Coioton m Jaap Tanis Cornelis Mookhoek Roberta Pieternella Sies de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 amilieberichten (U mensenlinq.nl maandag 2 mei 2011 familieberichten 121 Een uniek mens is heengegaan. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd, maar zij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die zij achterlaat. Overal en altijd verspreidde zij warmte en liefde. In woonzorgcentrum Antonius te Kloosterzande is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Clementina Josephina Reijns Ossenisse 12-8-1921 Kloosterzande 29-4-2011 weduwe van Emiel Jacobus van Poorten Vogelwaarde: Ossenisse: Kloosterzande: Eeklo: Kloosterzande: Vogelwaarde: Driewegen: Ries, Betsie t en Ria, kinderen en kleinkinderen Marlou en Sjef, kinderen en kleinkind Remi en Lia, kinderen en kleinkinderen Herman, Monique fSuzanne en zoon Vera, Jan en kinderen Wies, Rita en kinderen Esmeralda, Kees en kinderen Kloosterzande, 29 april 2011 Correspondentieadres: M. de Boeij-van Poorten Kipstraat 29,4589 KR Ossenisse De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 5 mei 2011 om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna aansluitend de crematie zal plaatshebben in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Temeuzen. Afscheid nemen van moeder is mogelijk woensdag 4 mei van 20.00-20.30 uur in het mortuarium van W.Z.C.- Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gaarne schriftelijke condoleance. Wij danken de medewerkers en vrijwilligers van W.Z.C.-Antonius voorde liefdevolle verzorging van onze moeder. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Verdrietig en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden Klaverjasvereniging "Trouw moet blijken" We staan niet altijd stil bij het woord "Samen Maar het is een groot gemis als "Samen "uit je leven is. Heden overleed, na een arbeidzaam leven, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Francina Verduijn in de leeftijd van 81 jaar. Breskens: Dirk Mookhoek Gré Mookhoek-van Houte Steven en Renée Laura en Edwin Koen, Marte Breskens: Lieske Corijn-Mookhoek Rudy Corijn Eliza Lizzy Theo en Kim Breskens: Cor Mookhoek Miranda van de Wege Mike Jens Breskens, 30 april 2011 Correspondentieadres: Ghistelkerke 418 4511 JK Breskens De afscheidplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 4 mei om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, delen wij u mee dat is overleden onze lieve zus en tante ~Ro~ in de leeftijd van 83 jaar. M.J. Sies J.C. Sies M. Sies - Flikweert D.M. Heijnen - Sies H. Heijnen C. Sies f E. Sies - de Graaf P. Sies t D. Sies - Kettelarij W. Roks - Sies f A. Roks f neven en nichten Zierikzee, 29 april 2011 Zorgcentrum "De Wieken", k. 142 Correspondentieadres: J. van Oeveren Baken 14 4322 AE Scharend ijke Vrijdag 6 mei om 11.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Zonder Piet is ai les anders. Het doet ons goed zoveel brieven en bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Piet Meliefste Wij danken u hiervoor hartelijk. Annelies Niels en Chun Sing Leonie en Eelco Max en Ties Emile en Samantha Het medeleven en de belangstelling die wij van u kregen voor en na het overlijden van Harry van de Ven zijn ons tot troost. Uit alle woorden en brieyen mogen wij afleiden dat hij als mens in zijn leven gewaardeerd werd. Hiervoor zijn wij u zeer dankbaar. Uit aller naam; Willy van de Ven-Rewijk Serooskerke, april 2011 Informatiecentrum en uitvaartwinkel: e v** uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl getand Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten s voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17