Ans van der Linde en Johan deGlopper Oy^rJedef) Michael 32 I familieberichten vrijdag 6 mei 2011 (H IHensenlinq.nl gaan trouwen op 13 mei 2011 De kerkelijke bevestiging vindt plaats om 14.30 u. in de Hervormde Kerk te Serooskerke(S-D). De dienst wordt geleid door ds. Bertie Boersma. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 u. tot 21.30 u. in resort Land en Zee, Rampweg 28 te Noordwelle (nabij Scharendijke). Hogeweg 3 4323 TC Ellemeet Bedankt voor al je jaren vriendschap, wat zal ik je kundigheid en ons contact missen. We wensen Jennie, Moniek Robbert, Anouk Jason en familie veel sterkte toe. Gabry, Nanda en Tim Ik hef mijn ogen op naar de bergen vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van den Here die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1-2 Aku melayangkan mataku ke gunung-gunung. dari manakah akan datang pertolonganku? Pertolonganku ialah-dari Tuhati, yang menjadikan langit dan bumi. Mazmur 121:1-2 Na een leven vol liefde en zorg voor degenen die hem zeer dierbaar zijn, is dinsdagavond mijn man, onze vader en opa naar 'Huis' gegaan. Zijn leven stond in het teken van altijd zijn Heer te prijzen en nu mag hij voor altijd bij Hem zijn. Ik zal mijn man, wij zullen pappa, opa heel erg missen, maar we weten dat we hem weer zullen zien. Setelah hidup didalam kasih dan permelharan kepada mereka yang mengasihinya, pada hari senin malam. Suami, pappa dan opa kami tercintatelah kembali kepada Bapa disurga. Hidupnya ditandai dengan selalu memuji kepada Tuhan. Dan sekarang ini ia akan selalu bersamanya. Kami akan sangat kehilangan suami, pappa, opa tetapi kami mengetahui bahwa satu kali nanti kami akan bertemu kembali. EKLIOPAS DE FRETES Bob Echtgenoot van Geertruida Helena de Fretes - Silanno in de leeftijd van 84jaar. Kilang, 15 augustus 1926 Goes, 3 mei 2011 Lenny Albert Anida Claudia Freddy Novita Valentino Ellenoor OmarReduan, Dewi Ruben, Edmee, Layla, Kevin, Phylicia, Chyara, Evianne, Damian, Ezra, Firmannafiri en Swerangi De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 9 Mei van 12.00 uur tot 13.30 uur in de Pinkstergemeente e.o. aan de Vrijdomweg 1 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van 11.30 uur -12.00 uur. De teraarde bestelling zal plaatsvinden om 14.30u op de Algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Iedere dag een beetje, steeds meer leverde je in. Je wereld werd steeds kleiner, wij pasten er bijna niet meer in. Zoveel vragen, zonder antwoord, wat ging er nog allemaal in je om. Steeds proberen alles te begrijpen en steeds weer afvragen: Waarom? Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een langdurig ziek zijn door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Ria van Hekken-de Koeijer in de leeftijd van 56 jaar. Yerseke: Leo van Hekken Londen: Leontine Goes: Saskia en Paul Yerseke: Sander en Carola Resie 4 mei 2011 De Burcht 13 4401JL Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 9 mei om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Met veel respect en waardering kijken wij terug op de periode waarop zij met veel liefde verzorgd is in Hof Cruninghe. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve mama Verdrietig maar met een glimlach, denken wij terug aan de super mama die je was. Bedankt voor alles, we zullen je missen! Leontine, Saskia Paul, Sander Carola Je gedachtenis zal immer blijven, te vroeg ben je van ons heengegaan. We houden van je en zijn je dankbaar, voor alles wat je hebt gedaan. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons jongste zusje en tante Ria Yerseke: J. A. de Koeijer G. de Koeijer-Pekaar Medowie (Australië): A.J. de Koeijer K.N. de Koeijer-de Koeijer Bennekom: C.L.P. Smallegange-de Koeijer A.J. Smallegange Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ria van Hekken-de Koeijer de moeder van onze vrienden Saskia en Paul Wij wensen Saskia, Paul, Leo, Leontine, Sander en Carola heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Robin en Marina Christian Arie en Willeke, fens, Myma Corina Maarten en Annewil Jacqueline Adrian en Marieke Petra Robert en Carola Evelyn Mart en Marjoke Het maakt ons stil en verdrietig afscheid te moeten nemen van onze lieve vriendin Ria In zoveel herinneringen blijf je bij ons. Eltjo en Hany Buringh-Poleij en kinderen Na een langdurige ziekte is overleden de moeder van onze vriend Sander Ria van Hekken-de Koeijer Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Jeroen Adriënne Kees en Lilian Marijn Edward Jean Niek Ton Martin Mariëlle Bianca Miranda Linda Met verdriet hebben we kennis genomen dat, na een lang ziekteproces is overleden onze vriendin Ria van Hekken-de Koeijer Haar jarenlange vriendschap zullen we niet vergeten. Wij wensen Leo en de kinderen veel sterkte en Gods zegen toe. Bert en Els Tromp en kinderen Mijn God zal in al Uw behoeften naar zijn rijkdom heerlijk voorzienin Christus Jezus. Filippenzen 4:19 Na een lang, liefdevol en zorgzaam leven hebben wij, na een kort ziekbed, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Cornelia Adriana Meeusen-Polderman Geboren 17 Augustus 1912 Overleden 4 Mei 2011 Weduwe van Jan Jacobus Meeusen A löMaart 1901 t3Junil949 Arnhem: Sara Temeuzen: Ad en Manna Jan en Kiki, esse Frank Oost-Souburg: Jo-Ann Richard Esther, Sharon Jeffrey Daniel Vlissingen: Kees en Gerda Lisette en Kees-Jan Marcel en Naomi Correspondentieadres: C Meeusen, Gerard Douiaan 13,4382 RA Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 9 mei van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaart centrum H Jobse Bachweg 2 te Middelburg. Wij zullen onze moeder en oma in besloten kring begraven. "bij U schuil ik" Psalm 143: 9 Bedroefd geven we u kennis dat heden de HEERE van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader groot- en overgrootvader Pieter Peene echtgenoot van Jacoba Moens Na een geduldig gedragen ziekbed is hij op 88-jarige leeftijd overleden. Dankbaar zijn we voor alles wat hij al die jaren voor ons heeft betekend. Middelburg: J. Peene-Moens Lelystad: Lourien Hotting-Peene Cor Hotting Oudenbosch: Adriana Boerke-Peene Gerard Boerke Borssele: Jan Peene Marja Peene-Geijtenbeek Middelburg: Paul Peene Marjolein Peene-Joosse Klein- en achterkleinkinderen 5 mei 2011 Beneluxlaan 21,4334 GH Middelburg Onze man en vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren, D.V. zaterdag 7 mei van 16.00 tot 16.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3,4335 CS Middelburg. In deze kerk wordt maandag 9 mei om 12.45 uur een rouwdienst gehouden en aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Hier is na afloop gelegenheid om te condoleren. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32