colofon zoeken-^vinden >«-reageren Henny Henny Compiet De Ui tvaart Informatie Hulplijn CTSCU; IIlensenlinq.nl amilieberichten IHenseniinq.nl donderdag 5 mei familieberichten 129 God's garden God looked around in his garden, and found an empty place He then looked down upon the earth and saw your tired face He put his arms around you and lifted you to rest God's garden must be beautiful he only takes the best Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, vader, opa, schoonzoon en vriend. Je zal altijd in onze gedachten blijven. Heden is van ons Henny Johannes Ludovicus Compiet echtgenoot van Rita Compiet-van Rie Hij overleed op 2 mei 2011 in cje leeftijd van 68 jaar. Sas van Gent: Rita Sas van Gent: Rudy en Ilonka Matthijs, Johnny, Marc Sas van Gent: Paul en Diane Anne, Roos Kloosterzande: Iris en Dennis Aardenburg: Ma van Rie Zandstraat 46,4551 LH Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Henny in het Familie Huis De Geslootene Boom, Kleine Markt te Sas van Gent, op vrijdag 6 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart (Sas van Gent), Markt 4 te Sas van Gent, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c teTemeuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze buurman en vriend. Zijn vriendelijkheid en behulpzaamheid zullen we niet vergeten. Wij wensen Rita, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Dennis, Jessica Romy Wil A Diana Carlo Diny Antoine José Heden bereikte ons het droevige bericht, dat onze oud-collega Henny Compiet is overleden. Henny is 28 jaar werkzaam geweest bij onderhoud. Zijn betrokkenheid met de afdeling tijdens zijn pensioen was groot. Wij zullen Henny blijven herin neren als een fijne collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De collega's maintenance Cargill Benelux B.V. Sas van Gent Na een moedige strijd is van ons heengegaan Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en vrijwilligers Wijkverening De Straete" Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jo Wisse Jo was het meest aantal jaren lid van onze vereniging. Wij wensen de familie Van de Woestijne- Wisse veel sterkte toe. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren Zoals zwaluwen vrij vliegen in de vlucht vliegt hij naar de eeuwige wereld boven ons, waar hij voor altijd over ons zal waken. Met veel verdriet, houden wij voor altijd van jou, papa. t Roger De Winter Zaakvoerder restaurant "De Langoustine" Knokke f Antwerpen 23/04/1955 - t Heille Sluis 02/05/2011 Dit melden u Katrien Bernaerd Bert De Winter Nick De Winter Bonny De Winter-Bosschaerts Robert en Geneviève Bernaerd-Decock Zijn zus, broer, schoonbroers, schoonzus, neven en nichten. De families De Winter-Bemaerd-Bosschaerts-Decock zijn echtgenote; zijn zonen; zijn mama; zijn schoonouders; De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden in de kerk H. Margareta, Maurice Lippensplein 1 te Knokke-Heist (nabij het station) op maandag 9 mei 2011 om 11 u. Daarna wordt Roger ten ruste gelegd op de centrale parkbegraafplaats te Knokke-Heist. DIT BERICHT GELDT ALS ENIGE KENNISGEVING Rouwadres Hoge Weg 4,4524 KG Sluis Restaurant "De Langoustine" Van Bunnenplein 10, 1 ste verdiep, 8300 Knokke-Heist rouwleiding marina neirinck lissewege 050/54.67.40 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en klein omaatje Rica Oomens-Willart echtgenote van Louis Oomens Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Hulst: Louis Oomens Axel: Kitty en Jo van Waesberghe-Oomens Axel: Joska en Veronique V van Waesberghe-Hamelink Michaël Timothy en Aricale van Waesberghe-Boers Job, Nina Micha van Waesberghe en Susan Foley Cathinka en Jeroen van de Rijt-van Waesberghe Juliette, Faylinn Asten: Martin en Jacqueline Oomens-Hagenaars Etten-Leur: Joekie en Iwan Verburg-Oomens Jesper Tilburg: Nikie Oomens en Guido Robertz 2 mei 2011 Correspondentieadres: Blaauwe Hofke 6,4561 NV Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 10 mei om 14.00 uur in de kapel van Verzorgingscentrum de "Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Na afloop van de begrafenisplechtigheid bent u uitgenodigd voor een samenzijn in Brasserie De Halve Maan, Stationsplein 6 te Hulst. Heikant: Washington: Axel: Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu StJchöng Centrum voor Uitvaartlnformaöe Alle overlijdensberichten op internet Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfemilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29