de PZC PZC PZC .nl/abonnee Sterling Zilver Kate Set Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl pzc.nl/webwinkel In de mei maand staat uw krant boordevol lezersaanbiedingen, tips voor een dagje uit, informatie over festivals, fietstochten en nog veel meer! Adverteren? Stuur een mail naar: eropuit@pzc.nl Abonneren? Kijk op www.pzc.nl/abonneren Voor meer informatie en tips kijk vanaf 1 mei op www.pzc.nl/eropuit l«.lll.l.ü,U.U.ÜJM Exclusief moederdag aanbod: 2e kaart gratis voor de hitmusical Petticoat! /teftiCÖ& donderdag 28 april 2011 31 O JobTrack Adviesprijs 79,95 Lezersprijs 39,95* exclusief 1,95 verzendkosten Stijlvolle Sterling zilveren sieradenset bestaande uit een entourage hanger en bijpassende oorknoppen. Deze 'Kate Set' is geïnspireerd op de verlovingsring van Diana die Prins William aan zijn verloofde Kate Middleton heeft geschonken ter ere van hun aanstaande huwelijk op 29 april 2011. Deze set bestaat uit een paar oorstekers en een schitterende entourage hanger met talloze zirkonia's en een blauwe ovale steen aan een collier van 45 cm. Het geheel is voorzien van een rhodiumlaag om het sieraad optimaal te beschermen tegen (vervuilende) invloeden van buitenaf. De 'Kate Set' is een klassieke, tijdloze set met een ongekende emotionele waarde. Een must have voor alle liefhebbers van sieraden! categorie mode accessoires ABONNEE VOORDEEL Fotografie: Deen van Meer Op 8 mei is het weer Moederdag.... Dé dag waarop u uw moeder verwent met ontbijt op bed, liefde en een welverdiend cadeau! Speciaal voor u als abonnee doet PZC er nog een schepje boven op: een exclusieve aanbieding voor de hitmusical Petticoat waarbij u elke 2e kaart gratis ontvangt. U betaalt dus slechts 29,50 i.p.v. 59,- per kaart. Een uniek moederdag cadeau dus! Petticoat (met o.a. Chantal Janzen en Freek Bartels) vertelt het verhaal van het Groningse plattelandsmeisje Pattie dat graag wegdroomt in haar (fantasie) toekomst maar ook daadwerkelijk de stoute schoenen aantrekt en haar droom najaagt. In de voorstelling komt de bijzondere band die Pattie heeft met haar moeder sterk naar voren. Dit brengt veel liefdevolle emotie met zich mee. Laat uw moeder meeslepen met dit humoristische en ontroerende verhaal en trakteer haar op dit originele cadeau! <S> grootste refande mojkal van tal Ja» 2e kaart gratis Bestellen Dit bijzondere moederdagcadeau is online te bestellen via www.musicals.nl/moederdag. Hier vindt u tevens alle voorstellingsdata. Maak bij boeking gebruik van de prijssoort 'Moederdag'. U kunt ook telefonisch bestel len via 09001353 (45cpm), o.v.v. 'Moederdag'. Deze aanbieding is geldig voor voorstellingen op zondag- t/m donderdagavond in: Stadsschouwburg Enschede nieuwe Luxor Theater Rotterdam Stadsschouwburg Utrecht Koninklijk Theater Carré in Amsterdam (alleen 20 en 21 juli) Deze aanbieding is boekbaar t/m 31 mei 2011. Voor deze actie is een beperkt aantal kaarten beschikbaar, dus bestel snel want op=op! Actievoorwaarden: Aanbieding is boekbaar t/m 31 mei 2011. Deze actie is online alleen te boeken via de actielink en als uw browser cookies accepteert. Maak gebruik van de prijssoort 'Moederdag' om de actie te boeken of bestel telefonisch via 09001353 (45cpm) onder vermelding van 'Moederdag' als deze pnjssoort niet verschijnt. Aanbieding is geldig voor voorstellingen van zondag- t/m donderdagavond in Stadsschouwburg Enschede, nieuwe Luxor Theater Rotterdam, Stadsschouwburg Utrecht. Aanbieding is geldig op woe 20 en don 21 juli in Koninklijk Theater Carré Amsterdam. Minimaal 2 en maximaal 8 kaarten per boeking. Geldig voor le en 2e rangs kaarten. Geen restitutie op gemaakte reserveringen en niet boekbaar in combinatie met andere aanbiedingen. Joop van den Ende Theaterproduc ties behoudt zich het recht de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen. Voor deze actie is een beperkt aantal kaarten beschikbaar en op=op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31