Bezorger worden is zo gek nog niet! 38 Meld u aan als gastgezin om ruim twee weken in de zomervakantie een kind op te vangen. Een kind dat zonder uw hulp genoodzaakt is thuis te blijven in een vaak troosteloze omgeving. Geeft u haar een kans op ruim twee Voor 6 winnaars: een weekend in een Best Western hotel in Nederland naar keuze (voor 2 personen t.w.v. 250 euro) www.europakinderhulp.nl info@europakinderhulp.nl Bel on 8 627974 Bel de oplossing door naar: 0909-5010105 Zo doet u mee! maandag 2 mei 2011 Janni Addink bezorgerster sinds 2009 Vanaf het moment dat Janni 15 jaar werd, bezorgt ze de regionale krant. Dat is nu al bijna 2 jaar geleden. Het bezorgen bevalt haar prima. "Natuurlijk was het in het begin wel even zwaar om zo vroeg op te staan, maar ondertussen ben ik er helemaal aan gewend hoor! En ik verdien per uur meer dan mijn klasgenoten die andere bijbaantjes hebben, dus ik heb dat vroege opstaan er wel voor over!" Janni zit in 4 HAVO en moet 's ochtends twintig minuten fietsen naar school. "Nadat ik de kran ten heb gedaan heb ik altijd nog drie kwartier tijd om te ontbijten en mijn make-up te doen. "Ik zit 's ochtends lekker fit op school!" Als ik op school aan kom zie ik altijd heel veel slaperige gezichten, daar heb ik dan helemaal geen last meer van. Ik zit 's ochtends lekker fit op school!" Op zaterdag kost het Janni altijd wat meer moeite om op te staan. "Wel is het erg lekker dat ik dan na het bezorgen weer warm in bed kan kruipen. Soms loop ik op zaterdag in mijn pyjamabroek mijn wijk. Dan kan ik nog sneller terug in bed!" Lijkt het bezorgen van de krant jou ook zo gek nog niet? Kijk dan eens op www.bezorgers.nl Het voordeel van bezorgen is volgens Janni dat je in het weekend niet hoeft te werken. "Ik houd heel erg van zingen en theater maken. Op zaterdag speel ik op allerlei evenementen met de musicalvereniging waar ik lid van ben. Het is wel heel fijn dat ik dan geen rekening moet houden met andere verplichtingen en kan doen wat ik leuk vind." VOOR GOEDE DOELEN -Eindhoven) Tel mee en win! Maak kans om één van de zes winnaars te zijn. Tussen de ru brieksadvertenties op de kleintjes pagina's in deze krant zijn blokjes geplaatst waarin een of meer keren dit kroontje is afgebeeld. De opdracht die volbracht moet worden om kans te maken op de mooie prijs luidt als volgt: Tel het aantal keren dat het kroontje in deze krant is afgebeeld. Attentie! Alleen elke afbeelding van DIT kroontje telt. Andere kroon tjes die toevallig ook in deze krant staan, tellen niet mee. En let op: Het kroontje in dit aankon- digingsblok telt wel alvast mee. Tel al déze kroontjes in de krant van vandaag en bel het gevonden aantal door naar 0909-5010105 U kunt bellen tot en met woensdag 4 mei a.s. Geldig: Enkel in het weekend te boeken, tot 1 oktober 2011 en op basis van voucherbeschikbaarheid. Geldig bij alle Best Western hotels in Nederland. Best Western Hotels bestaat in Nederland uit 45 hotels; wereldwijd,meer dan 4200 hotels in 80 landen. Voor meer informatie: www.bestwestern.nl ■•■.v.. I Best Western Dam Square Inn (Amsterdam) Nagenieten van Koninginnedag in een relaxte, rustieke en landelijke omgeving? Of houdt u meer van een gezellige stad met winkels en restaurants? Bij Best Western bent u aan het goede adres. Met zijn kwalitatieve 3* en 4* hotels door het hele land is Best Western één van de grootste hotelmerken in Nederland. U vindt de hotels in moderne gebouwen, oude koetshuizen en monumentale panden uit de 19e eeuw. Verschil moet er tenslotte zijn! leder hotel heeft zijn eigen persoonlijkheid en sfeer. Het arrangement voor twee personen bestaat uit twee overnachtingen in een tweepersoonskamer, inclusief tweemaal ontbijt. Best Western Parkhotel Putten (Putten) IBest Western Hotel Scholtenhagen (Enschede-Haaksbergen) J? Best Western Hotel de Zwaan (Zwolle-Raalte) I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 70