361 sport
Ando wereldkampioene kunstrijden
maandag 2 mei 2011
fc- PAARDENSPORT
unr vrzm mmi
ATLETIEK
Vlissingen. Oranjeloop. 6.5 km Mannen: 1.
Erwin Harms (Nieuw Sint Joosland) 21.22, 2.
Huub van Noorden (Yerseke) 22.51, 3. Henk
Smallebrugge (Zwolle) 23.04, 4. Robin Hofland
(Vlissingen) 23.07, 5. Willem de Korte (Aagte
kerke) 23.37, 6. Arjo Verhage (Aagtekerke)
23.50, 7. Bart de Koster (Middelburg) 23.56,
8. Pieter Verhulst (Aagtekerke) 24.22, 9. Cas
Tuithof (Vlissingen) 24.43, 10. Niek Wieland
(Axel) 25.17.
Vrouwen: 1. Anjolie Engels (Middelburg)
24.07, 2. Katinka van den Berge (Serooskerke)
29.05, 3. Sonja Boogaard (Middelburg) 30.23,
4. Jannie de Vries (Vlissingen) 30.52, 5. Marian
van Dijk (Middelburg) 31.07, 6. Anja Vogel
(Middelburg) 31.31, 7. Jacqueline de Bree
(Middelburg) 32.55, 8. Licille Seuss (Vlissin
gen) 33.55, 9. Ellie Westerweele (Vlissingen)
33.58, 10. Anja Dijkhuizen (Waddinxveen)
34.04. 3.5 km Mannen: 1. Thierry Belt (Hoog
land) 11.27, 2. Gino Harinck (Souburg) 12.26,
3. Harmen Schot (Middelburg) 12.47. Vrou
wen: 1Dewi Kareis (Breskens) 16.17, 2. Nico
le Bakx (Vlissingen) 17.02, 3. Sanne Bakx (Vlis
singen) 17.03.
BASKETBAL
Mannen. Eerste divisie Final Four.
BC Vlissingen - BV Penta 77-80, Rotter
dam 2 - Jugglers 85-71.
Hoofdklasse: Tracks - Virtus 48-90.
Overgangsklasse A: Pendragon 2 - WSC
76-66. 2e klasse: Scheldesport 3 - Smokkel-
hoek 3 86-55.
Vrouwen. Overgangsklasse A: Octopus - Vos-
senberg 44-67, Pendragon 2 - Scheldesport
51-61. 1e klasse: Volharding - BV Souburg 2
53-52
Leipzig. Internationaal concours, finale FEI
World Cup. Dressuur, wereldbekerfinale,
kür: 1Cornelissen (Ned) Jerich Parzival
84,804 procent, 2. Zu Sayn-Wittgenstein
(Den) Digby 80,036, 3. Salzgeber (Dui) Her-
zrufs Erbe 78,821, 4. Gal (Ned) Sisther de Jeu
77,393, 5. Werth (Dui) Satchmo 77,143, 6. Kit
tel (Zwe) Watermill Scandic HBC 76,375; 8.
Minderhoud/Exquis Nadine 74,321.
Finale wereldbeker vierspannen. Eindstand,
na twee ronden: 1. Exell (Aus) 242,12, 2. Do-
brovitz (Hon) 247,52, 3. Chardon (Ned)
254,88' na kwalificatieronde: 4. Eriksson (Zwe)
133,10, 5. Ulrich (Zwi) 139,07, 6. Von Stein
(Dui) 140,76, 8. Koos de Ronde 151,32.
Springen, Grote Prijs, na barrage (niet tel
lend voor WB): 1. Lynch (Ier) 0-38,10, 2. Two-
mey (Ier) Romanov 0-38,24, 3. Ward (VSt)
Rothchild 0-38,37, 4. Staut (Fra) Zeta de Hus
0-38,57, 5. Rozier (Fra) Randgraaf 0-39,72' zon
der barrage: 10. Gerco
Schröder/Eurocommerce Seattle 4-73,03, 15.
Smolders/Warrior 4-74,41
Kloosterzande. Concours hippique De Hon-
teruiters. Dressuur paarden. Z1 /Z2: 1Liset-
te den Dekker, Hinde (Honter.) 224; 2. Maartje
Eibers, Willow (Honter.) 224; 3. Lisette den
Dekker, Vesta, 209. M2:1Nancy Aarsen, Zaffi-
ra (Oranjer.) 180; 2. Stine Simonsen, Zirio
(Hulst) 178; 3. Yorick Baecke, Rijo (Vlakter.)
168. M1: 1. Stephanie de Frel, Bromelia
(Hulst) 219; 2. Evelien de Kesel, Bonaire van 't
Kroonhof (Haringr.) 192; 3. Ivan van Leuven,
Zandora (Oranjer.) 189. L2: 1. Kurt Stevens,
Secretaris (Oranjer.) 201; 2. Evelien de Kesel,
Woodstock, 197; 3. Sandy de Poorter, Amou-
reux (PSV Wst-Zws-VI.) 195. L1: 1. Ingrid Ver
burg, Bibaldi (De Eendracht) 200; 2. Joly Bras-
Jochenms, Carnaval Z, 38,77; 3. Annek van der
Linde, Quasito Z (weelr.) 0/0/38,77. L: 1. Bob
by Klootwijk, Zirkoon, 0/0/38,84; 2. Kevinjo-
chems, Hanter (Achtmaal) 0/0/39,32; 3. Anne
van Prooien, Wiwaldi (Numansdorp)
0/0/39,79. Pony's L cat. DE: 1. Robin Ubaghs,
Zemo's Ed (Nieuw- en Sint Joosland)
0/4/44,59. M cat. DE: 1. Robin Ubaghs, Ze
mo's Ed, 4/64,62.
SKEELEREN
Emmeloord. KPN Inline Cup. Beloften. 13.
Antwan Tolhoek (Yerseke), 23. Niels Steenbak
ker (Biggekerke). A-rijders: 1. Bart Swings, 4.
Erwin Mesu (Middelburg).
Oldebroek. Masters: 15. Patrick Tolhoek (Yer
seke). Beloften: 12. Niels Steenbakker, 13. Ant
wan Tolhoek, 15. Andries Minderhoud (Waar
de). A-rijders: 5. Niels Mesu.
TENNIS
München (Dui). Mannen. Finale: Davidenko
(Rus/7) - Mayer (Dui/5) 6-3 3-6 6-1.
Estoril (Por). Mannen. Finale: Del Potro
(Arg/8) - Verdasco (Spa/2) 6-2 6-2.
Belgrado (Ser). Mannen. Finale: Djokovic
(Ser/1) - Feliciano Lopez (Spa) 7-6 (4) 6-2.
WIELRENNEN
Larciano. GP Industria en Artigianato. 1. Vi-
cioso (Spa) 200 km in 5.02.19, 2. Visconti
(Ita), 3. Fineto (Ita).
Frankfurt. Rund um den Finanzplatz Esch-
born-Franfurt. 1. Degenkolb (Dui) 201,5 km
in 4.50.49, 2. Baugnies (Bel), 3. Matthews
(Aus), 4. Commeyne (Bel), 5. Pichon (Fra), 6.
Marcato (Ita), 27. Bellemakers, 61. Slagter, 66.
Hoogerland.
Oviedo. Ronde van Asturië. Derde etappe,
Alanya: 1. Van Hummel (Ned) 157,8 km in
3.22.59, 2. Greipel (Dui), 3. Petacchi (Ita), 4.
Farrar (VSt), 5. Forero Carrero (Col), 6. Davis
(Aus), 7. Van Dijk, 9. Veelers, 79. Van Zand
beek, 86. Chaigneau, 115. Verschoor, 125. Tim
mer 2.48. Eindklassement: 1. Efimkin (Rus)
33.45.48, 2. Zeits (Kaz) 1.13, 3. Pinot (Fra)
1.33, 4. Peterson (VSt) 1.50, 5. Wurf (Aus)
2.17, 6. Huzarski (Pol) 11.12, 46. Van Zand
beek 50.46, 61. Van Dijk 1.17.27, 94. Timmer
1.21.21,106. Chaigneau 1.26.57,115.
Veelers 1.35.24, 128. Van Hummel 1.44.42,
133. Verschoor 1.45.12.
Breda. Oranjeronde. Jeugd.
Categorie 1: 1. Shirin van Anrooij (Kapelle), 6.
Floris Kristalijn (Nieuwerkerk), 7. Twan Schrier
(Waarde), 9. Lisanne de Munnik (Kapelle). Cat
4: 7. Mick van Dijke (Wissenkerke), 8. Tim van
Dijke (Wissenkerke). Cat 5: 3. Claudia Jonge-
rius (Burg Haamstede), 8. Timo de Jong
(Goes). Cat 6: 3. Jarno Mobach (Philippine), 6.
Nick Janssen (Borssele)7. Martijn de Brouwer
(Koewacht). Cat 7: 5. Maurits de Waal (Kloetin-
ge), 6. Erik Boer (Wolphaartsdijk), 7. Denise
Gunst (Yerseke).
Netersel. Cat 1. 1. Shirin van Anrooij (Kapel
le).
VOETBAL
ZATERDAG
Eerste klasse C: Oranje Wit - Alblasserdam
5-1, GPC Vlissingen - Schelluinen 3-1, Roda
Boys/Bommelerwaard - WGZ 3-1.
Achrlles Veen 24 17 3 4 54 71 - 25
Oranje Wit 24 14 6 4 48 52- 29
Alblasserdam 24 13 4 7 43 68- 36
BILJARTEN
Driebanden. Eredivisie. Delta/Fast - Twente-
visie 6-2: Eddy Leppens - Christian Rudolph
50-24, 26; Jean Paul de Bruijn - Anno de Klei
ne 50-32, 24; Peter de Backer - Dave van Geel
50-28, 28; Glenn Hofman - Stefan Lenting
45-50, 39.
Van Donge De Roo - Garage Verbrugge
Hyundai 8-0: Dick Jaspers - Martin Spoor-
mans 50-25, 14; Martin Horn - Ronny Daniëls
50-32, 35; Jean van Erp - Kees Wittens 50-39,
33; Ruud Nieuwenburg - Raymund Swertz
50-48, 58.
Tweede divisie. Pearle Opticiens - Teletroni-
ka 8-0: Jens van Dam - R. Vermeiren 40-38,
43; Pascal Claus - Paul Bruneel 40-34, 50;
Etienne van Damme - H. Hanegraaf 35-33, 40;
Dion Bergmans - Cees Jochems 35-23, 36.
's Lands Welvaren 1 - Eekhoorn 2 2-6: Luc
Peeters - Harrie Cas 31-40, 45; Ronald van
Geyt-Jerry Hermans 16-40, 28; Rinus Pankow
- Anjo Krijnen 35-26, 69; Jaap hameling - Mi
ke van Teteringen 25-35, 55.
Derde divisie, 't Tapperijke - Steketee Schil
ders 6-2: Johan Embregts - Tonny van Iwaar-
den 35-33, 52; Edwin Adriaanse - Kimmo Pan
kow 33-35, 65; Martin Steketee - Johan van
Ginneken 30-25, 45; Cees Broos - Rinus Kra
mer 30-17, 53.
Vierde divisie, 's Lands welvaren 3 - Aarts-
bouw 4 2-6: André Schouwenaar - Kees v.d.
Beemd 21-30, 55; Sylvia Eckel - Wil Aarts
25-23, 59; Wim Walraven - Pierre Verpalen
14-25, 61; Markees Joosse - Piet Knobel
12-20, 51 Stuc. Bedr. Kanters - 3B-SD Hy-
drozorg 6-2: Wim Kanters - Sjaak de Visser
30-24, 76; Ivo Stolting - Jan Suykerbuyk
14-25, 31; Walter Smolders - Piet Kox 25-11,
59; Jos Broeders - John Hatzman 20-10, 40.
MOTORCROSS
Rilland. Clubcross. 50 cc: 1. Rick Stouten,
100 punten (klasseringen in de manches 1+1).
65 cc kleine wielen: 1. Lucas Dhanis, Terneu-
zen, 100 (1+1); 2. Jason de Jong, Vlissingen,
92 (3+2); 3. Job van Strien, Dirksland, 92
(2+3). 65 cc grote wielen: 1. Brian Vermeulen,
Klundert, 97 (2+1); 2. Jayden Hoek, Oost-Sou
burg, 97 (1+2); 3. Lars Groenendijk, Klundert,
90 (3+3). 85 cc kleine wielen: 1. Stan Brons,
's-Heer Abtskerke, 100 (1+1); 2. Pim van
Strien, Dirksland, 94 (2+2); 3. Laurens de Rid
der, Kuitaart, 90 (3+3). 85 cc grote wielen: 1
Bas van Strien, Dirksland, 100 (1+1); 2. Jo-
chem van den Dorpel, Kapelle, 94 (2+2); 3.
Lars Geuze, Nieuwerkerk, 90 (3+3). Clubklas
se: 1. Danny Vermeulen, Klundert, 95 (1+3);
2. Jaco de Laat, Klundert, 92 (3+2); 3. Nico
Groenendijk, Klundert, 89 (7+1). Veteranen:
1. Andre van Sundert, Etten-Leur, 95 (3+1); 2.
Ad Geldof, Oostkapelle, 90 (4+2); 3. Jacco Bol,
Schore, 85 (2+8). MX 1 junioren: 1. Martijn
Sanders, 100 (1+1); 2. Marco Oreel, Oost-Sou
burg, 94 (2+2); 3. Peter Hoogenboom, Noor-
dwelle, 90 (3+3). MX 2 junioren: 1. Mike Bee-
kers, Etten-Leur, 95 (3+1); 2. Jeroen Geleijns,
Moerdijk, 93 (1+4); 3. Guido Boone, Oost-Sou
burg, 92 (2+3). MX 1 senioren: 1. Erik van der
Wekken, Zierikzee, 100 (1+1); 2. Dennis Schel-
leman, Zuiddorpe, 94 (2+2); 3. Robert Jans-
sens, Rilland, 90 (3+3). MX 2 senioren: 1.
Mark Goossens, Putte, 95 (1+3); 2. Thomas de
Ridder, Kuitaart, 94 (2+2); 3. Marco Pennings,
Tholen, 50 (-+1).
MOTORSPORT
Estoril. Grote Prijs van Portugal. MotoGP: 1
Pedrosa (Spa) Honda 45.51,483, 2. Lorenzo
(Spa) Yamaha op 3,051, 3. Stoner (Aus) Honda
7,658. Stand WK na drie races: 1. Lorenzo
65 punten, 2. Pedrosa 61, 3. Stoner 41. Mo-
to2: 1. Bradl (Dui) Honda 44.40,765, 2. Simon
(Spa) Honda 0,147, 3. Takahashi (Jap) Honda
6,188. Stand WK: 1. Bradl 61, 2. lannone (Ita)
Honda 48, 3. Corsi 37. 125cc: 1. Terol (Spa)
Aprilia 41.21,986, 2. Corsi (Dui) Aprilïa 3,671,
3. Zarco (Fra) Derbi 4,466, Uitgevallen:
Iwema/Aprilia. Stand WK: 1. Terol 75, 2. Corsi
50,3. Folger 42,19. Iwema 4.
MOSKOU - Miki Ando heeft in Moskou haar tweede we
reldtitel kunstrijden veroverd. De Japanse schaatsster
zegevierde voor 14.000 toeschouwers met 195,79 pun
ten. Olympisch kampioene Kim Yu-Na uit Zuid-Korea
moest met 194,50 punten genoegen nemen met zilver.
Ze verspeelde in de vrije kür zaterdag de eerste plaats.
Het brons ging naar de Italiaanse Carolina Kostner
(184,68 punten).
pennixc, Pandour (Zundert) 187; 3. 3. Jasmijn
den Herder, Hot Stuff (Braanjenhoek) 186. Po
ny's M2 cat. CD: 1. Madeion Baas, Sebu
(Hulst) 196. M1 D: 1Janey Vermunt, Veens-
tra's Benton (Hulst) 170. Pony's L1/L2 cat.
DE: 1. Mieke Heren, Unbellevevable (Pr. Au-
vergne) 204. L1 cat. A: 1. Maudi Baas, Prins
Alex (Hulst) 168. Tweede proef paarden.
Z1/Z2:1. Lisette den Dekker, Vesta, 231; 2. Li
sette den Dekker, Hinde, 227; 3. Natasja van
Drongelen, Vivaldi (PSV Wst-Zws-VI.) 224. M2:
1. Yorick Baecke, Rijo, 205; 2. Nancy Aarsen,
Zaffira, 187; 3. Stine Simonsen, Zirio, 173.
M1:1. Stephanie de Frel, Bromelia, 200; 2. Eve
lien de Kesel, Bonaire van 't Kroonhof, 191; 3.
Corine Wondergem, Witchacella (De Een
dracht) 187. L2: 1. Kurt Stevens, Secretaris,
198; 2. Evelien de Kesel, Woodstock, 196; 3.
Sandy de Poorter, Amoureux, 192. L1: 1. In
grid Verburg, Bibaldi, 191; 2. Jasmijn den Her
der, Hot Stuff, 188; 3. Jolie Braspenninxc, Pan
dour, 187. Tweede proef pony's. M2 cat. CD:
1. Madeion Baas, Sebu, 204. M1 cat. D: 1. Ja
ney Verment, Veenstra's Benton, 176. L1/L2
cat. DE: 1. Miek Heren, Unbellevevable, 191.
L1 cat. A: 1Maudi Baas, Prins Alex, 176.
Nieuw- en Sint Joosland. Springen Stal de
Kroo. Paarden ZZ: 1Jelmer Hoekstra, Cario-
ka (Mifldelharnis) 0/0/34,86; 2. Bobby Kloot
wijk, Ultimo de Laubry (Brecht) 0/0/41,20; 3.
Dominique Greeve, Zenzation (Rucphen
4/77,16. Z: 1. Jelmer Hoekstra, Balisto,
0/0/36,29; 2. Wilma Stouten, Stouten's Supri-
se (Serooskerke) 0/0/36,29; 3. Leon Kuypers,
Markeers Zidi Gold (Breda) 0/0/36,45. M: 1
Bobby Klootwijk, Voldine, 0/037,87; 2. Kevin
Salida Luarca - Alto del Acebo: 1. Moreno
(Spa) 195 km in 6.12.55, 2. Sousa (Por) op
0.08, 3. Zaballa (Spa) 0.24, 4. Broco (Por) 0.34,
5. Suarez (Col), 6. De la Parte (Spa) 1.35.
Vierde etappe, Cafés Toscaf - Oviedo: 1Ca-
bedo (Spa) 181 km in 4.38.23, 2. Sutherland
(Aus) 0.11, 3. Gutierrez (Spa) 0.38, 4. Perez
(Spa) 0.41, 5. Infantino (Spa) 0.43, 6. Sjilov
(Rus). Klassement: 1. Moreno (Spa) 17.02.23,
2. Zaballa (Spa) 0.13, 3. Sousa (Por) 0.36, 4.
8roco (Spa) 0.47,5. Pasamontes (Spa) 1.40, 6.
Suares (Col) 1.46.
Ronde van Romandië. Vierde etappe, Aubon-
ne - Signal-de-Bougy, tijdrit: 1. Zabriskie
(VSt) 20,1 km in 27.57, 2. Porte (Aus) 0.02, 3.
Westra (Ned) 0.14, 4. Wiggins (GBr) 0.18, 5.
Martin (Dui) 0.27, 6. Talansky (VSt) 0.42, 7.
Kruijswijk (Ned) 0.43, 8. Evans (Aus) 0.44, 12.
Clement 1.00, 33. Weening 1.27, 42. Stamsnij-
der 1.38, 46. Ruijgh 1.47, 54. Flens 1.55, 72.
Keizer 2.08, 121. Van Winden 3.33, 134. Van
Leijen 4.10. Algemeen klassement: 1. Evans
13.00.58, 2. Martin 0.18, 3. Vinokoerov (Kaz)
0.19, 4. Pinotti (Ita) 0.31, 5. Intxausti (Spa)
0.41, 6. Weening 0.51, 22. Westra 1.42, 34.
Ruijgh 3.12, 40. Kruijswijk 3.30, 68. Van Win
den 7.46, 76. Keizer 9.27, 80. Clement 10.48,
115. Stamsnijder 26.04,123. Van Leijen 36.19,
126. Flens 37.56.
Ronde van Turkije. Zevende etappe, Tekiro-
va - Manavgat: 1. Guardini (Ita) 138 km in
3.05.37, 2. Van Hummel (Ned), 3. Farrar (VSt),
4. Greipel (Dui), 5. Petacchi (Ita), 6. Haedo
(Arg), 7. Van Dijk, 25. Veelers, 62. Verschoor,
103. Chaigneau 0.19, 132. Timmer 1.00, 135.
Van Zandbeek 1.11. Achtste etappe, Side -
Nivo Sparta -
24 12
6
6
42
46-
30
Zaamslag
24 13
1
10
40
48-
54
WGZ
24 11
6
7
39
42-
33
Stedoco
24 9
9
6
36
54-
28
GPC Vlissingen
24 10
6
8
36
38-
37
De Zwerver
24 9
3
12
30
47-
43
Roda Boys
24 9
3
12
30
56-
76
Schelluinen
24 7
6
11
27
36-
47
Bruse Boys
24 6
3
15
21
36-
52
Terneuzense Boys
24 5
6
13
21
21 -
48
Dauwendaele
24 2
0
22
6)
16-
93
Tweede klasse E:
SSV'65 -
DFC
3-2,
Oostka-
pelle - Duiveland 2
-2.
WC'68
24 14
5
5
47
39-
30
Arnemuiden
24 14
4
6
46
51 -
41
Dinteloord
24 13
6
5
45
49-
39
Nieuwdorp
24 12
4
8
40
59-
39
SSV'65
24 10
7
7
37
41 -
35
DFC
24 10
5
9
35
49-
41
Pelikaan
24 10
4
10
34
42-
39
Internos
24 9
'6
9
33
46-
53
Duiveland
24 7
9
8
30
45-
38
Serooskerke
24 9
2
13
29
39-
47
Zwaluwe
24 6
8
10
26
30-
38
De Noormannen
24 5
8
11
23
39-
55
Oostkapelle
24 5
7
12
22
34-
47
AZW
24 5
3
16
18
31 -
52
Vierde klasse B: Kruiningen -
O
11-1.
Halsteren
22 17
3
2
54
77-
20
Vosmeer
22 19
1
2
54
73-
17
Zierikzee
23 16
2
5
50
82-
18
Kruiningen
22 13
3
6
42
58-
26
SPS
22 12
5
5
41
64-
34
DVO'60
22 13
1
8
40
79-
50
Kogelvangers
22
13
4
5
39
56
- 20
Brouwershaven
22
8
2
12
26
43-
- 5/
Chrislandia
22
7
4
11
25
33-
63
SC Stavenisse
23
4
3
16
15
36-
- 74
Vrederust
22
2
2
18
8
22
- 74
WIK'57
22
2
2
18
8
11
95
Mevo
22
1
2
19
5
21
-107
ZONDAG
Eerste klasse C: Longa - WSC 0-1, Nemelaer -
Vlissingen 3-0, EFC - Brabantia 2-1, Theole -
Nuenen 2-1, Geldrop/Houta Bouw - Nulandia
2-0, RCS - Jeka 2-1, Best Vooruit - RKJW/Van
Dalsen Inter. B 3-5
Nuenen
24 14
5 5
47
51 - 31
Brabantia
24 14
4 6
46
53- 39
Vlissingen
24 13
5 6
41
37- 29
Geldrop
24
9
9 6
36
38- 30
Best Vooruit
24
9
6 9
33
39- 35
WSC
24
8
8 8
32
30- 31
Longa
24
8
6 10
30
35- 35
Jeka
24
7
8 9
29
37- 38
EFC
24
6
11 7
29
30- 31
Theole
24
9
2 13
29
36- 41
Nemelaer
24
7
7 10
28
26- 32
RKJW
24
8
3 13
27
54- 67
RCS
24
8
3 13
27
36- 49
Nulandia
24
8
3 13
27
34- 48
Tweede klasse E: Unitas - Temeuzen 0-1, Uni-
tas'30 - TSC 0-3, EBOH - Oosterhout 6-1,
RKsv RCD - Aardenburg 4-2, Roosendaal - Dub-
beldam 2-1, SC 't Zand -
Moerse Boys 2-0,
Goes - Halsteren 0-2.
Terneuzen
24 18
2 4
56
65- 21
Goes
24 15
4 5
49
59- 24
EBOH
24 14
4 6
46
50- 35
Roosendaal
24 13
5 6
44
39- 26
Halsteren
24 13
3 8
42
53- 39
TSC
24 12
5 7
41
49- 38
SC 't Zand
24 9
7 8
34
36- 35
Moerse Boys
24 9
6 9
33
40- 37
Aardenburg
24 9
4 11
31
38- 46
Unitas
24 7
3 14
24
40- 51
RKsv RCD
24 7
2 15
23
33- 71
Dubbeldam
24 5
6 13
21
30- 55
Oosterhout
24 4
7 13
17
36- 59
Unitas'30
24 3
2 19
11
28- 59
Derde klasse A: SC Gastel
- Steenbergen 1-1,
Axel - Victoria'03 0-0.
Dosko
20 14
2 4
44
52- 19
BSC
20 12
4 4
40
43- 21
HW24
20 12
4 4
40
39- 23
Zeelandia Mid.
20 10
4 6
34
46- 33
Internos
20 10
2 8
32
24- 22
Axel
20 6
7 7
25
33- 31
Victoria'03
20 7
4 9
25
25- 38
Alliance
20 7
3 10
24
32- 46
SC Gastel
20 5
7 8
22
20- 30
FC Bergen
20 6
3 11
21
30- 33
Steenbergen
20 4
5 11
17
24- 42
Hoeven
20 4
1 15
13
26- 56
Vierde klasse B
Odio - De Schutters
6-3.
Cluzona
20 13
4 3
43
55- 18
MOC17
20 12
2 6
38
41 - 24
Meto
20 10
6 4
36
34- 24
Luctor'88
20 9
8 3
35
35- 22
HSC'28
20 9
5 6
32
43- 37
Odio
20 8
7 5
31
43- 36
BW'63
20 9
3 8
30
55- 44
Grenswachters
20 8
3 9
27
35- 39
SC Kruisland
20 6
4 10
22
30- 37
De Schutters
20 4
4 12
16
23- 52
NSV
20 4
3 13
15
22- 42
Divo
20 3
1 16
10
24- 65
Vijfde klasse A: Groede - Corn Boys 2-1, Sluis
- Hoofdplaat 2-0, Schoondijke - Hulsterloo
1-1, SDO'63-Terhole 5-1.
IJzendijke
24 19
3
2
60
76- 14
Philippine
24 18
3
3
57
98- 32
Hulsterloo
24 17
5
2
56
82- 25
Sluis
24 13
4
7
43
53- 44
Corn Boys
24 10
6
8
36
24- 27
Schoondijke
24
9
8
7
35
46- 35
Groede
24
9
7
8
34
37- 39
Graauw
24
9
7
8
34
46- 53
Koewacht
24
9
6
9
33
44- 34
SDO'63
24
7
4 13
25
45- 81
Vogelwaarde
24
6
5 13
23
39- 54
Hoofdplaat
24
4
7 13
19
22- 61
Terhole
24
3
0 21
9
31 - 89
Volharding
24
1
3 20
6
29- 84
Vijfde klasse B: Kaaise Boys - Lepelstraatse
Boys 1-0.
Zeeland Sport
20
15
4
1
49
64-
15
Lepelstraatse Boys
21
13
6
2
45
44-
15
NVS
20
12
5
3
41
43-
15
Nieuw Borgvliet
20
8
10
2
34
44-
22
Kwadendamme
20
9
6
5
33
41 -
25
Hansweertse Boys
20
7
7
6
28
44-
29
Kaaise Boys
21
8
4
9
28
42-
45
FC Moerstraten
20
6
4
10
22
28-
45
Lewedorpse Boys
20
5
4
11
19
31 -
44
Vosmeer
20
3
6
11
13
24-
50
DZC'09
20
3
1
16
10
18-
74
Renesse
20
2
3
15
7
17-
61
B-junioren. Derde divisie D: PSV 2 -
Cortgene/JVOZ 2-1.
PSV 2
23 22
0 1
66133- 10
Cortgene/JVOZ
23 20
1 2
61118- 14
SC 't Zand
23 13
4 6
43 59- 37
Jeka
23 12
7 4
43 52- 36
GJS
23 11
5 7
38 50- 47
WSC
23 6
9 8
27 39- 50
RKWO
23 7
6 10
27 38- 59
Internos
22 8
3 11
25 43- 57
Noad
22 6
3 13
21 31 - 91
Haarsteeg
23 6
3 14
21 32- 64
Desk
23 4
8 11
20 38- 63
Kloetinge
24 3
3 18
12 31 - 92
EBOH
21 3
2 16
9 26- 70