Arie Jacobus van den Berg Linda van Kralingen-Lansen 32 I familieberichten donderdag 12 mei 2011 dl9nsenlinq.nl Algemene kennisgeving. Verdrietig, maar dankbaar dat de lijdensweg ten einde is, geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze broer, schoonzoon, zwager en oom Wij zullen zijn hulpvaardigheid, betrokkenheid, medeleven en vooral zijn humor nooit vergeten. Yolanda van den Berg-van den Hoek Piet van den Berg Anneke en Dieter Scholz-van den Berg Karin en Thorsten Andreas en Sonja Claudia en Lothar Frans en Truus van den Hoek-Swart Frank en Wil van den Hoek-Walraven Marvin "Onze speciale dank gaat uit naar huisarts W. van Ouwerkerklongarts P.J.G. Pinson en de medewerk(st)ers van Zorgstroom en Sint Jans hospice De Casembroot". Middelburg, 9 mei 2011 Oranjestraat 13, 4381 BB Vlissingen Volgens de wens van Arie zal de crematie in stilte plaatsvinden. Onze lieve vriend en buurman Arie is overleden. Wij zullen hem ontzettend missen. Piet en Francis Wij ontvingen het droeve bericht dat Arie van den Berg echtgenoot van onze collega Yolanda is overleden. Wij leven erg mee met Yolanda en wensen haar en naaste familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Bedrijfsvoering, directie Economie en Mobiliteit I did it my way. Op zaterdag 7 mei is toch nog onverwacht overleden onze neef Arend Caesar Burgers - Arie - Vlissingen, 7 juli 1936 t Goes, 7 mei 2011 T. C. Burgers C. A. Burgers-Triou Marga en Gerard Michael, Anouk Bianca Wij nemen afscheid van Arie op vrijdag 13 mei om 9.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid nog samen een kopje koffie te drinken in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De Heer is mijn Herder. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Josephina Johanna Dieleman-van Halst weduwe van Jacobus Dieleman Wissenkerke, 2 juni 1922 Colijnsplaat, 10 mei 2011 Addy, in herinnering Kortgene: Kees en Ineke Sjaak en Jennie Niels, Marjan Marcel Kamperland: Wilma en Adrie Edwin en Angela Joey Joyce en Cor Kim, Femke Jos, in herinnering Kapelle: Diana en Ed Femke Correspondentieadres: Botterlaan 49,4484 RB Kortgene De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Onze lieve zus en schoonzus Josephina Dieleman-van Halst is op 10 mei 2011 overleden. We zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Hannie Dieleman-van Halst Bertus en Koos van Halst-Wisse Lies en Jan Verduijn-van Halst Dien van Halst-Kempe Zeer bedroefd hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Sinds 2010 medewerker van onze organisatie. Met een groot inlevingsvermogen en een grote harte lijkheid ondersteunde Linda de cliënten van Arduin op een voortreffelijke wijze. Collega's en cliënten zullen haar node missen. Onze gedachten gaan uit naar Kees, Kees jr. en de familie en wensen hen alle sterkte toe bij dit grote verlies. Raad van Bestuur en Management Stichting Arduin Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega P. van Laere (Piet) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 11 mei 2011 Dag lieve Oma Kortgene Niels, Marjan, Kim, Femke, Joey Khadija 01-05-1981-08-05-2011 Imaane 20-01-2011 -08-05-2011 Voor altijd in mijn Hart Tijdelijk contact groeide uit tot een vriendschap Samen dingen regelen Samen veel gelachen Samen veel gedeeld In januari was daar een wonder, Imaane Jullie waren zo gelukkig samen, een mooi gezinnetje Met twee mooie meiden Nu is die droom voorbij, jullie zijn weggevlogen. Dag Lieve Khadija en Imaane Cellou en Sara, ik zal er altijd voor jullie zijn. Liefs, Daphne Huiszoon Met ontsteltenis en geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van mevrouw Lahbi en haar dochtertje Imaane Wij wensen Sara en de verdere familie veel sterkte met het dragen van dit onvoorstelbare verlies. Ouders, leerlingen en medewerkers van Archipelschool de Vossenburch te Middelburg Konden we je nog maar één keer zien lachen Konden we nog maar één keer samen spelen Konden we je nog maar één keer vasthouden Konden we je nog maar één keer troosten Konden we nog maar één keer We kunnen je alleen nog maar in herinnering houden, en zullen je nooit vergeten! Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Imaane Bah en haar moeder Khadija Lahbi Wij leven mee met zusje en dochter Sara El-hamdouny, met de vader van Imaane, Cellou Omar Bah, overige familie en anderen die Imaane en haar moeder liefhadden. We wensen hen veel kracht en liefde toe. Namens de kinderen en medewerkers van Kindercentrum Koekepeer en Buitenschoolse opvang Jodokus, Esther van den Bosch Namens het Managementteam en medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen Zeg ons dat het niet zo is Zeg ons dat het niet zo is Zeg ons dat het niet waar is Een boodschap doen werd nooit meer thuis komen. Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en vriendin Johanna Suzanna Pauw-Leunis weduwe van fan Louis Pauw 7 juni 1931 ,t,.10 mei 2011 Hulst: Co en Hélène Pauw-Biesbroeck Joliën en Davy Karlijn Alphen a/d Rijn: Theo f en Elly Pauw -van Langevelde Jan-Peter en Vera Annemiek en Sijme-Jan Benjamin en Marieke Matthias en Anneloes Middelburg: Emmy en Leo de Kraker-Pauw Tim en Marloes Nimra en Wesley Tessja en Michiel Terneuzen: Annie de Neve-Leunis Terneuzen: Adri Hamelink Correspondentieadres: Martinus Eijkestraat 1 5431 HT Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring op zaterdag 14 mei te Terneuzen. Geen toespraken Geen bloemen Correspondentieadres T.C. Burgers Meestoof35 4331 VD Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32