voren geschoven door Ruud Pennings, die eerder dit seizoen de plek in nam van de ontslagen Gaby Dema- net. Pennings slaagde er vervol gens niet in de Zeeuws-Vlaamse club in de topklasse te houden. Een niveau lager wil Hoek een nieuwe start maken, met een flink vernieuwde selectie. Onno Doeland zal daar geen deel van uitmaken. De 34-jarige spits van de Rotterdamse zondag-hoofd klasser Leonidas kreeg gisteren te horen dat Hoek niet met hem in zee gaat. Jacky Lambert en Fred Landzaat, het duo dat verantwoor delijk is voor technische zaken, gaat op zoek naar een jongere spits. De afstand tussen Hoek en Rotterdam en de daar aan vastzit tende onkosten speelden ook mee. De komst van aanvaller Iwan Re dan (door Sparta verhuurd aan het gedegradeerde Almere City) en verdediger Nixon Dias (SC Feyenoord) is ook van de baan. De voorlopige selectie bestaat nu uit elf spelers. De komende weken moeten daar nog vier, vijf spelers bij komen. In de maanden juni en juli willen Lambert en Landzaat de eerste selectie vervolgens op peil brengen, om zo in de hoofd klasse weer een rol van betekenis te kunnen spelen. Nieuw assortiment! Verkrijgbaar in de kleur wit. Formaat: 31 x 59 cm van 5&&S voor Nieuw assortiment! Verkrijgbaar in.de kleur antraciet. Formaat: 59 x 59 cm van ê-8625 voor perm2 Scan deze code met uw smartphone en bekijk de acties online! Deze acties zijn geldig van 9 Vm31 mei 201,1. Prijzen zijn inci. BTW. Vraag naar de voorwaarden. Druk- en zetfouten, prijs- en product wijzigingen voorbehouden. Nieuw assortiment! Verkrijgbaar in de kleur antraciet. Formaat: 20 x 31,6 cm van 56r95voor perm2 Strakke badkamer waar u helemaal tot rust kan komen in een ruim ligbad of onder de douche. De wasbak met spiegel geeft een ruimtelijk effect. van 12^95,- voor incl. montage Vlissingen: Marie Curieweg 9-13, 0118 - 69 00 25 Goes Showroom: Nobelweg 10113 - 24 95 31

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58