PZC Beleef de mooiste (gezins)vakanties in groen Oostenrijk! Geniet van heerlijke fietstochten, wandelingen, cultuur en natuur! Best Western Hotel De Zwaan in Raalte www.pzc.nl/webwinkel 8 dagen Tirol, Gerlos, vanaf 275,- p.p. 8 dagen Salzburgerland, Grossari, vanaf 329,- p.p. pzc.nl/webwinkel donderdag 12 mei 2011 Speciaal voor u heeft uw dagblad een arrangement samen gesteld in samenwerking met Best Western Hotels. Wilt u genieten en ontspannen in een prachtige omgeving, dan kiest u voor Best Western Hotel de Zwaan in Raalte. Ervaar het zelf, een stijlvol en sfeervol hotel waar bijzonder gastronomisch genieten en het ontdekken van de natuurrijke omgeving van de IJsel en de Sallandse Heuvelrug perfect kunnen worden gecombineerd. Hanzesteden als Deventer en Zwolle vindt u op 15 km afstand. Best Western Hotel De Zwaan in Raalte Met 33 stijlvol ingerichte kamers, een voortreffelijk restaurant en gezellige brasserie, een verwarmd zwembad met Turks stoombad, een heerlijk lounge terras een prachtige mid deleeuwse Gelagkamer en niet te vergeten ons fantastische team van vakkundige en gastvrije medewerkers wordt onge dwongen genieten wel heel vanzelfsprekend. Lezersarrangement Best Western Hotel De Zwaan: 2 x overnachtingen op comfortkamer 2xeen uitgebreid ontbijtbuffet 1 x culinair 4-gangendiner in ons restaurant Gratis gebruik van verwarmd binnenzwembad en Turks stoombad Gratis gebruik van fiets- en wandelroutes van het hotel Gratis gebruik van fietsknooppunten routes uit de regio Gratis gebruik van overdekte fietsenstalling met oplaad punt voor elektrische fietsen Adviesprijs Lezersprijs prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De prijs is exclusief toeristenbelasting 1,- p.p. pér nacht. Bovenstaand arrangement is geldig t/m 30 september 2011 en op basis van beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel Best Western Hotels via het gratis telefoonnummer 0800 02214 55 onder vermelding van "Fiets- en wandel lezersaanbieding". Wij zijn bereikbaar van ma t/m vrij van 9.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur. U kunt ook reserveren per e-mail via milantour@bestwestern.com. Bekijk voor meer informatie over het hotel de website www.bestwestern.nl/dezwaan. categorie reizen hotelovernachtingen Ontdek het gezellige Gerlos, het authentieke Tiroler plaatsje gelegen boven het Zillertal! In de zomer bieden haar zonnige bergen een schitterend wandel- en fietsgebied met adembenemende uitzichten. Tip: beleef het grote Almabtrieb feest in Gerlos op 24 september, de koelen verlaten de weide en gaan met klinkende koeienbellen terug naar de stallen. Een traditie die u niet mag missen! Het gezellige viersterren Alpenhotel Tirolerhof biedt veel faciliteiten waaronder een modern wellnesscentrum. Het centrum, met z'n vele winkels, restaurants en terrassen, ligt op ca. 500 meter. Een ideaal hotel voor een ontspannen en veelzijdige vakantie. Inbegrepen: 7 overnachtingen met ontbijt buffet 7x3-gangenkeuzemenu met saladebuffet (lx grillavond, weersafhankelijk) gratis deelname aan het uitgebreide fami lie BergAktiv-programma (26/06-23/09) met activiteiten voor jong en oud zoals georgani seerde wandeltochten: fakkelwandeling en Nordic Walking waardebon per kamer t.w.v. 25,- voor een massage in het wellnesscen trum vrij gebruik van sauna, infraroodcabine, zonnebank en Turks bad Lezersprijs* vanaf 275,- (verblijf binnen 18/06-02/07 en 10/09-25/09) prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Overige voorwaarden, prijzen en data zie onze webwin kel. Aankomst dagelijks van 18 juni tot en met 25 september 2011. Niet inbegrepen: reserveringskos- ten 15,- per boeking, verplichte bijdrage Calamiteiten fonds 2,50, eventuele reis- en/of annuleringsverzeke ring, verblijfsbelasting (ter plaatse te betalen) ca. 1,20 p.p.p.n., t/m 15 jaar gratis. Geniet van een complete vakantie in het Salzburgerland, dat met haar prachtige bergen, meren, rivieren, bossen en pittoreske dorpjes voor een perfecte zomerbestemming zorgt. U verblijft in het gezellige dorpje Grossari. Het viersterrenhotel Gasthof Alte Post is hét vakantiehotel bij uitstek waar bijna alles bij de prijs inbegrepen is! Het hotel beschikt o.a. over twee restaurants, terras, overdekt zwembad en vernieuwde wellness. Het Grossarltal is een van de mooiste wandelgebieden, bekend om de vele almhiit- ten. Inbegrepen: 7 overnachtingen met ontbijt buffet 7x4-gangenkeuzemenu (lx galadiner, lx Bauernbuffet) waardebon per kamer voor een hapje in een almhüt 4x per week bege leide bergwandelingen voor alle niveaus 2x per week Nordic Walking wandelkaart per kamer gebruik mountainbikes vrij gebruik van sauna en Turks bad 2x per week koffie met gebak tennissen en minigolf (tegen betaling 5 min. van het hotel) Lezersprijs* vanaf 329,- (verblijf binnen 20/05-04/06 en 15/10-29/10) prijs per persoon o.b.v. een 2 tot 4 persoonskamer zonder balkon. Overige voorwaarden, data en prijzen zie onze webwinkel. Aankomst dagelijks van 20 mei tot en met 22 oktober 2011. Geen verblijf mogelijk van 5 t/m 10 juni, 18 t/m 26 juni en 6 t/m 11 september. Niet inbegrepen: reserveringskosten 15,- per boeking, verplichte bijdrage Calamiteitenfonds 2,50, eventuele reis- en/of annuleringsverzekering, verblijfsbelasting (ter plaatse te betalen) ca. 0,75 p.p.p.n., t/m 15 jaar gratis. categorie reizen (gezinsvakanties) Ga naar onze webwinkel of bel met Vrij Uit tel. 0900 - 874 58 48 (15cpm), o.v.v. reiscode OTIHD7L (Gerlos) of 0SAH5KL (Grossari). De reserveringsafdeling van Vrij Uit is geopend van maandag tot en met vrijdag van 09.30 tot 18.00 uur en op zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur. Op reizen met Vrij Uit zijn de ANVR/SGR-voorwaarden van toepassing. #WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78