GroenRiJK# Donaufietsreis van Passau naar Wenen LHZ Vlinderorchidee Prijskraker Kamerhortensia Prijskraker Prijskraker Moederdag open Kruidenrek Anouk Zomerbloeiers in terraspot van 1.4r§9 voor Vlinder keukenkruiden Pluktomaat Lezersprijs* m pzc.nl/webwinkel 9-daagse fietsreis over één van Europa's populairste fietspaden Phalaenopsis. Met 2 bloemtakken. Diverse kleuren. Potmaat 13 cm. Per stuk Hydrangeamacrophylla. Diverse kleuren. Potmaat 14 cm. van 12.00 tot 17.00 uur donderdag 5 mei 2011 Hout. 38x28 cm. Incl. olie- en azijnfles en kruiden potjes. excl. inhoud en planten. Diverse soorten, Potmaat 29 cm. Perstuk Metaal. 39x28 cm. Diverse soorten. Potmaat 12 cm. Per stuk 1,99 Pick-a-Tom. Potmaat 14 cm. Ma. t/mvrij. 10:00 - 21:00 uur Za. 09:00 - 17:00 uur Zo. 12:00 - 17:00 uur GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl Met deze fietsreis biedt Oad u de mogelijkheid het stroomgebied van de Donau per fiets te leren kennen. De Donauradweg voert u langs oude kastelen, kloosters en via pittoreske dorpjes naar de prachtige wereldstad Wenen. Dag 1: U start uw fietsreis in Passau, waar u alle benodigde informatie ontvangt. Dag 2: Op de eerste fietsdag passeert u Obernzell en fietst u naar Schlögen, waar de Donau de beroemde bocht maakt. Dag 3: Vandaag vervolgt u uw fietsreis via Kaiserau, het oude schippersstadje Aschach en Ottensheim naar de levendige stad Linz. Dag 4: Via Mauthausen fietst u naar Baumgartenberg waar u een prachtige kerk kunt bezichtigen, vervolgt uw tocht via Mitterkirchen naar het klooster in Dornach, om uw reis vandaag te beëindigen in Ardagger, Bad Kreuzen of Grein. Dag 5: Na het ontbijt stapt u weer op de fiets om via het schippersstadje Grein, Persenbeug en Marbach naar de plaats Melk, met de beroemde barokkerk, te fietsen. U overnacht vandaag in Leiben of Melk. Dag 6: U fietst door het mooie Wachau richting Dürnstein en Krems, een historisch stadje dat op de Unesco Werelderfgoedlijst staat, naar het pittoreske wijnstadje Traismauer. Dag 7: Door een prachtige omgeving fietst u via de Romeinse stad Tulln, hetTullner feld en het mooie Wienerwald naar Greifenstein, een buitenwijk van Wenen. Hier kunt u uw huurfiets inleveren. U reist vervolgens met de S-Bahn door naar Wenen. Dag 8: Vandaag heeft u nog de gelegenheid om de mooie stad Wenen te bezichtigen. Ontdek de vele musea en prachtige paleizen en wandel door de parken. Dag 9: Ongetwijfeld vol indrukken is er een einde gekomen aan uw reis. U reist per bus of trein weer terug naar Passau. De routes variëren in lengte van ca. 40 tot 60 km per dag en gaan veelal over vlak terrein en licht heuvelachtige gebieden. U overnacht naar keuze in cat. A hotels, dit zijn 3-of4-sterren hotels (reisnr. LRAT01-01) of cat.'B hotels, dit zijn middenklasse hotels of typische Oostenrijkse 'gasthofen' (reisnr. LRAT01-02). Vertrek: 10 juli - 23 augustus vanaf €395,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer in cat. B accommoda ties. Extra bij te boeken: huurfiets 55 p.p., elektrische huurfiets 152 p.p. (op aanvraag) en halfpension 125 p.p. Prijzen overige periodes, kamertypes en verlengingsnachten in Passau en Wenen op aanvraag. Inclusief: 8 overnachtingen o.b.v. logies ontbijtbuffet bagageservice tot Wenen S-BahnticketGreifenstein-Wenen U-Bahnticket Wenen bustransfer van Wenen naar Passau kaartmateriaal en route informatie (onbewaakte) parkeergelegenheid in Passau. Exclusief: entree voor bezienswaardigheden onderweg evt. veerbootovertochten transfer eigen fiets per S-Bahn (ca. 3 per fiets) bustransfer eigen fiets Wenen naar Passau ca. 18 per fiets excl. verzekering) treintransfer van Wenen naar Passau 6,50 p.p. (opgeven bij boeking) treintransfer eigen fiets Wenen- Passau (ca. 5 per fiets excl. verzekering) transfer van/naaf het treinstation Autobahnvignet en eventuele parkeer- en tolgelden Calamiteitenfonds reis-en/of annuleringsverzekering administratiekosten. Informatie en reserveren: Zie onze webwinkel voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 (0,15 pm). Vermeld bij reservering het reisnummer LRAT01-01 of LRAT01-02. REIZEN! categorie reizen (rondreizen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78