ÜyarJadan Sunita Keer Sunita Keer 3 2 I familieberichten donderdag 28 april 2011 (D IDensenLinq.nl We staan niet altijd stil bij het woord 'samen' Maar het is een groot gemis als 'samen' uit je leven is. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Ina Gideonse LSint Laurens, 3 mei 1960 Goes, 26 april 2011 Serooskerke: Jaap Gideonse Middelburg: Anton Gideonse Marian Gideonse-Polderman Matthew en Marloes Olaf Sint Laurens: Lia Karstanje-Gideonse - Albert Karstanje Dennis en Esther Eline We hopen dat je nu je rust hebt gevonden. Sint Laurens, Noordweg 434 Correspondentieadres: Beneluxlaan 25 4334 GH Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleances. Een lief nichtje ging van ons heen Ina Gideonse We zullen haar erg missen. Leny en Piet Sanderse 26 april 2011 Bedroefd geef ik u kennis van het overlijden van mijn broer Wim Huijsman echtgenoot van Anneke Loos Grijpskerke: C. Poppe-Huijsman 22 april 2011 Zonder jou De wereld is wonderlijk leeg zonder jou. Er staat maar zo weinig meer in. De hemel is aldoor zo hinderlijk blauw. Waarom? Wat heeft het voor zin? De merel zit zachtjes te zingen in 't groen. Voor mij hoeft ie heus zo z'n best niet te doen. De wereld kon vol van geluk zijn, maar nou: Leeg, zonder jou. Veel te snel is een einde gekomen aan het leven van Namens alle medewerkers van Philadelphia Ambulant, en collega's en begeleiders van Zorgboerderij de Pitteperk, wensen wij de familie van Sunita veel sterkte toe voor de komende tijd. Uit het aardse leven is heengegaan Namens alle medewerkers van Philadelphia Zorg Zuidwest, wensen wij de familie en naasten •'an Sunita, veel sterkte en kracht toe voor de komende periode. Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God. Psalm 146 vers 5 Verdrietig, maar ook dankbaar voor de zorg en liefde die ze ons tot het laatst heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Grietje Johanna Maljaars-Holtrop Gré weduwe van Willem Maljaars sinds 7 november 1991 Terwispel, 23 november 1935 t Veere, 26 april 2011 Goes: Sjoukje Mouthaan-Maljaars GerritMouthaan Suzan Matthijs Goes: Piet Maljaars Jacqueline Maljaars-Verhoeff Arnold Vincent Maurits Oost-Souburg: Sytse Maljaars Petra de Haan Hidde 's-Heerenhoek: Ria Kasse-Maljaars Jan Kasse Jochem (in herinnerjng) Jessy Joyce (in herinnering) Jesper Strijen: Hannie Hambeukers-Maljaars Henry Hambeukers Marieke Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de medewerkers van Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. S. Mouthaan-Maljaars, De Boomgaarden 12, 4464 AJ Goes Gelegenheid tot afscheid némen op maandag 2 mei 2011 van 12.15 uur tot 12.40 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 2 mei 2011 om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaande vindt een afscheidsdienst plaats in bovengenoemde kerk, die begint om 13.00 uur en geleid zal worden door Ds. C. Bijman. Na afloop van de begrafe nisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Een ieder die geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is weggenomen onze I ieve schoonzus en tante Gré Maljaars-Holtrop in de leeftijd van 75 jaar. Oostkapelle: A. Maljaars (in herinnering) N. Maljaars-v.d. Meule Zeist: A. Maljaars (in herinnering) Nieuw en St. Joosland: W. Davidse-Maljaars J. Davdse Nieuwdorp: Lienekeen Leen Smit Nieuw en St. Joosland: Rens en Andrea Davidse Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Annetje van den Ouden-Breijer sinds 2 december 1966 weduwe van Hendrik Marias van den Ouden in de gezegende leeftijd van 101 jaar. Kapelle: L.A. Ruissen-van den Ouden L.J. Ruissen Anita Ruissen Linda en Mart-Jan Brouwer-Ruissen Maaike, Leon Alblasserdam: A. Kieviets-van den Ouden L.P. Kieviets Maurits en Hélèn Kieviets-Hoogendoom Thamar Henriëtte en Henk Messchendorp-Kieviets Olaf, Nora Krabbendijke, 26 april 2011 Zorgcentrum Nieulande Correspondentieadres: L.J. Ruissen Biezelingsestraat 70 f 4421 BT Kapelle De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 29 april om 10.45 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal omstreeks 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Langeweg te OudeTonge. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor aanvang van de rouwdienst in de kerkzaal en na de begrafenis in het Hervormd verenigingsgebouw "Diakonia", Kolfweg 1 te Oude-Tonge. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieulande voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Johanna Adriana van Tiggelhoven - van den Heuvel Annie Sinds 17 augustus 2009 weduwe van C.L. van Tiggelhoven 12 april 1924 t 25 april 2011 Annie t Jac en Janneke Willem en Cynthia Leo en Jennie Corrie en Jaap Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Fam. van Tiggelhoven St. Joostmeet 9 4301 JS Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 2 mei om 10.30 uur in de R.K. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Annie van Tiggelhoven-van den Heuvel Wij wensen de kinderen veel sterkte en kracht toe dit verlies te dragen. J.C. Viergever-van Tiggelhoven Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32