Qrd&dsl'dn Fedde O IDens0nlinq.nl dinsdag 10 mei 2011 familieberichten 127 f Geboren Pieter Otte f) zoon van Janus Otte r" Sophie Otte-van Katwijk broertje van Eefje 8 mei 2011 Ambachtsweg 2a 4458 DA 's Heer Arendskerke V y Als Als ik de dingen niet meer weet Als ik de dingen niet meer ken En al wat ik weet meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Herinner mij, stralend in de zon Vol levenskracht, toen ik alles nog kon Heden is zacht en vredig ingeslapen onze moeder en oma Louise Cornelia Rinck weduwe van Corstiaan Gijsbertus van Aalst f Lemele, 28 augustus 1925 f Oost-Souburg, 8 mei 2011 Esther van Aalst Niek van Aalst Ariëlle van Aalst Bart Jan Bakker Marije Kars Heieen Kars Adr. Obrysstraat 14 4335 EB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 13 mei a.s. van 09.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1Aansluitend zal er een korte overdenking zijn om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis plaats zal vinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Na een droevig ongeval is door de Here nit ons midden weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootoma Anna Johanna Bij de Vaate-Bij de Vaate sinds 24 augustus 1989 weduwe van Leendert Bij de Vaate in de leeftijd van 82 jaar. Zierikzee, Kees Bij de Vaate Addy Bij de Vaate-Stenhuis f Caroline en Mathieu, Vicky Goes, Janny Able-Bij de Vaate Gene Able Wolphaartsdijk, Joke Bij de Vaate Bruinisse, Jaap Bij de Vaate Coby Bij de Vaate-Kik Carola Mare Zierikzee, Leen Bij de Vaate Jolein Bij de Vaate-Kosters Vivian en Jan-Willem Nadia Jan Bij de Vaate Trianda Yuliasty Henk Bij de Vaate Carola Heijboer Wouter 8 mei 2011 Straalweg 8,4301 RB Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 13 mei in de Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er vanaf 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de begrafenis is er nog gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemde zaal. Dag lieve oma "stad" Caroline en Mathieu Vicky Carola Mare Leven is vasthouden en loslaten Omringd door allen die hem lief waren is onverwacht van ons heengegaan Julien Johan Bockstael Juul Met de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in goud echtgenoot van Denise C.P. Mussche A Sas van Gent, 12 februari 1923 t Temeuzen, 8 mei 2011 Sas van Gent: Denise Bockstael-Mussche Vlissingen: Marie-Therèse Bockstael Eva en Igor, julia en Rudy Den Haag: Dorine en Arie Schaap-Bockstael Roland en Mirjam, Fabian Eindhoven: Caroline en Jan Korst-Bockstael Camiel, Sanne Zaamslag: Gertrude en Jan van Houdt-Bockstael Marieke, Thijs Correspondentieadres: Markt 23 a, 4551 BK Sas van Gent De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 13 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemel vaart, Markt 4 te Sas van Gent, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats St. Jans Schorre, Schapersweg 2 te Sas van Gent. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is et- gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula op eerder genoemde begraafplaats. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij ontvingen het droevige bericht dat, toch nog onver wachts is overleden Piet Clarisse Hij was een vriend en collega in de havenwerkploeg "Arne" Middelburg. Wij wensen Alie en (klein)kinderen veel sterkte met dit enorme verlies. Mede door zijn grote betrokkenheid, humor en optimisme, zal hij in onze herinnering blijven. De HAV.COM. M.Burg. HAV. MEESTERS Collega's: Johan, Ab, Cor, Hans, Jo, Mees, Rinus, Wijnant Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een kortstondige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, mijn lieve, zorgzame man, lieve vader en opa is overleden Bob Agterberg in de leeftijd van 71 jaar. Middelburg: Dini Agterberg-de Ridder Lea Agterberg en Hans Poortvliet Charelle, Esmeralda, Laila Yvonne Agterberg Michael Middelburg, 8 mei 2011 Meanderhof 97 4337 GP Middelburg Bob is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot persoonlijk afscheid nemen vrijdag 13 mei van 14.30 uur tot 15.00 uur. Aansluitend zal om 15.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met liefdevolle herinnering delen wij mee dat onze oudste zus Coby Bleijerveld-Dijkman op zondag 8 mei op 81 jarige leeftijd is overleden. Stoffel en Piet Wim en Annie Elly en Gerard (in herinnering) Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kees van Damme Kees was vele jaren bestuurslid en geruime tijd voorzitter van de destijds bestaande Coöperatieve Werktuigen Vereniging "Zierikzee". Wij herinneren hem als betrokken persoon met aandacht voor de coöperatieve gedachte en hij zette zich daar voor in. Wij wensen Wilma en de kinderen alle kracht toe die nodig is om dit verlies te kunnen dragen. Namens het bestuur van CVEL Schouwen-Duiveland, P. J. van Langeraad, voorzitter W. Stoutjesdijk, secretaris 'En God zal alle tranen van hun ögen afwissen... Zie, Ik maak alle dingen nieuw.(Openb. 21:4a, 5b) Wij zijn verdrietig dat wij, na een jarenlange vriendschap, afscheid moeten nemen van Kees van Damme Hij zal in onze herinnering blijven als een aangenaam en betrokken persoon. Wij bidden Wilma en de kinderen Gods onmisbare troost van harte toe! Gert en Aly Flikweert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27