Zeeland PZC! i7 Project Go Elektro ook op Schouwen PZC Knopen SCHOUWEN-DUIVELAND 18 en 19 20 en 21 Woning door brand voorlopig onbewoonbaar Toen Was Geluk Heel Gewoon pzc.nl/webwinkel almanak Blijf eens wakker en kijk hoe je kind thuiskomt Donderdag 12 mei 2011 Doodzieke Jos vliegt voor het eerst Tip? schouwen-duiveland@pzc.nl DUURZAAMHEID Gemeente investeert 10.000 eurö in aanschaf elektrische scooters door Piet Kleemans ZIERIKZEE - Het vorig jaar op Goe- ree-Overflakkee geïntroduceerde project Go Elektro - de verhuur van elektrische scooters - wordt dit jaar uitgebreid naar Schou- wen-Duiveland. De gemeente in vesteert 10.000 euro. De provincie Zeeland (10.000 euro) en werk voorzieningschap Webego (17.000 euro) dragen eveneens bij en dat is alles bij elkaar voldoende voor uit breiding van het al bestaande 'scooterpark' met tien nieuwe elek- troscooters. Die elektrische scooters kunnen het hele jaar door gehuurd worden door toerist en recreant. Aan het begin van de Brouwersdam zijn twee oplaadpunten voor de elek- troscooters en de gemeente wil dat er er nog dit jaar een derde op- laadpunt bijkomt. De gemeente kiest voor het Go Elektro-project in het kader van de bevordering van duurzaam heid. De elektro-scooters hebben een energieverbruik van zo'n 29 cent per 100 kilometer. Wethou der Ad Verseput ziet de komst van de elektroscooters als een welko me aanvulling op het aanbod aan vervoermiddelen in het gebied. „Wij gaan voor het predikaat Qua lity Coast en daar past dit heel goed in", aldus Verseput. Project Go Elektro werd vorig jaar op po ten gezet door de Vereniging van Eigenaren en Exploitanten van Re creatiewoningen Kop van Goeree en Brouwersdam (Veero), in sa menwerking met de VW's Oud dorp en Middelharnis en werk voorzieningsschap Webego. ZIERIKZEE - Een woning op het kampje aan de Klerksweg in Zierikzee is vanwege brand voor lopig niet te gebruiken. Waarschijnlijk door kortsluiting in een stroomkast onstond gister ochtend om 11.40 uur brand. De brandweer bestreed het vuur met twee blusvoertuigen en had de zaak om 12.15 uur onder controle. Tijdens de brand was niemand in de woning aanwezig. Er vielen geen gewonden „De brand bleef beperkt tot één ruimte. Maar de rest van de woning heeft veel rook-, roet- en wa terschade opgelopen. De woning is daardoor voorlopig onbewoonbaar. We hebben Salvage ingeschakeld om te kijken wat er nog te red den valt," zegt de brandweeroffïcier van dienst. foto Dirk-Jan Cjeltema GELOOF ME NOU, BINNEN 2 MINUTEN.' 13 onvergetelijke sjansongs De komische rol van Sjoerd Pleijsier als Simon 'Vriendje' Stokvis, journalist van De Bruine Rotterdammer, wordt op zeer overtuigende wijze door Sjoerd neergezet in Toen Was Geluk Heel Gewoon. Als vriendje Simon Stokvis heeft Sjoerd nu een debuut album gemaakt: Toen Was Geluk Heel Gewoon. Deze cd bevat 13 herkenbare liedjes, waarop Simon Stokvis Nederlandse teksten heeft gemaakt, zoals o.a.: 'Rotterdam wordt wakker' op de melodie van 'Paris s'éveille' van lacques Dutronc, Voor een overzicht van de liedjes kunt u terecht in onze web winkel. Adviesprijs €16,99 Lezersprijs 11,95* exclusief 1,95 verzendkosten categorie cd's Tip? redactie@pzc.nl De man op leeftijd uit Nisse had zijn vrouw al herhaaldelijk gevraagd eens uit te zien naar een wit hemd met knopen in de hals. Maar het moest wel eenzelfde hemd zijn dat zijn moe der jaren, jaren, jaren geleden ook voor hem kocht, want die waren van goede kwaliteit. Zijn altijd liefhebben de vrouw zocht alle winkels in Goes en omstreken af, maar nergens een hemd met knoopjes. Met de warmte van de laatste weken deed het verlangen naar een hemd met knoopjes zich toch weergelden. Zijn dochter besloot eens op het inter net te gaan speuren. Grijnzend kwam ze het resultaat van haar in spanningen melden: „je kunt ze gaan bekijken in het museum!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47