OyarJaiJan Ria O ITIensenUnq.nl B. van Zuidland C. van Zuidland-Goudzwaard Maatje Maas - van Belzen Annelies de Vlieger Lieve Annelies Rust Zacht de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 32 I familieberichten vrijdag 13 mei 2011 A 1 1 ulum I 1971 2011 Vandaag 13 mei hopen onze ouders en grootouders en te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Dat de Heere hen op hun verdere levensweg goed en nabij wil zijn, is de wens van hun (klein)kinderen. Jan en Margreet Bart, Esther, Caroline, Mirjam, Lydia, Marlise Krijn en Jacqueline Bart, Corinne, Jorinda, Reinier Laurens en Janneke Jaap, Corianne, Bart Marinus en Els Bart, Eunely Lange Blokweg 39,4301 NW Zierikzee "Ik ga slapenik ben moe...." Vol bewondering waarop zij het onvermijdelijke aanvaarde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, is in haar vertrouwde omgeving, rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatje Verseput weduwe van Nicolaas Dalebout 9 september 1913 f 11 mei 2011 Inaenjan Elly en Anton f Corry en Cees t Pieter en Loes f kleinkinderen en achterkleinkinderen Oude Moolweg 34 4325 GK Renesse We nemen afscheid van moeder op maandag 16 mei om 10.30 uur in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Gratis parkeer-mogelijkheid op het Transferium, op enkele minuten loopafstand van het Dorpshuis. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt udan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven stellen wij u in kennis van het overlijden van onze (schoon) moeder en oma Suzan Luyrink-Fleurbaay Zij is 72 jaar oud geworden. Anja Zoek Emile Janse Oudorp (N.H.) 7 mei 2011 De crematieplechtigheid heeft op 12 mei jl. plaatsgevonden in besloten kring. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Ko Maas 17 september 1935 111 mei 2011 J. Maas Caroline en Eric Talitha en Fred Dominique en Femma Eric en Susan Sam Salvador Dalistraat 67 4382 KC Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 16 mei om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren. Voorafgaande aan de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.45 tot 9.55 uur in de aula van het crematorium. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J.H. Nooijens Wij zien terug op een periode van negentien jaar, waarin hij als matroos bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 12 mei 2011 Je was onze steun en toeverlaat bij de dingen die we deden. Jouw gezelligheid van jongs af aan om ons heen. We zijn verdrietig om het verlies van onze tante Annelies Niels en Marjolein, Frank en Martyna, Anne en Fauve Verdrietig en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze nicht Familie de Vlieger Neven en nichten Zierikzee, 11 mei 2011 Gerdien Brigit Karin Nancy Corrie Margriet Wij hebben bure Tiny leren kennen als iemand die voor iedereen klaar stond. Dat alle woorden van troost een bron van kracht mogen zijn. De buren van de Veerseweg: Mevr. A. Kasse-Lorier Dhr. J. v.d. Broeke Danny, Ingrid, Nicky en Layla Jowenko Jan, Lien en Ylona Schroevers Als een kunstwerk dat nog lang niet voltooid was, dat was het leven van.... 10 mei 2011 Maria Antoinette Zandee-Wierda 64 jaar 10 januari 1947 Goes Martien Zandee RotterdamAndré en Lysiane Reeuwijk Diane en Bert Hugo Roeland Mijn maatje voor altijd... Wij nodigen u uit om met ons afscheid te nemen van haar op zaterdag 14 mei om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis vindt aansluitend plaats om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. - Geen bloemen- Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder Wij danken u allen hartelijk voor de warmte en genegenheid die wij mochten ontvangen in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jaap Slager Het is een grote bemoediging te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel familie en vrienden om je heen staan. Uit aller naam: W. Slager-Steenland Dreischor, mei 2011 Dag en nacht bereikbaar: uitvaartverzorging Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Van der Hooft Uitvaartzorg f§f| C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T:0113 311517 Ei n fo@vanderhooftui tvaartzorg.n 1 W: vvww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32