Üysrlödsji Giel Castenmiller Giel Castenmiller Giel Castenmiller Opa Cas Michaël Eduardus Castenmiller (Qf Giel Castenmiller Giel Dag Giel 28 I familieberichten donderdag 5 mei 2011 ITIensenlinq.nl 3UF" "Mijn genade is u genoeg" Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Mina Cabboort gehuwd geweest met J. Brouwer in de leeftijd van bijna 88 jaar. J. Brouwer t C. Brouwer-Marits L. Brouwer t J. Brouwer-Klaassen B. de Bart-Brouwer J. de Bart t A. de Mui-Brouwer M. de Mul Neven en nichten Slechts enkele weken nadat hij bericht kreeg dat hij ongeneeslijk ziek was, is plotseling overleden onze broer GuiCjam BruëC Giet Goes, 31 oktober 1930 t Goes, 3 mei 2011 Qdu%ig is fern verder [ijden 6espaardge6(even. Francien Bruël Jan Bruël Onze dan/ingaat uit naar dofcterjoosse en de dames van Correspondentieadres: Familie Bruël p.a Oranjepad 30 4461 TP Goes Er is gelegenheid om van Giel afscheid te nemen op vrijdag 6 mei van 18.30 tot 19.30 uur in de rouwkamer van zorg centrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, die geleid wordt door pastor H. Buijssen, zal gehouden worden op zaterdag 7 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Wij ontvingen het droeve bericht dat Chimène, dochter van onze collega Marcel, is overleden. We leven erg mee met Marcel, Esther, Joey en andere familieleden en wensen hen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's team van het PAC van de PI Middelburg Na een periode, waarin we hebben mee geleefd met onze collega en medewerker Marcel en zijn gezin, kregen wij het bericht dat zijn dochter Chimène is overleden. We wensen hem, zijn vrouw Esther en zijn zoon Joey veel sterkte bij het verwerken van het gemis van hun dochter en zus. Directie en medewerkers van de PI Middelburg Een altijd vrolijke vrouw is van ons heengegaan. Op 88-jarige leeftijd is overleden onze lieve schoonzus en tante Elisabeth Hoekman-de Weerdt weduwe van Leen Hoekman We wensen kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Rinus en Toos Steenhart-Hoekman beiden in herinnering Middelburg: Piet en Sient Hoekman-Maartense Vlissingen: Nel Geerse Goes: Sam en Adrie Hoekman-Imanse Wilhelminadorp: Henk en Janny Butijn-Hoekman Neven en nichten Als er zoveel van je gehouden is, als je zelf zo lief hebt gehad, als je zoveel herinneringen achterlaat, is jouw leven zinvol geweest. Groot is ons verdriet van het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Jan Röber Hetty Röber-de Vin Anne, Onno en Angelique Nel Davidse-Hoogesteger Ben van de Voorde John, Edwin, Caroline neven en nichten Mijn geliefde neef is niet meer. Zeer bedroefd geef ik kennis van het plotselinge heengaan van Veel kracht voor de familie. Coba van de Vrede, Gerbrandylaan 144,4333 BM Middelburg Altijd stond je voor iedereen klaar, nooit een gemaar en bijna alles voor elkaar. Dat is nu helaas voorbij. Geheel onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom Corrie en Frans Roosmalen-Castenmiller Jan en Nel Castenmiller Ineke Jongepier-Castenmiller Jan Jongepier f neven en nichten Dag lieve Wat zullen we je missen! Dikke kus en knuffel van je kleinkindjes. Maikel, Ramon en Loïs Samen Verliefd waren we samen Getrouwd waren we samen Gewerkt hebben we samen Van onze kinderen en kleinkinderen genoten we samen Verdriet en geluk hadden we samen Gereisd hebben we samen Van de camping genoten we samen Nu reis je alleen, maar eens zijn we weer samen. Met verbijstering en ongeloof hebben wij totaal onver wacht afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa - Giel - *21 februari 1954 Middelburg f3mei2011 Middelburg: Jennie Castenmiller-Hoogesteger Brasschaat: Moniek en Robbert Verhagen-Castenmiller Maikel en Ramon Middelburg: Anouk en Jason Blommaert-Castenmiller Loïs Aemy en Kjell Johannes Postkwartier 10 4333 EE Middelburg Als je nog even bij Giel wilt zijn, ben je welkom op vrijdag 6 mei a.s. tussen 20.00 en 21.00 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Tevens kan op zaterdag 7 mei afscheid worden genomen van 12.00 tot 12.45 uur in rouwcentrum 'Middelburg'. Aansluitend zal om 13.30 uur de crematieplechtigheid worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Heb je geen kaart ontvangen, beschouw dit dan als een uitnodiging. Je bent van harte welkom. De Albert Heijn organisatie is geschokt door het plotse linge overlijden van onze collega Michael Castenmiller Wij herinneren Michael als een geliefde en inspirerende supermarktmanager. Albert Heijn was voor hem veel meer dan werk; het was zijn lust en zijn leven. Hij was de attente spil in het contact met onze medewerkers, klanten en buren. Wij zullen zijn inzet met hart en ziel missen en leven intens mee met zijn familie en vrienden. Directie Albert Heijn 1 Albert Heijn Met droefheid en ongeloof heeft ons het bericht bereikt van het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Michael Castenmiller Wij zullen Michael herinneren als een betrokken en geliefde collega en bovenal een levensgenieter die midden in de gemeenschap stond. Hij zette zich na ruim 38 dienst jaren nog iedere dag samen met zijn medewerkers, vol passie in om zijn klanten van dienst te zijn. Wij wensen Jennie, Moniek Robbert, Anouk Jason, familie en vrienden veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Collega's en oud-collega's Mil 4} Albert Heijn Albert Heijn Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde super marktmanager en vriend Michael Castenmiller Zijn innemende persoonlijkheid en toewijding zullen ons tot voorbeeld zijn. Ons hart gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe. Personeel Albert Heijn Veersche Poort Fazantenhof 18 é~r Middelburg /nf Albert Heijn :nééK Ome Giel Niet te bevatten, niet te geloven, woorden schieten te kort. Sjoerd en Mirella, Jits en Ferry Ons bereikte het droevige bericht van het plotseling overlijden van onze penningmeester We verliezen in hem een goede vriend en een goed bestuurslid. We wensen Jennie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte de komende tijd. Bestuur en leden Handbalvereniging ê.M.M. Verslagen door het verlies van onze penningmeester en trouwe supporter Vader van onze (oud)speelsters Moniek en Anouk. Veel sterkte gewenst namens' de Dames- en Heren selectie van H.V. E.M.M. Ineens ben je er niet meer. We kunnen het nog niet bevatten. Dag beste vriend, j we zullen je ontzettend missen maar nooit vergeten. Puk en Karin Daniëile en Sebastiaan Daphne en Serkan Yoni Nandi en Stefan v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 62