PZC .nl/abonnee Artticoak De Tweede Wereldoorlog Exclusief moederdag aanbod: 2e kaart gratis voor de hitmusical Petticoat! Simon Wiesenthal Collection WO II [du HD en kleur Soldaat van Oranje - de biografie Nederland tijdens de Tweede Wereldoorlog pzc.nl/webwinkel donderdag 5 mei 2011 Op 8 mei is het weer Moederdag.... Dé dag waarop u uw moeder verwent met ontbijt op bed, liefde en een welverdiend cadeau! Speciaal voor u als abonnee doet PZC er nog een schepje boven op: een exclusieve aanbieding voor de hitmusical Petticoat waarbij u elke 2e kaart gratis ontvangt. U betaalt dus slechts 29,50 i.p.v. 59,- per kaart. Een uniek moederdag cadeau dus! Petticoat (met o.a. Chantal Janzen en Freek Bartels) vertelt het verhaal van het Groningse plattelandsmeisje Pattie dat graag wegdroomt in haar (fantasie) toekomst maar ook daadwerkelijk de stoute schoenen aantrekt en haar droom najaagt. In de voorstelling komt de bijzondere band die Pattie heeft met haar moeder sterk naar voren. Dit brengt veel liefdevolle emotie met zich mee. Laat uw moeder meeslepen met dit humoristische en ontroerende verhaal en trakteer haar op dit originele cadeau! 2e kaart gratis Bestellen Dit bijzondere moederdagcadeau is online te bestellen via www.musicals.nl/moederdag. Hier vindt u tevens alle voorstellingsdata. Maak bij boeking gebruik van de prijssoort 'Moederdag'. U kunt ook telefonisch bestel len via 0900 1353 (45cpm), o.v.v. 'Moederdag'. Deze aanbieding is geldig voor voorstellingen op zondag- t/m donderdagavond in: Stadsschouwburg Enschede nieuwe Luxor Theater Rotterdam Stadsschouwburg Utrecht Koninklijk Theater Carré in Amsterdam (alleen 20 en 21 juli) Deze aanbieding is boekbaar t/m 31 mei 2011. Voor deze actie is een beperkt aantal kaarten beschikbaar, dus bestel snel want op=op! Actievoorwaarden: Aanbieding is boekbaar t/m 31 mei 2011. Deze actie is online alleen te boeken via de actielink en als uw browser cookies accepteert. Maak gebruik van de prijssoort 'Moederdag' om de actie te boeken of bestel telefonisch via 09001353 (45cpm) onder vermelding van 'Moederdag' als deze pnjssoort niet verschijnt. Aanbieding is geldig voor voorstellingen van zondag- t/m donderdagavond in Stadsschouwburg Enschede, nieuwe Luxor Theater Rotterdam. Stadsschouwburg Utrecht. Aanbieding is geldig op woe 20 en don 21 juli in Koninklijk Theater Carré Amsterdam. Minimaal 2 en maximaal 8 kaarten per boeking. Geldig voor le en 2e rangs kaarten. Geen restitutie op gemaakte reserveringen en met boekbaar in combinatie met andere aanbiedingen. Joop van den Ende Theaterproduc ties behoudt zich het recht de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen. Voor deze actie is een beperkt aantal kaarten beschikbaar en op=op. ABONNEE Fotografie: Deen van Meer VOORDEEL Si? Deze exclusieve dvd-box laat u een zestal uitzonderlijke documentaires zien over het Joodse volk voor, tijdens en na de Tweede Wereldoorlog. Twee titels zijn zelfs met een OSCAR® voor beste documentaire bekroond! Genocide (Oscar) Liberation (Oscar) The Long Way Home Unlikely Heroes In search of Peace I Have Never For gotten You (biografie van Simon Wiesenthal) Speelduur totaal 645 minuten. Engels gespro ken, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs €40,05 Lezersprijs 24,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Ervaar de Tweede Wereldoorlog als nooit tevo ren met dit gloednieuwe historische overzicht in high definition en kleur! Met de modernste technieken en nieuwe onthullingen biedt W02 in HD Kleur letterlijk en figuurlijk een nieuwe blik op de Tweede Wereldoorlog. 6 dvd's, speelduur ca. 13 uur. Adviesprijs €50,05 Lezersprijs €29,95* 'Exclusief 4,95 verzendkosten Erik Hazelhoff Roelfzema is een icoon. Tijdens WO II groeit hij uit tot DE verzetsheld van Nederland. Deze documentairebox toont wie hij was en wat hij heeft gedaan. Inclusief een 24 pagina's tellende biografie! Dvd 1: Documentaire over zijn leven Dvd 2: Zijn laatste interview op Hawai, de herdenkingsdienst en "the making off" van de musical. Nederlands gesproken, 205 minuten, kleur/zwart wit. Exclusief voor lezers van deze krant nu met bonus-dvd 'Verzet in Nederland' Adviesprijs €24,05 Lezersprijs 19,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Bekijk dit buitengewoon unieke beeldverslag van Nederland tijdens de Tweede Wereldoor log. Beelden van de mobilisatie en de gevol gen van de eerste gevechten met de Duitse vijand, Dolle Dinsdag, het voedselbombarde- ment, Operatie Market Garden, de bevrijding en de Canadese intocht en nog veel meer. Dit zeer bijzondere beelddocument met veelal nooit eerder vertoond materiaal biedt u een indringend en aangrijpend portret van ons land in oorlogstijd! Speelduur ruim 5 uur, Nederlands gesproken. Adviesprijs 44,05 Lezersprijs 19,95* 'Exclusief 4,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68