Colofon Annelies de Vlieger ■hzemvu z z Familieberichten (y mens0nlinq.nl donderdag 12 mei 2011 familieberichten 133 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg gestreden. Voor hen die ik achterlaat: Vaarwel en wees tevreden. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is over leden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Antonia Margaretha Maria Priem-van der Pol weduwe van Leonardus Priem in de leeftijd van 91 jaar. Peter en Maja Leonie en Pascal Renée Jacqueline en Ron Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Poelwijck' 's-Heer Arendskerke, 10 mei 2011 Correspondentieadres Spierenburgstraat 25,4463 ED Goes Zaterdag 14 mei is ervan 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren en kunt u afscheid van haar nemen in het mortuarium naast de kerk van de H. Blasius te Heinkenszand. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is Stil en verdrietig zijn wij om het geheel onverwachte overlijden van onze lieve jongste zus, schoonzus en tante in de jonge leeftijd van 49 jaar 's-Gravenpolder: Rinie en Peter Paulusse - de Vlieger Baarland: Henk (t) en Marie de Vlieger - Glerum Goes: Ineke en Piet Willeboordse - de Vlieger Vlissingen: Gerda en Jack de Buck - de Vlieger Goes: Sam en Marja de Vlieger - Nouse Neven en Nichten Guus Goes, 11 mei 2011 Correspondentieadres: I. Willeboordse - de Vlieger, Dillenburglaan 29, 4461 TJ Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 16 mei om 13.00 uur in Brasserie De Kleine Toren van Baarland, Nieuweweg 3 te Baarland. Aansluitend begeleiden we Annelies naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in voornoemde Brasserie. Annelies kende veel mensen. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Je was onze steun en toeverlaat bij de dingen die we deden. Jouw gezelligheid van jongs af aan om ons heen. We zijn verdrietig om het verlies van onze tante Annelies Volkomen onverwacht is overleden onze collega Annelies de Vlieger Zij is bijna 20 jaar voor onze organisatie werkzaam geweest als Wijkziekenverzorgende in de regio Goes. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar familie, vrienden en kennissen de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo 'ons vliegertje' Verslagen zijn wij na het bericht dat onze lieve collega ANNELIES plotseling is overleden. Niet te geloven, we zullen haar voor altijd missen. "Dag Lies" Je collega's van het wijkteam; Inge, Lida, Claudia, Andrea, Diana, Angela, Margreet, Truus, Annelies, Mirjam, Jopie, Addy, Ineke, Leonie, Ryan De Heer is mijn herder Psalm 23 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid en eerlijkheid is, na een kortstondig ziekbed, overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Christina Vos-de Lange Tiny 11 april 1935 te Aagtekerke t 10 mei 2011 te Middelburg De liefde en zorg die jij ons allen hebt gegeven zullen wij koesteren alle dagen van ons leven. Middelburg: Adrie Vos Serooskerke: Ad en Celia Camiel Casper Cristian Veere: Sjaak Heinkenszand: Henk en Annette Amemuiden: Annet en Gilbert Nick Jordy Vinkenhof 63 4332 DM Middelburg Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 13 mei van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. S. N. D. Francke, zal worden gehouden op maandag 16 mei om 12.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Christina de Lange Tiny Echtgenote van Adrie Vos Onze lieve oudste zus blijven we ons herinneren als zacht moedig, opgewekt en op haar eigen manier zingevend aan haar leven. Biddinghuizen: Corrie en Ko Langebeeke-de Lange Adrie de Lange in herinnering Palmerston: Jan de Lange en Marijke in herinnering Canada de Lange-Riemens Oost-Souburg: Riet en Ko Arendse-de Lange Grijpskerke: Leny en Jan Cevaal-de Lange Oost-Souburg: Co en Coby de Lange-Dalebout Neven en nichten Middelburg, 10 mei 2011 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve, hartelijke schoonzus en tante Tiny Vos-de Lange Middelburg: Jo Vos-Harpe Oost-Souburg: SienTevel-Vos Neven en nichten Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin Tiny Vos Sien Wouters-Pieterse Nel Besuijen-Wisse Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van ons koorlid. Arjaan de Vrieze Dirigente en koorleden Kerkkoor Kloetinge igny In plaats van kaarten Uw warme belangstelling en blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze geliefde man, vader, schoonvader en opa Johnny de Maertelaere heeft ons bijzonder goed gedaan. Het gemis blijft, maar wij weten ons gesteund door uw betrokkenheid. Hiervoor onze hartelijke dank. Jo Ronny en Anouska Tessa, Tim en Pim IJzendijke, mei 2011 Iff ffijiiMsifii Tripoli 12 mei 2010 i 12 mei 2011 Zo mooi als een vlinder Dansend in de wind Zo vrij als een vlinder Waar je je ook bevindt Zo teer als een vlinder Zo kort was jullie leven Zo dankbaar voor al jullie liefde Al was het maar voor even... Zo geliefd, zo gemist Onze liefde voor jullie is zo groot Die reikt tot veel verder dan de dood. Ieder uniek, samen zo bijzonder Jeffrey en Linda Jakobsen Lieverds, we missen jullie! Rinus en Loes Jakobsen Mirona, Mark en Tom van der Linde Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33