competitieslot sport 141 Vosmeer komt naast Halsteren SSV'65: vier punten tegen laagvliegers Daan Esser dinsdag 26 april 2011 Kun je nagaan wat voor wanprestatie we vori ge week tegen NSC hebben geleverd. En natuur lijk, het hangt niet alleen van die nederlaag af, maar hij weegt nu wel heel zwaar door. Nog maals, onbegrijpelijk." misschien wel", sprak Houtepen zichzelf moed in. De wens was hierbij de vader van de gedachte, omdat Kloetinge daarna nauwelijks meer een vuist kon maken. Bovendien werd GVW comfortabel in het zadel geholpen door de thuisploeg. Want GVW-spits Dennis van Meegdenburg kreeg in de negen de minuut veel te veel ruimte bij zijn fraaie rake uithaal van buiten de zestiénmeter. Bij de tweede treffer van de bezoekers stond de Kloetinge-defensie te schutteren als een stelletje pupillen. In de 27e minuut werd een corner door ie dereen en alles gemist, waarna Wilco den Hartog na veel geklun gel en gepriegel met zijn hak doel trof Twee minuten later kogelde GWV-aanvoerder Michiel van der Valk net buiten het strafschop gebied raak uit een vrije trap: 0-3. Die werd toegekend nadat Kloetin- ge-verdediger Jansen bewust op de hak van tegenstander Rudy van Doorn zou hebben getrapt. „Toen was de wedstrijd gespeeld", refereerde Daan Esser met name naar de tweede helft, die weinig meer om het lijf had. Achtereen volgens Rodney Hofman en Dimi- tri Djollo zorgden toch nog voor de 0-4 en 0-5. Jaap Esser scoorde in de 82e minuut tegen namens Kloetinge. Om geen verdere averij op te lo pen werden aanvoerder Corné Schilperoort en het - overigens bleekjes spelende - aanvalsduo Etiënne Mallie-Ingmar Quist ge wisseld. Het Kloetinge-trio stond op scherp en zou bij een volgende gele kaart worden geschorst. „Ge le kaarten komen nooit gelegen, maar in deze fase van de competi tie kunnen we ze helemaal niet ge bruiken", zei Daan Esser, na de rust aanvoerder bij Kloetinge. Hij besefte dat zijn ploeg zichzelf in de slotfase van de competitie in een lastig pakket heeft gebracht. Want ook al heeft Kloetinge alles in eigen hand, tegen de concurren ten LRC Leerdam en Rijsoord zijn vermoedelijk twee zeges nodig om de nacompetitie in de strijd om lijfsbehoud te ontlopen. „On begrijpelijk. En ook totaal niet no dig", stak hij de hand in eigen boe zem. Daarbij ging Essers gedachten vooral uit naar vorige week toen Kloetinge in Nijkerk tegen een 2-0-zeperd opliep tegen hekken sluiter NSC. Die ploeg ging zater dag met 8-0 onderuit tegen Zwalu wen, waarvan Kloetinge begin de ze maand nog met 3-2 won. „Kun je nagaan wat voor wanprestatie we vorige week tegen NSC heb ben geleverd. En natuurlijk, het hangt niet alleen van die neder laag af, maar hij weegt nu wel Keel zwaar door. Nogmaals, onbe grijpelijk. Er was ook geen enkele aanleiding voor. Het ligt ook niet aan een overdosis zelfvertrouwen, of zo. Maar we zijn blijkbaar nog niet volwassen genoeg om de knop tijdig om te zetten. En dan verlies je ook van NSC. Een ploeg die absoluut niet beter is dan wij." Kloetinge-CVVV 1-5 (0-3). 9. Dennis van Meegdenburg 0-1, 25. Wilco den Hartog 0-2, 29. Michiel van der Valk 0-3. 67. Rodny Hofman 0-4, Dimitri Djolio 0-5, 82. Daan Esser 1-5. Scheids rechter: W. O'Niel (Amsterdam). Geie kaart: Timo Jansen, Roy Mulder (Kloe tinge), Rudy van Doorn (GVW). Aantal toeschouwers: 300. Kloetinge: Jaco van der Schee; Björn Quartel, Arjan van der Smissen, Timo. Jansen, Maarten van Rosevelt; Jaap Es ser, Comé Schilperoort (46. Roy Mul der), Ingmar Quist (52. Justin LeCon- te); Daan Esser, Etiënne Mailie (46. Rick Mulder), Mark Schuit. door Tom Vennink MIDDELBURG - Arnemuiden is met nog drie speelrondes voor de boeg nog steeds kanshebber op het kam pioenschap in de tweede klasse. De nummer drie won zaterdag met 4-1 tegen AZW en zag con current Dinteloord gisteren pun ten verspelen bij 'Duiveland (2-2). Nieuwdorp haakte definitief af in de titelstrijd door gelijk te spelen bij middenmoter Internos (3-3). SSV'65 pakte in twee thuiswed strijden vier punten. Zaterdag. SSV'65-Oostkapelle 3-2: Oostka- pelle nam tot tweemaal toe de lei ding in Goes. Anton Kruit knalde de eerste in het net. Dat was in lijn met de krachtsverhoudingen. Onder impuls van invaller Urvin van Hekelen kwam SSV'65 beter voor de dag in de tweede helft. Met een prachtige volley mikte Sa- lim Sandee de gelijkmaker binnen. Stefan Coppoolse scoorde nog voor Oostkapelle, maar werd di rect teruggeroepen door Thomas Mattheijer, die in korte tijd twee keer scoorde. Bij zijn eerste treffer profiteerde hij van een blunder van de keeper, de 3-2 was een streep in de kruising. Internos-Nieuwdorp 3-3: Nieuw dorp begon ijzersterk en kwam verdiend op voorsprong via Mar tin Smaardijk. Maar kansen op de 0-2 werden verprutst en Rob de Waal schoot vanaf de penaltystip de gelijkmaker binnen. Na rust scoorde Niels Mulder voor Nieuw dorp, maar maakte Jordi Franken weer gelijk. Internos leek zelfs de zege te kapen toen Bart Lips 3-2 op het bord zette. Na een goeie so loactie sleepte Mulder toch nog een punt uit Etten-Leur. Kevin Joosse raakte in blessuretijd vanuit een vrije trap nog de paal namens Nieuwdorp. DFC-De Noormannen 1-1: Marvin Hooplot 1-0, Mark Minderhoud 1-1. Arnemuiden-AZW 4-1: Marinus Baas 1-0, Marinus Baas 2-0 (strafschop), Joab Ventevogel 3-0, Wouter Boeije 3-1, Max Roovers 4-1. WC'68-Serooskerke 3-2: Alex Jobse 0-1, Bart Vane 1-1, Alex de Visser 1-2, Rick Baay 2-2, Guido Duin 3-2. Pelikaan-Duiveland 1-1: Speler Peli kaan 1-0, Barry Steenpoorte 1-1. Gele kaart: Marcel Zwager (Duiveland). Maandag. SSV'65-De Noormannen 2-2: De eerste helft was voor SSV'65. Via goals van Salim Sandee en Christi- aan Boon nam de thuisploeg een ruime 2-o-voorsprong. Maar na rust kantelde de wedstrijd. Niels Dominicus bracht De Noorman nen terug in de wedstrijd door een vrije trap van Mark Minder houd binnen te tikken. De num mer twaalf van de competitie rook een gelijkspel en kwam uiteinde lijk via Menno de Nooijer op gelij ke hoogte. Een slotoffensief van de Goesenaren leidde nog tot een schot op de kruising, maar niet tot een doelpunt. Oostkapelle-WC'68 1-4: Bart Vane 0-1, Bart Vane 0-2, Bart Vane 0-3, Bart Vane 0-4, Stefan Coppoolse 1 -4. Pelikaan-Serooskerke 1-2: Remco Aarts 1-0, David Dekker 1-1, Marvin Etsburg 1-2. Duiveland-Dinteloord 2-2: Jacco de Gast 0-1, Barry Steenpoorte 1-1, Barry Steenpoorte 2-1, Nicky de Frel 2-2. Vosmeer-keeper Ibrahim El Jilali voorkomt dat een speler van SPS gevaar lijk wordt. foto Leo Adriaansen door Klaas Verspoor middelburg - In de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal won Vos meer de afgelopen dagen twee keer. Met nog twee duels te gaan hebben Vosmeer en Halsteren nu evenveel punten. SPS en Kruinin- gen vechten achter Zierikzee om de vierde plaats van de ranglijst. Zaterdag. Vosmeer-SPS 3-1: Voor rust kre gen beide ploegen legio kansen, maar Vosmeer bleek scherper in de afronding. Uit een vrije trap scoor de Rachid Bouhoudane in de tien de minuut. Tien minuten later kop te hij zijn ploeg naar de 2-0 en op slag van rust maakte Hicham Ben- hammou met het hoofd al de 3-0. Na rust was er meer strijd, maar waren er minder doelkansen. Met een schot vanaf de rand zestienme ter bepaalde Willem Bevelander in de slotfase de eindstand op 3-1. Door de nederlaag raakt de nacom petitie uit zicht voor SPS. Kruiningen-Mevo 6-0: In een eenzijdige Wedstrijd leidde Krui- ningen na 23 minuten al met 3-0. Arno van de Berge opende op aan geven van Bowling Karapun de score, Edwin van Houte zorgde uit een vrije trap voor de 2-0 en met een diagonaal schot trof vervol gens Ad Lokerse ook doel. Op aan geven van Van Houte tekende Van de Berge na vijftig minuten voor de 4-0. Wesley Buur zorgde voor het hoogtepunt van de wedstrijd toen hij een voorzet van Jeff Her wig in één keer op zijn slof nam: 5-0. Buur zorgde ook nog voor de zesde treffer. Zierikzee-Stavenisse 3-0: De wedstrijd was bar en boos, maar het warme weer en de erbarmelijk slechte staat van het veld mocht als excuus aangedragen worden. Zierikzee begon goed en leidde na een kwartier door treffers van Mar- tijn van Grunsven en 'Frank van der Helm al met 2-0. Daarna zakte het tempo terug en hobbelde het spel voort. In de 73e minuut leid de een sterke actie van Werner Boot tot de tweede treffer van Van Grunsven. DVO'60-Brouwershaven 3-5 (1-2). Pa trick Dhaeze 1-0, Frank Kristelijn 1-1, Boyd Poulus 1-2, Nicolai Vos 1-3, Pa trick Berrevoets 1 -4, Robin Simons 2-4, e.d. DVO'60 2-5, Jeffrey Jurgens 3-5. WIK'57-Vrederust 1-0 (1-0). Bart Boot (strafschop) 1 -0. Maandag. Kogelvangers-Vosmeer 1-2: Nor- din Benjilali bezorgde Vosmeer met een schot in de kruising de 0-1 en na een knappe soloactie te kende hij ook voor de 0-2. In de tweede helft kwam Kogelvangers via Koen Knook nog wel terug tot 1-2, maar de zege kwam daarna geen moment meer in gevaar. Brouwershaven-SPS 1-3: Via Pa trick Berrevoets kwam Brouwers haven nog wel 1-0, maar bij rust leidde SPS door goals van Ramon Voshol en Stefan Bogers al met 1-2. Hilbert van Akkeren bracht de marge na rust op twee goals in het voordeel van SPS. Daarna miste Ni colai Vos een strafschop voor Brouw en redde Meivin van Ast op een penalty van Hilbert van Ak keren. Vrederust-Kruiningen 0-2: Voor rust werd er niet gescoord. In de tweede helft kopte Edwin van Houte Kruiningen naar de o-i-voorsprong. Daarna anticipeer de Van Houte goed op een steek pass vanaf het middenveld en schoot hij zijn ploeg naar de 0-2. De Noormannen-doelman Niels van Alphen stompt de bal weg voor een eigen verdediger. SSV-er Souliman Abali (midden) kijkt toe. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 75