361 sport
Ando wereldkampioene kunstrijden
maandag 2 mei 2011
UIT
ATLETIEK
Vlissingen. Oranjeloop. 6.5 km Mannen: 1.
Erwin Harms (Nieuw Sint Joosland) 21.22, 2.
Huub van Noorden (Yerseke) 22.51, 3. Henk
Smallebrugge (Zwolle) 23.04, 4. Robin Hofland
(Vlissingen) 23.07, 5. Willem de Korte (Aagte
kerke) 23.37, 6. Arjo Verhage (Aagtekerke)
23.50, 7. Bart de Koster (Middelburg) 23.56,
8. Pieter Verhulst (Aagtekerke) 24.22, 9. Cas
Tuithof (Vlissingen) 24.43, 10. Niek Wieland
(Axel) 25.17.
Vrouwen: 1Anjolie Engels (Middelburg)
24.07, 2. Katinka van den Berge (Serooskerke)
29.05, 3. Sonja Boogaard (Middelburg) 30.23,
4. Jannie de Vries (Vlissingen) 30.52, 5. Marian
van Dijk (Middelburg) 31.07, 6. Anja Vogel
(Middelburg) 31.31, 7. jacq'ueline de Bree
(Middelburg) 32.55, 8. Licille Seuss (Vlissin
gen) 33.55, 9. Ellie Westerweele (Vlissingen)
33.58, 10. Anja Dijkhuizen (Waddinxveen)
34.04. 3.5 km Mannen: 1Thierry Belt (Hoog
land) 11.27, 2. Gino Harinck (Souburg) 12.26,
3. Harmen Schot (Middelburg) 12.47. Vrou
wen: 1Dewi Kareis (Breskens) 16.17, 2. Nico
le Bakx (Vlissingen) 17.02, 3. Sanne Bakx (Vlis
singen) 17.03.
p BASKETBAL
Mannen. Eerste divisie Final Four.
BC Vlissingen - BV Penta 77-80, Rotter
dam 2 - Jugglers 85-71.
Hoofdklasse: Tracks - Virtus 48-90.
Overgangsklasse A: Pendragon 2 - WSC
76-66. 2e klasse: Scheldesport 3 - Smokkel-
hoek 3 86-55.
Vrouwen. Overgangsklasse A: Octopus - Vos-
senberg .44-67, Pendragon 2 - Scheldesport
51-61. 1e klasse: Volharding - BV Souburg 2
53-52
P BILJARTEN
Driebanden. Eredivisie. Delta/Fast - Twente-
visie 6-2: Eddy Leppens - Christian Rudolph
50-24, 26; Jean Paul de Bruijn - Anno de Klei
ne 50-32, 24; Peter de Backer - Dave van Geel
50-28, 28; Glenn Hofman - Stefan Lenting
45-50, 39.
Van Donge De Roo - Garage Verbrugge
Hyundai 8-0: Dick Jaspers - Martin Spoor-
mans 50-25, 14; Martin Horn - Ronny Daniels
50-32, 35; Jean van Erp - Kees Wittens 50-39,
33; Ruud Nieuwenburg - Raymund Swertz
50-48, 58.
Tweede divisie. Pearle Opticiens - Teletroni-
ka 8-0: Jens van Dam - R. Vermeiren 40-38,
43; Pascal Claus - Paul Bruneel 40-34, 50;
Etienne van Damme - H. Hanegraaf 35-33, 40;
Dion Bergmans - Cees Jochems 35-23, 36.
's Lands Welvaren 1 - Eekhoorn 2 2-6: Luc
Peeters - Harrie Cas 31-40, 45; Ronald van
Geyt - Jerry Hermans 16-40, 28; Rinus Pankow
- Anjo Krijnen 35-26, 69; Jaap hameling - Mi
ke van Teteringen 25-35, 55.
Derde divisie, 't Tapperijke - Steketee Schil
ders 6-2: Johan Embregts - Tonny van Iwaar-
den 35-33, 52; Edwin Adriaanse - Kimmo Pan
kow 33-35, 65; Martin Steketee - Johan van
Ginneken 30-25, 45; Cees Broos - Rinus Kra
mer 30-17, 53.
Vierde divisie, 's Lands welvaren 3 - Aarts-
bouw 4 2-6: André Schouwenaar - Kees v.d.
Beemd 21-30, 55; Sylvia Eckel - Wil Aarts
25-23, 59; Wim Walraven - Pierre Verpalen
14-25, 61; Markees Joosse - Piet Knobel
12-20, 51. Stuc. Bedr. Kanters - 3B-SD Hy-
drozorg 6-2: Wim Kanters - Sjaak de Visser
30-24, 76; Ivo Stolting - Jan Suykerbuyk
14-25, 31; Walter Smolders - Piet Kox 25-11,
59; Jos Broeders - John Hatzman 20-10, 40.
p MOTORCROSS
Rilland. Clubcross. 50 cc: 1. Rick Stouten,
100 punten (klasseringen in de manches 1+1).
65 cc kleine wielen: 1Lucas Dhanis, Terneu-
zen, 100 (1+1); 2. Jason de Jong, Vlissingen,
92 (3+2); 3. Job van Strien, Dirksland, 92
(2+3). 65 cc grote wielen: 1. Brian Vermeulen,
Klundert, 97 (2+12. Jayden Hoek, Oost-Sou
burg, 97 (1+2); 3. Lars Groenendijk, Klundert,
90 (3+3). 85 cc kleine wielen: 1. Stan Brons,
's-Heer Abtskerke, 100 (1+1); 2. Pim van
Strien, Dirksland, 94 (2+2); 3. Laurens de Rid
der, Kuitaart, 90 (3+3). 85 cc grote wielen: 1.
Bas van Strien, Dirksland, 100 (1+1); 2. Jo-
chem van den Dorpel, Kapelle, 94 (2+2); 3.
Lars Geuze, Nieuwerkerk, 90 (3+3). Clubklas-
se: 1. Danny Vermeulen, Klundert, 95 (1+3);
2. Jaco de Laat, Klundert, 92 (3+2); 3. Nico
Groenendijk, Klundert, 89 (7+1). Veteranen:
1Andre van Sundert, Etten-Leur, 95 (3+12.
Ad Geldof, Oostkapelle, 90 (4+2); 3. Jacco Bol,
Schore, 85 (2+8). MX 1 junioren: 1. Martijn
Sanders, 100 (1+1); 2. Marco Oreel, Oost-Sou
burg, 94 (2+2); 3. Peter Hoogenboom, Noor-
dwelle, 90 (3+3). MX 2 junioren: 1Mike Bee-
kers, Etten-Leur, 95 (3+1); 2. Jeroen Geleijns,
Moerdijk, 93 (1+4); 3. Guido Boone, Oost-Sou
burg, 92 (2+3). MX 1 senioren: 1. Erik van der
Wekken, Zierikzee, 100 (1+1); 2. Dennis Schel-
leman, Zuiddorpe, 94 (2+2); 3. Robert Jans-
sens, Rilland, 90 (3+3). MX 2 senioren: 1.
Mark Goossens, Putte, 95 (1 +3); 2. Thomas de
Ridder, Kuitaart, 94 (2+2); 3. Marco Pennings,
Tholen, 50 (-+1).
p- MOTORSPORT
Estoril. Grote Prijs van Portugal. MotoGP: 1
Pedrosa (Spa) Honda 45.51,483, 2. Lorenzo
(Spa) Yamaha op 3,051, 3. Stoner (Aus) Honda
7,658. Stand WK na drie races: 1. Lorenzo
65 punten, 2. Pedrosa 61, 3. Stoner 41. Mo-
to2: 1. Bradl (Dui) Honda 44.40,765, 2. Simon
(Spa) Honda 0,147, 3. Takahashi (Jap) Honda
6,188. Stand WK: 1. Bradl 61, 2. lannone (Ita)
Honda 48, 3. Corsi 37. 125cc: 1. Terol (Spa)
Aprilia 41.21,986, 2. Corsi (Dui) Aprilia 3,671,
3. Zarco (Fra) Derbi 4,466, Uitgevallen:
Iwema/Aprilia. Stand WK: 1. Terol 75, 2. Corsi
50, 3. Folger 42,19. Iwema 4.
p PAARDENSPORT
Leipzig. Internationaal concours, finale FEI
World Cup. Dressuur, wereldbekerfinale,
kür: 1. Cornelissen (Ned) Jerich Parzival
84,804 procent, 2. Zu Sayn-Wittgenstein
(Den) Digby 80,036, 3. Salzgeber (Dui) Her-
zruf's Erbe 78,821, 4. Gal (Ned) Sisther de Jeu
77,393, 5. Werth (Dui) Satchmo 77,143, 6. Kit
tel (Zwe) Watermill Scandic HBC 76,375; 8.
Minderhoud/Exquis Nadine 74,321.
Finale wereldbeker vierspannen. Eindstand,
na twee ronden: 1Exell (Aus) 242,12, 2. Do-
brovitz (Hon) 247,52, 3. Chardon (Ned)
254,88' na kwalificatieronde: 4. Eriksson (Zwe)
133,10, 5. Ulrich (Zwi) 139,07, 6. Von Stein
(Dui) 140,76, 8. Koos dè Ronde 151,32.
Springen, Grote Prijs, na barrage (niet tel
lend voor WB): 1Lynch (Ier) 0-38,10, 2. Two-
mey (Ier) Romanov 0-38,24, 3. Ward (VSt)
Rothchild 0-38,37, 4. Staut (Fra) Zeta de Hus
0-38,57, 5. Rozier (Fra) Randgraaf 0-39,72' zon
der barrage: 10. Gerco
Schröder/Eurocommerce Seattle 4-73,03, 15.
Smolders/Warrior 4-74,41.
Kloosterzande. Concours hippique De Hon-
teruiters. Dressuur paarden. Z1 /Z2: 1Liset-
te den Dekker, Hinde (Honter.) 224; 2. Maartje
Eibers, Willow (Honter.) 224; 3. Lisette den
Dekker, Vesta, 209. M2: 1Nancy Aarsen, Zaffi-
ra (Oranjer.) 180; 2. Stine Simonsen, Zirio
(Hulst) 178; 3. Yorick Baecke, Rijo (Vlakter.)
168. M1: 1. Stephanie de Frel, Bromelia
(Hulst) 219; 2. Evelien de Kesel, Bonaire van 't
Kroonhof (Haringr.) 192; 3. Ivan van Leuven,
Zandora (Oranjer.) 189. L2: 1. Kurt Stevens,
Secretaris (Oranjer.) 201; 2. Evelien de Kesel,
Woodstock, 197; 3. Sandy de Poorter, Amou-
reux (PSV Wst-Zws-VI.) 195. L1: 1. Ingrid Ver
burg, Bibaldi (De Eendracht) 200; 2. Joly Bras-
Jochenms, Carnaval Z, 38,77; 3. Annek van der
Linde, Quasito Z (weelr.) 0/0/38,77. L: 1. Bob
by Klootwijk, Zirkoon, 0/0/38,84; 2. Kevinjo-
chems, Hanter (Achtmaal) 0/0/39,32; 3. Anne
van Prooien, Wiwaldi (Numansdorp)
0/0/39,79. Pony's L cat. DE: 1. Robin Ubaghs,
Zemo's Ed (Nieuw- en Sint Joosland)
0/4/44,59. M cat. DE: 1. Robin Ubaghs, Ze
mo's Ed, 4/64,62.
pSKEELEREN
Emmeloord. KPN Inline Cup. Beloften. 13.
Antwan Tolhoek (Yerseke), 23. Niels Steenbak
ker (Biggekerke). A-rijders: 1. Bart Swings, 4.
Erwin Mesu (Middelburg).
Oldebroek. Masters: 15. Patrick Tolhoek (Yer
seke). Beloften: 12. Niels Steenbakker, 13. Ant
wan Tolhoek, 15. Andries Minderhoud (Waar
de). A-rijders: 5. Niels Mesu.
p- TENNIS
München (Dui). Mannen. Finale: Davidenko
(Rus/7) - Mayer (Dui/5) 6-3 3-6 6-1
Estoril (Por). Mannen. Finale: Del Potro
(Arg/8) - Verdasco (Spa/2) 6-2 6-2.
Belgrado (Ser). Mannen. Finale: Djokovic
(Ser/1) - Feliciano Lopez (Spa) 7-6 (4) 6-2.
p- WIELRENNEN
Larciano. GP Industria en Artigianato. 1Vi-
cioso (Spa) 200 km in 5.02.19, 2. Visconti
(Ita), 3. Fineto (Ita).
Frankfurt. Rund urn den Finanzplatz Esch-
born-Franfurt. 1. Degenkolb (Dui) 201,5 km
in 4.50.49, 2. Baugnies (Bel), 3. Matthews
(Aus), 4. Commeyne (Bel), 5. Pichon (Fra), 6.
Marcato (Ita), 27. Bellemakers, 61. Slagter, 66.
Hoogerland.
Oviedo. Ronde van Asturië. Derde etappe,
Alanya: 1. Van Hummel (Ned) 157,8 km in
3.22.59, 2. Greipel (Dui), 3. Petacchi (Ita), 4.
Farrar (VSt), 5. Forero Carrero (Col), 6. Davis
(Aus), 7. Van Dijk, 9. Veelers, 79. Van Zand
beek, 86. Chaigneau, 115. Verschoor, 125. Tim
mer 2.48. Eindklassement: 1. Efimkin (Rus)
33.45.48, 2. Zeits (Kaz) 1.13, 3. Pinot (Fra)
1.33, 4. Peterson (VSt) 1.50, 5. Wurf (Aus)
2.17, 6. Huzarski (Pol) 11.12, 46. Van Zand
beek 50.46, 61. Van Dijk 1.17.27, 94. Timmer
1.21.21,106. Chaigneau 1.26.57,115.
Veelers 1.35.24, 128. Van Hummel 1.44.42,
133. Verschoor 1.45.12.
Breda. Oranjeronde. Jeugd.
Categorie 1: 1. Shirin van Anrooij (Kapelle), 6.
Floris Kristalijn (Nieuwerkerk), 7. Twan Schrier
(Waarde), 9. Lisanne de Munnik (Kapelle). Cat
4: 7. Mick van Dijke (Wissenkerke), 8. Tim van
Dijke (Wissenkerke). Cat 5: 3. Claudia Jonge-
rius (Burg Haamstede), 8. Timo de Jong
(Goes). Cat 6: 3. Jarno Mobach (Philippine), 6.
Nick Janssen (Borssele)7. Martijn de Brouwer
(Koewacht). Cat 7: 5. Maurits de Waal (Kloetin-
ge), 6. Erik Boer (Wolphaartsdijk),'7. Denise
Gunst (Yerseke).
Netersei. Cat 1.1. Shirin van Anrooij (Kapel
le).
Kogelvangers
22 13
4 5
39
56- 20
Brouwershaven
22 8
2 12
2b
43- 57
Chrislandia
22 7
4 11
25
33- 63
SC Stavenisse
23 4
3 16
15
36- 74
Vrederust
22 2
2 18
8
22- 74
WIK'57
22 2
2 18
8
11-95
Mevo
22 1
2 19
5
21 -107
pVOETBAL
ZATERDAG
Eerste klasse C: Oranje Wit - Alblasserdam
5-1, GPC Vlissingen - Schelluinen 3-1, Roda
Boys/Bommelerwaard - WGZ 3-1.
Achilles Veen 24 17 3 4 54 71 - 25
Oranje Wit 24 14 6 4 48 52- 29
Alblasserdam 24 13 4 7 43 68- 36
MOSKOU - Miki Ando heeft in Moskou haar tweede we
reldtitel kunstrijden veroverd. De Japanse schaatsster
zegevierde voor 14.000 toeschouwers met 195,79 pun
ten. Olympisch kampioene Kim Yu-Na uit Zuid-Korea
moest met 194,50 punten genoegen nemen met zilver.
Ze verspeelde in de vrije kür zaterdag de eerste plaats.
Het brons ging naar de Italiaanse Carolina Kostner
(184,68 punten).
pennixc, Pandour (Zundert) 187; 3. 3. Jasmijn
den Herder, Hot Stuff (Braanjenhoek) 186. Po
ny's M2 cat. CD: 1. Madeion Baas, Sebu
(Hulst) 196. M1 D: 1. Janey Vermunt, Veens-
tra's Benton (Hulst) 170. Pony's L1/L2 cat.
DE: 1. Mieke Heren, Unbellevevable (Pr. Au-
vergne) 204. L1 cat. A: 1. Maudi Baas, Prins
Alex (Hulst) 168. Tweede proef paarden.
Z1/Z2:1. Lisette den Dekker, Vesta, 231; 2. Li
sette den Dekker, Hinde, 227; 3. Natasja van
Drongelen, Vivaldi (PSV Wst-Zws-VI.) 224. M2:
1Yorick Baecke, Rijo, 205; 2. Nancy Aarsen,
Zaffira, 187; 3. Stine Simonsen, Zirio, 173.
M1:1. Stephanie de Frel, Bromelia, 200; 2. Eve
lien de Kesel, Bonaire van 't Kroonhof, 191; 3.
Corine Wondergem, Witchacella (De Een
dracht) 187. L2: 1. Kurt Stevens, Secretaris,
198; 2. Evelien de Kesel, Woodstock, 196; 3.
Sandy de Poorter, Amoureux, 192. L1: 1. In
grid Verburg, Bibaldi, 191; 2. Jasmijn den Her
der, Hot Stuff, 188; 3. Jolie Braspenninxc, Pan
dour, 187. Tweede proef pony's. M2 cat. CD:
1. Madeion Baas, Sebu, 204. M1 cat. D: 1. Ja
ney Verment, Veenstra's Benton, 176. L1/L2
cat. DE: 1. Miek Heren, Unbellevevable, 191.
L1 cat. A: 1. Maudi Baas, Prins Alex, 176.
Nieuw- en Sint Joosland. Springen Stal de
Kroo. Paarden ZZ: 1Jelmer Hoekstra, Cario-
ka (Middelharnis) 0/0/34,86; 2. Bobby Kloot
wijk, Ultimo de Laubry (Brecht) 0/0/41,20; 3.
Dominique Greeve, Zenzation (Rucphen
4/77,16. Z: 1. Jelmer Hoekstra, Balisto,
0/0/36,29; 2. Wilma Stouten, Stouten's Supri-
se (Serooskerke) 0/0/36,29; 3. Leon Kuypers,
Markeers Zidi Gold (Breda) 0/0/36,45. M: 1.
Bobby Klootwijk, Voldine, 0/037,87; 2. Kevin
Salida Luarca - Alto del Acebo: 1. Moreno
(Spa) 195 km in 6.12.55, 2. Sousa (Por) op
0.08, 3. Zaballa (Spa) 0.24, 4. Broco (Por) 0.34,
5. Suarez (Col), 6. De la Parte (Spa) 1.35.
Vierde etappe, Cafés Toscaf - Oviedo: 1Ca-
bedo (Spa) 181 km in 4.38.23, 2. Sutherland
(Aus) 0.11, 3. Gutierrez (Spa) 0.38, 4. Perez
(Spa) 0.41, 5. Infantino (Spa) 0.43, 6. Sjilov
(Rus). Klassement: 1Moreno (Spa) 17.02.23,
2. Zaballa (Spa) 0.13, 3. Sousa (Por) 0.36, 4.
Broco (Spa) 0.47,5. Pasamontes (Spa) 1.40, 6.
Suares (Col) 1.46.
Ronde van Romandië. Vierde etappe, Aubon-
ne - Signal-de-Bougy, tijdrit: 1. Zabriskie
(VSt) 20,1 km in 27.57, 2. Porte {Aus) 0.02, 3.
Westra (Ned) 0.14, 4. Wiggins (GBr) 0.18, 5.
Martin (Dui) 0.27, 6. Talansky (VSt) 0.42, 7.
Kruijswijk (Ned) 0.43, 8. Evans (Aus) 0.44, 12.
Clement 1.00, 33. Weening 1.27, 42. Stamsnij-
der 1.38, 46. Ruijgh 1.47, 54. Flens 1.55, 72.
Keizer 2.08, 121. Van Winden 3.33, 134. Van
Leijen 4.10. Algemeen klassement: 1. Evans
13.00.58, 2. Martin 0.18, 3. Vinokoerov (Kaz)
0.19, 4. Pinotti (Ita) 0.31, 5. Intxausti (Spa)
0.41, 6. Weening 0.51, 22. Westra 1.42, 34.
Ruijgh 3.12, 40. Kruijswijk 3.30, 68. Van Win
den 7.46, 76. Keizer 9.27, 80. Clement 10.48,
115. Stamsnijder 26.04,123. Van Leijen 36.19,
126. Flens 37.56.
Ronde van Turkije. Zevende etappe, Tekiro-
va - Manavgat: 1. Guardini (Ita) 138 km in
3.05.37, 2. Van Hummel (Ned), 3. Farrar (VSt),
4. Greipel (Dui), 5. Petacchi (Ita), 6. Haedo
(Arg), 7. Van Dijk, 25. Veelers, 62. Verschoor,
103. Chaigneau 0.19, 132. Timmer 1.00, 135.
Van Zandbeek 1.11. Achtste etappe, Side -
Nivo Sparta
24 12
6 6
42
46-
30
Zaamslag
24 13
1 10
40
48-
54
WGZ
24 11
6 7
39
42-
33
Stedoco
24 9
9 6
36
54-
28
GPC Vlissingen
24 10
6 8
36
38-
37
De Zwerver
24 9
3 12
30
47-
43
Roda Boys
24 9
3 12 30
56-
76
Schelluinen
24 7
6 11
27
36-
47
Bruse Boys
24 6
3 15
21
36-
52
Terneuzense Boys
24 5
6 13
21
21 -
48
Dauwendaele
24 2
0 22
6
16-
93
Tweede klasse E: SSV'65 -
DFC 3-2, Oostka-
pelle - Duiveland 2-2.
WC'68
24 14
5 5
47
39-
30
Arnemuiden
24 14
4 6
46
51 -
41
Dinteloord
24 13
6 5
45
49-
39
Nieuwdorp
24 12
4 8
40
59-
39
SSV'65
24 10
7 7
37
41 -
35
DFC
24 10
5 9
35
49-
41
Pelikaan
24 10
4 10
34
42-
39
Internos
24 9
6 9
33
46-
53
Duiveland
24 7
9 8
30
45-
38
Serooskerke
24 9
2 13
29
39-
47
Zwaluwe
24 6
8 10
26
30-
38
De Noormannen
24 5
8 11
23
39-
55
Oostkapelle
24 5
7 12
22
34-
47
AZW
24 5
3 16
18
31 -
52
Vierde klasse B:
Kruininger
i - DVO'60 1-1.
Halsteren
22 17
3 2
54
77-
20
Vosmeer
22 19
1 2
54
73-
17
Zierikzee
23 16
2 5
50
82-
18
Kruiningen
22 13
3 6
42
58-
26
SPS
22 12
5 5
41
64-
34
DVO'60
22 13
1 8
40
79-
50
ZONDAG
Eerste klasse C: Longa - WSC 0-1Nemelaer -
Vlissingen 3-0, EFC - Brabantia 2-1, Theole -
Nuenen 2-1, Geldrop/Houta Bouw - Nulandia
2-0, RCS - Jeka 2-1, Best Vooruit - RKJW/Van
Dalsen Inter. B 3-5
Nuenen 24 14 5 5 47 51 - 31
Brabantia 24 14 4 6 46 53 - 39
Vlissingen 24 13 5 6 41 37 - 29
Geldrop 24 9 9 6 36 38- 30
Best Vooruit 24 9 6 9 33 39 - 35
WSC 24 8 8 8 32 30- 31
Longa 24 8 610 30 35- 35
Jeka 24 7 8 9 29 37- 38
EFC 24 611 7 29 30- 31
Theole 24 9 2 13 29 36- 41
Nemelaer 24 7 7 10 28 26- 32
RKJW 24 8 3 13 27 54- 67
RCS 24 8 3 13 27 36- 49
Nulandia 24 8 3 13 27 34- 48
Tweede klasse E: Unitas - Terneuzen 0-1, Uni-
tas'30 - TSC 0-3, EBOH - Oosterhout 6-1,
RKsv RCD - Aardenburg 4-2, Roosendaal - Dub
beldam 2-1, SC 't Zand - Moerse Boys 2-0,
Goes - Halsteren 0-2.
Terneuzen 24 18 2 4 56 65- 21
Goes 24 15 4 5 49 59- 24
EBOH 24 14 4 6 46 50- 35
Roosendaal 24 13 5 6 44 39- 26
Halsteren 24 13 3 8 42 53- 39
TSC 24 12 5 7 41 49 - 38
SC't Zand 24 9 7 8 34 36- 35
Moerse Boys 24 9 6 9 33 40- 37
Aardenburg 24 9 4 11 31 38- 46
Unitas 24 7 3 14 24 40- 51
RKsv RCD 24 7 2 15 23 33- 71
Dubbeldam 24 5 6 13 21 30- 55
Oosterhout 24 4 7 13 17 36- 59
Unitas'30 24 3 2 19 11 28- 59
Derde klasse A: SC Gastel - Steenbergen 1-1,
Axel - Victoria'03 0-0.
Dosko 20 14 2 4 44 52- 19
BSC 20 12 4 4 40 43 - 21
HW'24 20 12 4 4 40 39- 23
Zeelandia Mid. 20 10 4 6 34 46- 33
Internos 20 10 2 8 32 24- 22
Axel 20 6 7 7 25 33- 31
Victoria'03 20 7 4. 9 25 25- 38
Alliance 20 7 3 10 24 32- 46
SC Gastel 20 5 7 8 22 20- 30
FC Bergen 20 6 3 11 21 30- 33
Steenbergen 20 4 5 11 17 24 - 42
Hoeven 20 4 1 15 13 26- 56
Vierde klasse B: Odio - De Schutters 6-3.
Cluzona 20 13 4 3 43 55- 18
MOC'17 20 12 2 6 38' 41 - 24
Meto 20 10 6 4 36 34- 24
Luctor'88 20 9 8 3 35 35- 22
HSC'28 20 9 5 6 32 43 - 37
Odio 20 8 7 5 31 43- 36
BW'63 20 9 3 8 30 55 - 44
Grenswachters 20 8 3 9 27 35- 39
SC Kruisland 20 6 4 10 22 30- 37
De Schutters 20 4 4 12 16 23- 52
NSV 20 4 3 13 15 22- 42
Divo 20 3 1 16 10 24- 65
Vijfde klasse A: Groede - Corn Boys 2-1, Sluis
- Hoofdplaat 2-0, Schoondijke - Hulsterloo
1-1, SDO'63-Terhole 5-1.
IJzendijke 24 19 3 2 60 76- 14
Philippine 24 18 3 3 57 98- 32
Hulsterloo 24 17 5 2 56 82 - 25
Sluis 24 13 4 7 43 53- 44
Corn Boys 24 10 6 8 36 24- 27
Schoondijke 24 9 8 7 35 46- 35
Groede 24 9 7 8 34 37- 39
Graauw 24 9 7 8 34 46- 53
Koewacht 24 9 6 9 33 44 - 34
SDO'63 24 7 4 13 25 45- 81
Vogelwaarde 24 6 5 13 23 39- 54
Hoofdplaat 24 4 7 13 19 22- 61
Terhole 24 3 0 21 9 31 - 89
Volharding 24 1 3 20 6 29 - 84
Vijfde klasse B: Kaaise Boys - Lepelstraatse
Boys 1-0.
Zeeland Sport 20 15 4
Lepelstraatse Boys 21 13 6
NVS
Nieuw Borgvliet
Kwadendamme
Hansweertse Boys
Kaaise Boys
FC Moerstraten
Lewedorpse Boys
Vosmeer
DZC'09
Renesse
B-junioren. Derde
Cortgene/JVOZ 2-1
PSV 2
Cortgene/JVOZ
SC 't Zand
Jeka
GJS
WSC
RKWO
Internos
Noad
Haarsteeg
Desk
Kloetinge
EBOH
20 12 5
20 8 10
1 49 64- 15
2 45 44- 15
3 41 43- 15
2 34 44- 22
5 33 41 - 25
6 28 44- 29
9 28 42- 45
10 22 28-
11 19 31 -
11 13 24-
16 10 18-
15 7 17-
45
44
50
74
61
divisie D: PSV 2 -
23 22
0
1
66133- 10
23 20
1
2
61118- 14
23 13
4
6
43
59- 37
23 12
7
4
43
52- 36
23 11
5
7
38
50- 47
23 6
9
8
27
39- 50
23 7
6
10
27
38- 59
22 8
3 11
25
43- 57
22 6
3 13
21
31 - 91
23 6
3 14
21
32- 64
23 4
8
11
20
38- 63
24 3
3 18
12
31 - 92
21 3
2 16
9
26- 70